Astra G _montaż webasto BW50 - lokalizacja przewodów

diablo82

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:01
Auto: Astra G 2003r. 1,6 16V bp,
Silnik: Z16XE
Województwo: mazowieckie

Astra G _montaż webasto BW50 - lokalizacja przewodów

#1

Nieprzeczytany post autor: diablo82 »

Witam, z poprzedniego auta pozostało mi kompletne webasto ThermoTop T BW50. Ze względu na to, że w moim miesicie nie ma fachowca który podjąłby się montażu jestem zmuszony sam to zrobić. Auto to Astra G, 1.6 16V 75KW, 2003r. Wiem, że to webasto muszę podpiąć szeregowo pod powrotny przewód paliwowy od gaźnika lub wtrysku do baku .Wstawiam fotkę silnika proszę o zaznaczenie który to przewód powrotny. Co do wody to chciałbym aby przepływ był przez silnik do nagrzewnicy tak aby był ogrzany silnik i nagrzewnica czy jest to możliwe? Jeśli tak, to gdzie najlepiej się wpiąć?
Posiadam klimatronik gdzie wpiąć się pod elktrykę aby po załączeniu webasta załączały się nawiewy.
Okablowanie widoczne na fotce wygląda tak:
Są trzy bezpieczniki z których to jeden czerwony kabel jest luźno i wydaje mi się, że trzeba go do plusa akumulatora podpiąć. Następnie od tych bezpieczników wychodzi czerwony kabel do przekaźnika, a od przekaźnika wygodzi cztery przewody, czerwony i czarny - luźne (nie wiem do czego je podłączyć) oraz przewody zielono biały i brązowy które idą do kostki którą to wpina się do webasto. Reszta przewodów jest podpięta do kostek i do zegara.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2017, 23:06 przez diablo82, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ