Kluczyk

Awatar użytkownika
mk5

Moderator Forum
Posty: 6255
Rejestracja: 10 sty 2013, 21:21
Imię: Marek
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.9TDI
Województwo: lubelskie
Wdzięczny: 96 razy
Pomocny: 114 razy

Brak odzewu Pilota

#21

Nieprzeczytany post autor: mk5 »

Sprawdz koszyczek w którym jest bateria, spróbuj podłożyć"papierek" od strony baterii. Zakładam że bateria sprawna.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2018, 23:34 przez mk5, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Odrazu podlutuj ten koszyczek. Najlepiej to przelutowac cala plytke tylko lutuj obficie z kalafonią. W 99% przypadkow puszczaja luty na tym koszyczku i zanika napiecie. O ile zanik napiecia na sekunde dwie nic nie powoduje tak zanik na 5-10 sekund powoduje ze to tzw rozprogramowanie kluczyka. Czyli trzeba ponownie wsadzic kluczyk w stacyjke, przekrecic do kontrolek i nacisnac guzik w kluczyku. Wtedy juz nam dziala kluczyk do ponownego zaniku zasilania lub wymiany baterii. Temat walkowany juz od conajmniej 10 lat a tych kluczykow to sie nanaprawialem juz dzisiatki. Zreszta moge miec takich kluczy do opla garsciami za male pieniazki bo mam dostep. Aktualnie bardziej bawie sie w klucze vagowskie. Mam trzy klucze tzw jajka czyli stare unikatowe na 433MHz bo nowsze sa na 434MHz. Do opla tez gdzies mam plytke pilota od AG a takze gdzies powinienem miec od AH i jeszcze jakiegos forda focusa chyba 2 czy 3 generacji. Wala sie to gdzies umnie po piwnicy.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
jerzykstar

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2017, 22:50
Imię: Jerzy
Auto: Astra G
Silnik: Z14XEP
Województwo: małopolskie

#23

Nieprzeczytany post autor: jerzykstar »

JEREMIASZ pisze:QR_BBPOST co to ta enigma ?
jakis elektronik czy aso opla ?
Serwis kluczy samochodowych w Krakowie

ODPOWIEDZ