Problem z biegiem wstecznym

Animal

Astro-maniak
Posty: 124
Rejestracja: 28 cze 2021, 18:56
Auto: Opel Astra G 1.6 16V LPG
Rocznik: 2000
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz

Re: Problem z biegiem wstecznym

#11

Nieprzeczytany post autor: Animal »

mk5 pisze:
30 mar 2022, 18:33
Olej nie powinien być przyczyną, zacznij od sprawdzenia [External Link Removed for Guests]
Gdzie znajduje się ten sworzen wybieraka jakiś rysunek, foto gdzieś jest opis jak to wymienić?

Awatar użytkownika
deodekabokat

Astro-maniak
Posty: 3653
Rejestracja: 25 lut 2014, 9:42
Imię: Grzegorz
Auto: Astra H
Silnik: Z18XE ?KM 400kkm
Rocznik: 2005
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: BI
Wdzięczny: 26 razy
Pomocny: 184 razy

#12

Nieprzeczytany post autor: deodekabokat »

Sam sworzeń niewiele pomoże jak kostki są wyrobione, więc w grę wchodzi cały zestaw.
Pewnie wybierak jest do regulacji, robi się to na sworzniu na przegrodzie. Z budy wylatuje drążek i siedzi w wybieraku na wielowypuście.
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

Luzy przesunęły się na tyle że wybierak już nie łapie, trzeba podregulować i będzie OK, nie wiem jak dużo tam luzu już masz na wybieraku. Jeżeli lata jak noga w gumowcu to trzeba wymienić sworznie i kostki itd. Zarzucić na wybierak cały zestaw.
Podlasie, gdzie ukradłem dla ciebie rower, ma wiele znaczeń.

Animal

Astro-maniak
Posty: 124
Rejestracja: 28 cze 2021, 18:56
Auto: Opel Astra G 1.6 16V LPG
Rocznik: 2000
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz

#13

Nieprzeczytany post autor: Animal »

deodekabokat pisze:
14 kwie 2022, 11:45
Sam sworzeń niewiele pomoże jak kostki są wyrobione, więc w grę wchodzi cały zestaw.
Pewnie wybierak jest do regulacji, robi się to na sworzniu na przegrodzie. Z budy wylatuje drążek i siedzi w wybieraku na wielowypuście.
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

Luzy przesunęły się na tyle że wybierak już nie łapie, trzeba podregulować i będzie OK, nie wiem jak dużo tam luzu już masz na wybieraku. Jeżeli lata jak noga w gumowcu to trzeba wymienić sworznie i kostki itd. Zarzucić na wybierak cały zestaw.
Ok dziękuję

ODPOWIEDZ