Bagażnik dachowy

Awatar użytkownika
azja25

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2014, 18:27
Imię: Sławek
Auto: Astra G
Województwo: mazowieckie

Bagażnik dachowy

#1

Nieprzeczytany post autor: azja25 »

Zakupiłem z allegro bagażnik dachowy do mojej Astry G. Zapewniono mnie , że to do tego modelu . Stalowe belki a na zamknięciu kluczyka jest rzeczywiście logo Opel. Bo zamontowaniu w fabryczne punkty ( HB ) jeden trochę jakby ciasno wszedł ale ok . Patrząc z boku na auto odnosi się wrażenie , że przednia belka jest jakby pochylona do przodu razem z dachem i tylna do tyłu. Czy po montażu belki te nie powinny być w jednej płaszczyźnie. Może wysłał mi bagażniki od Astry F . Nie ma tu żadnych regulacji kątów pochylenia samych stóp. Nie wiem czy tak powinno być ma ktoś rozeznanie w tym temacie. Na pokrywie jest nr 853-2438-02 i napisane astra corsa. Czy można ewentualnie zakładać bagażnik z astry F do G bez żadnych modyfikacji?

xSaul

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 27 gru 2016, 15:40
Imię: Tomek
Auto: Astra g
Silnik: 1,8 16 v, 115 hp
Województwo: małopolskie

#2

Nieprzeczytany post autor: xSaul »

Ja też zbieram sięz zakupem bagażnika dachowego. Czy ktoś ma jakies sugestie i podpowiedzi?

Awatar użytkownika
Yoh1239

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 30 gru 2017, 10:59
Imię: Paweł
Auto: Astra II
Silnik: 1.4 Twin Port
Województwo: dolnośląskie

#3

Nieprzeczytany post autor: Yoh1239 »

Ja rownież podłączam się do pytania. Chcę kupić bagażnik dachowy do astry G 5 drzwiowej hatchback i dodatkowo żebym na dachu mógł przewozić dwa rowery. Poleci ktoś jakiś bagażnik, odradzi czego unikać? Chętnie kupię też używany dachowy lub na 2 rowery, może ktoś chce sprzedać?
pozdrawiam!

ODPOWIEDZ