1.7 Isuzu bardzo duże ciśnienie po odkręceniu korka oleju

Awatar użytkownika
michal11994

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2019, 12:00
Imię: Michał
Auto: Astra J
Województwo: łódzkie

1.7 Isuzu bardzo duże ciśnienie po odkręceniu korka oleju

#1

Nieprzeczytany post autor: michal11994 »

Witam, mam mały problem z astra g 1.7 isuzu 75km 2001r.
Więc tak problemy zaczęły się w lipcu w układzie chłodzenia pojawił się olej postanowiłem na początku wymienić chłodnice oleju i po wymianie problem ustąpił następnie w okolicach końca października pękła mi chłodnica wody płynu w zbiorniczku nie było a temp cieczy nie przekroczyła 90 stopni po przejechaniu około 20 km uzupełniłem płyn i wymieniłem chłodnice na nowa po tygodniu od wymiany zaczął się duży problem auto zaczęło kopcić na biało niebiesko zaczęło tez ubywać płynu chłodniczego i często jest tak ze jadę i nagle ogrzewanie przestaje działać i po jakimś czasie znowu działa. Zaprowadziłem auto do znajomego bo pomyślałem ze to może być problem z UPG zrobiliśmy test na UPG płyn nie zmienił koloru znajomy odkręcił korek od zbiorniczka płyny chłodzącego i mówił ze zachowuje się normalnie i nie ma żadnego dużego ciśnienia ani żadnych bąbelków lecz po odkręceniu korka od oleju jest bardzo duże ciśnienie sprawdziliśmy tez odmę i jest z nią wszystko ok. Może ktoś miał podobny przypadek i mi podpowie od czego zacząć czy zdejmować głowice i dać na sprawdzenie czy przyczyna może leżeć gdzieś indziej.

ODPOWIEDZ