felgi i opony na zime astra g

Usunięty użytkownik 861235

Re: felgi i opony na zime astra g

#21

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

Nie smaruj niczym.
Opony tylko dla wyglądu można pojechać czernidłem do opon z wierzchu i szmatką wytrzeć, tak jak czoło felgi i nic więcej.

Polecam sobie z przyczajki popatrzeć jakie opony siedzą na tych "super drogich furach" jak stoisz na parkingu pod marketem...
Można się ostro zdziwić...

soszo

Astro-maniak
Posty: 818
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:08
Imię: Tomek
Auto: ix 20
Silnik: 1.6 Pb
Województwo: łódzkie
Pomocny: 3 razy

#22

Nieprzeczytany post autor: soszo »

mk5 pisze:
06 lis 2019, 10:28

Ja smiem nadal sie upierac co do zakupu opon szescioletnich. Gwarancja obecnie o niczym nie swiadczy. Kiedys było rok, a urzadzenia słuzyły latami, obecnie gwarancja dłuzsza, a za to esploatacja bardzo krótka.
Dla mnie osobiscie zakup czy uzywanie opon po okresie 6 lat to jedynie jezeli bym wiedział jak były uzytkowane.
To wszystko zależy jakie kto ma doświadczenia z używanymi oponami. Ja np kupiłem Gpunto na zimówkach semperit miały 2 lata. U mnie jeździły jeszcze 6 lat raczej zim i na tych zimówkach sprzedałem. Żona wspomina je bardzo dobrze w przeciwieństwie do nowych kormoranów jakie kupiłem do astry :D .
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.

Usunięty użytkownik 830064

#23

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 830064 »

Jak można kupić kormorany (szczególnie zimowe), skoro we wszystkich testach wypadają beznadziejnie? Na dodatek letnie tak mają teraz ścięte krawędzie, że jest to już parodia opony - rozmiar 205 ma pewnie z 16 cm szerokości bieżnika. Absurd.

soszo

Astro-maniak
Posty: 818
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:08
Imię: Tomek
Auto: ix 20
Silnik: 1.6 Pb
Województwo: łódzkie
Pomocny: 3 razy

#24

Nieprzeczytany post autor: soszo »

weuek pisze:
06 lis 2019, 22:01
Jak można kupić kormorany (szczególnie zimowe), skoro we wszystkich testach wypadają beznadziejnie? Na dodatek letnie tak mają teraz ścięte krawędzie, że jest to już parodia opony - rozmiar 205 ma pewnie z 16 cm szerokości bieżnika. Absurd.
Testów nie sprawdzałem to fakt. Ale i tak nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Opony kupione jako nowe , a po sprzedaży auta sprzedane na olx. Więc takich szaleńców jak ja widać jest więcej. Opony kormoran snowpro b2 wyglądają całkiem normalnie. I wcale nie są jakieś koszmarne czy absurdalne.
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.

Usunięty użytkownik 861235

#25

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

[External Link Removed for Guests]

Usunięty użytkownik 830064

#26

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 830064 »

soszo pisze:
07 lis 2019, 12:13
Testów nie sprawdzałem to fakt.
Pierwszy z brzegu:

[External Link Removed for Guests]


Tylko chińskie są gorsze. Pamiętam, że w którym teście otwarcie stwierdzono, że ta opona na zimę się nie nadaje.

I znalazłem:
[External Link Removed for Guests]

soszo

Astro-maniak
Posty: 818
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:08
Imię: Tomek
Auto: ix 20
Silnik: 1.6 Pb
Województwo: łódzkie
Pomocny: 3 razy

#27

Nieprzeczytany post autor: soszo »

weuek pisze:
07 lis 2019, 22:37

Tylko chińskie są gorsze.
A i chińskie ludzie kupują :D
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.

Usunięty użytkownik 830064

#28

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 830064 »

Zaiste, zacny to argument.

Usunięty użytkownik 861235

#29

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

do kosza
Ostatnio zmieniony 12 lis 2019, 22:54 przez Usunięty użytkownik 861235, łącznie zmieniany 1 raz.

Usunięty użytkownik 830064

#30

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 830064 »

Trzeźwyś to pisał?

Ludzie kupują tanie, bo jest tanie. A jeśli ma być tanie, to nie są ważne inne cechy. Założysz zeeteksy i auto jeździ. To po co przepłacać, nie?

ODPOWIEDZ