Abs i predkosciomierz

Awatar użytkownika
Mirasek25

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 cze 2018, 16:35
Auto: Astra G
Województwo: małopolskie

Abs i predkosciomierz

#1

Nieprzeczytany post autor: Mirasek25 »

Witam, widze ze kolega ma podobny problem jednak u mnie sprawa wyglada troche inaczej
Posiadam astre g 2.0 benzyna ktora niedawno kupilem (dodam ze pierwszy samochod ;D) i od samego poczatku nie dziala predkosciomierz, abs i swieci kontrolka abs. Kostka czujnika jest ok, wymienialem tez piaste lewego przedniego kola ale niestety nie pomoglo i co jest dziwne przy probie podpiecia komputera nie czyta w ogole abs.
Myslicie ze pomoze wymiana pompy abs ? Dam rade znalezc pompe po numerze vin bez koniecznosci najpierw wyciagania jej ?
Z gory dzieki

Awatar użytkownika
studniaftm

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2019, 20:10
Auto: Astra G Coupé
Województwo: śląskie

#2

Nieprzeczytany post autor: studniaftm »

Witam, mam dokładnie ten sam problem, wszystkie rady w stylu czujniki/piasta/styki nie pomogły. Jeden elektronik chciał wymienić pompę abs'u i podał mi numery z komputera diagnostycznego. Mirasek jedź do diagnosty i poproś o nr pompy. Jeżeli chodzi o mnie to szukam kogoś kto moją zepsutą pompę mi naprawi, nie wymieni bo znalezienie tej części po nr okazło się niemożliwe, w Astrze G Coupe Bertone 1.8 Benzyna z ESP jest jakiś mega rzadki model tego ustrojstwa. Ktoś coś? Jest tu jakiś magik?

jacek2302

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 31 gru 2016, 7:21
Imię: Jacek
Auto: astra g
Silnik: X18XE1 +LPG
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Myszków

#3

Nieprzeczytany post autor: jacek2302 »

Może warto sprawdzić przewód sygnałowy idący do ECU.

ODPOWIEDZ