Wymiana kierownicy.

Awatar użytkownika
endrjucaman

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 04 paź 2015, 22:54
Imię: Maciej
Auto: Astra G 1.6i 16V
Silnik: X16XEL
Województwo: kujawsko-pomorskie

Wymiana kierownicy.

#1

Nieprzeczytany post autor: endrjucaman »

Pytam, bo nie znalazłem nic na ten temat. Chciałbym zmienić kierownicę na skórzaną i pełno tego na allegro, dodatkowo takie ze sterowaniem radiem kosztują tyle samo jak te bez. I tu pytanie - wiem, że trzeba wymieniać taśmę i ciągnąć kable - ok, ale gdybym chciał założyć ją sobie na razie tylko żeby była, bez podłączania sterowania to przypasuje ona do starej taśmy airbaga?

I druga sprawa - wg VIN-u mam coś takiego N32, kolo kierownicy deluxe - czy to jest ta standardowa 3-ramienna kierownica czy były jeszcze jakieś inne?

EDIT:
I nikt nie wie?
Ostatnio zmieniony 12 mar 2017, 22:04 przez endrjucaman, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

W AG były tylko trójramienne. Różniły się tylko wyglądem samego koła. Były zwykłe, skórzane okrągłe, skórzane z bicepsami, skórzane z płaskim dołem i zagłębieniami na kciuki.

Sądzę, że stara taśma dopasuje, kwestia tylko przelutowania wtyczki od klaksonu, bo ze sterowaniem kostka ma 4 piny (2 na sterowanie i 2 na klakson), a bez sterowania ma 2 piny. Nie pamiętam jak to dokładnie teraz wygląda, bo rozbierałem to już jakiś czas temu, możliwe, że nic nie trzeba będzie lutować.

ODPOWIEDZ