Kolor dołka na koło zapasowe

Gość

Kolor dołka na koło zapasowe

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Czy w Astrze II w wersji 3 drzwiowej kolor dołka może sie różnić od koloru całego nadwozia??

X17DTL

Astro-maniak
Posty: 145
Rejestracja: 07 mar 2008, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: X17DTL »

Tak. Ja mam taki rdzawy kolor to jest chyba podkład a mam lakieru granatowy AG 3D

[ Dodano: 2008-04-27, 16:11 ]
kolor lakieru granatowy metalik
[External Link Removed for Guests]

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Dziwne :| jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby kolor tego "dołka" był inny niż kolor nadwozia. Jeżeli, załóżmy, kolor nadwozia to zielony metalik to "dołek" ma kolor zbliżony do koloru nadwozia.

cinekvip

Astro-maniak
Posty: 57
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: cinekvip »

wydaje mi sie ze to powinien byc ten sam kolor tylko technika lakierowania inna: ten dolek jest pokryty sama baza(czyli kolorem) bez lakieru(bezbarwnego) co daje inny efekt

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

tzn jest tak że astra w środku ma trochę inny kod lakieru i na zewnątrz też. Czyli kolory się trochę różnią ale to już kwestia małej różnicy odcieniu. Chyba że chodzi że w środku jest zupełnie inny kolor a to już sugeruje że była wymieniana podłoga bagażnika albo coś było innego kombinowane

cinekvip

Astro-maniak
Posty: 57
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: cinekvip »

JOszi pisze:Chyba że chodzi że w środku jest zupełnie inny kolor a to już sugeruje że była wymieniana podłoga bagażnika albo coś było innego kombinowane
bez przesady. jezli by ktos wymienial podlage czy jakies inne paprajskie kombinacje to napewno by polakierowal podloge tak jak trzeba

Awatar użytkownika
hoses

ex-Staff
Posty: 1167
Rejestracja: 02 lut 2008, 16:54
Imię: hoses
Auto: Astra J
Silnik: A14NET + LPG STAG
Rocznik: 2011
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 9 razy
Pomocny: 64 razy
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: hoses »

cinekvip pisze:bez przesady. jezli by ktos wymienial podlage czy jakies inne paprajskie kombinacje to napewno by polakierowal podloge tak jak trzeba
No to logicznie wyjaśnij w jaki sposób na linii produkcyjnej pojawił się inny kolor lakieru niż na nadwoziu. Bo dla mnie nie jest to normalne.

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#8

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Kolor podłogi u mnie jest zbliżony do nadwozia. Jako że jakiś czas temu miałem przygodę z barierką, to naoglądałem się dużo rozbebeszonych Astr i wszystkie miały podłogi w kolorze nadwozia. Jedynie bez połysku i były bardziej chropowate, ale kolor ten sam co auto (bo np. podłużnice pod błotnikami to są zwykłe szare ;) )

X17DTL, babix, gdzie macie składane te Astry?

Może wyszła jakaś partia z wadliwymi wnękami i zgrzewali je później?! :P i puuuu tak powstał chocapic :D
Obrazek

X17DTL

Astro-maniak
Posty: 145
Rejestracja: 07 mar 2008, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: X17DTL »

Struna pisze:gdzie macie składane te Astry?
Anglia - ELLESEMER PORT
Byłem sprawdzić i sorki pomyliłem się :oops: niewiem dlaczego ale byłem przekonany że mam pomalowany na inny kolor z tego względu że spotkałem się z kilkoma autkami z pomalowaną podłogą na inny kolor a autka były właściwie nowe i nic nie było z nimi robione.
:k

cinekvip

Astro-maniak
Posty: 57
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: cinekvip »

Struna pisze:Kolor podłogi u mnie jest zbliżony do nadwozia. Jako że jakiś czas temu miałem przygodę z barierką, to naoglądałem się dużo rozbebeszonych Astr i wszystkie miały podłogi w kolorze nadwozia. Jedynie bez połysku i były bardziej chropowate, ale kolor ten sam co auto (bo np. podłużnice pod błotnikami to są zwykłe szare ;) )

Może wyszła jakaś partia z wadliwymi wnękami i zgrzewali je później?! :P i puuuu tak powstał chocapic :D
Struna masz racje-oryginalnie podloga w srodku jest lakierowana sama baza bez bezbarwnego-, w dodatku bardzo delikatnie, tak ze np pod kolem jest wiecej tego" szarego" czyli fabrycznego podkladu. niektore samochody, np. japonce kolor srodkow maja inny niz nadwozia. troche ciemniejszy lub jasniejszy. wiadomo choodzi o kase- dobrze i troche zaoszczedzic. a np. pandy to maske od spodu, komore silnika:D:D itp. maja nielakierowana-tylko podklad :mrgreen:

ODPOWIEDZ