Zestaw głośnomówiący Bury CC 9048

ktatar156

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20 lut 2016, 23:28
Auto: Astra H
Województwo: łódzkie

Zestaw głośnomówiący Bury CC 9048

#1

Nieprzeczytany post autor: ktatar156 »

Cześć,

Zakupiłem zestaw głośnomówiący Bury CC 9048 oraz przejściówkę ISO, aby podłączyć wtyki do radia (CD 30).

Podłączyłem wszystkie kable - jak teraz mam 'aktywować', aby dźwięk był słyszalny? Niestety słyszę tylko radio wybraną stację - nie wiem jak się 'przełączyć' na odtwarzanie puszczanej muzyki lub rozmowy z telefonu, który jest połączony przez bluetooth do Bury CC 9048. Na kierownicy mogę się przełączać między radiem a AUX (przyciskiem 'słuchawki' na kierownicy z lewej strony). Niestety AUX 'daje' ciszę (lekkie równomierne 'pykanie' słychać cały czas na AUX).
Ktoś montował podobny zestaw u siebie i domyśla się co powinienem sprawdzić?

Z góry dziękuję za pomoc.

bbmw

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 02 maja 2016, 16:46
Imię: Bartek
Auto: Astra H
Województwo: śląskie

#2

Nieprzeczytany post autor: bbmw »

Mam taki zestaw i mam tak samo.
Jak chcesz np. dzwonić to radio się ścisza ale gra dalej. Można je całkiem ściszyć pokrętłem lub z kierownicy.
Ten zestaw działa niezależnie od samochodowej instalacji. Głośniej i ciszej można ustawiać tylko na panelu z zestawu... muzyka przez bluetooth gra tragicznie. Nie ma możliwości regulacji barwy dźwięku. Zestaw ma wbudowany jakiś tam wzmacniacz i tyle ... używam go tylko jako telefon.

ktatar156

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20 lut 2016, 23:28
Auto: Astra H
Województwo: łódzkie

#3

Nieprzeczytany post autor: ktatar156 »

To nie masz tak samo, bo mi w ogóle dźwięku nie odtwarza.
Okazało się, że to kwestia instalacji - trzeba mieć przejściówkę ISO Fakra oraz dobrych specjalistów do montażu.
Bo nie wystarczy połączyć kabelków odpowiednio, musieli rozebrać radio, coś tam popoprawiać, pozmieniać itp.
Łącznie z godzinę im zajęło we dwóch z całym montażem zestawu - polecam Bartex w Łodzi :)
Jak idzie sygnał dźwięku z telefonu, wyłącza radio od razu - super sprawa! :D

Awatar użytkownika
simek0110

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2021, 16:25
Imię: Szymon
Auto: Astra H
Rocznik: 2010
Województwo: śląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: simek0110 »

Panowie jak to bury funkcjonuje? Warto wydać hajs?

ODPOWIEDZ