Tarcze i klocki hamulcowe Bosch opinie

Awatar użytkownika
bliink91

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 04 sie 2014, 14:58
Imię: Kamil
Auto: Astra H gtc
Silnik: z18xer
Województwo: podlaskie

Tarcze i klocki hamulcowe Bosch opinie

#1

Nieprzeczytany post autor: bliink91 »

Witam jutro zamierzam wymienić Tarcze i klocki hamulcowe na przód zdecydowałem się na firmę Bosch, czy może ktoś ma z was?? jakieś opinie na plus/minus??:) myślałem jeszcze nad firmą TRW, ale jednak wybrałem tę pierwszą.. cena wychodzi 400zł Tarcze i 200 Klocki, zdecydowałem się na wymianę bo przy hamowaniu kierownica wibrowała:D , myślałem żeby wyczyścić i nasmarować zaciski ale to jednak nic nie pomogło, a do przetoczenia już się nie nadają.. więc tak jak napisałem jak wasze doświadczenia z firmą Bosch?? dzięki pozdrawiam ;)

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#2

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

Mam napewno klocki bosch na tylnej osi,auto bylo serwisowane w Bosch serwis.Tarcze rdzewieja w jedna noc a odglosy rano mogly by wystraszyć nie jednego laika motoryzacyjnego.Z przodu mam tez chyba Bosch ale gwarancji nie dam.Pyla jak diabli.Hamulec mogl by byc lepszy.Przy wymianie napewno beda klocki ATE lub Textar ew.TRW. Narazie jest jeszcze duzo starych klockow (bosch) wiec nie wymieniam bo tragedii nie ma,jest dobrze choc moglo by byc lepiej ;).Co do ogdlosow to nie piszcze ,ale rano musza sie przetrzeć. ;) Jezdzilem AH na TRW i byl lepsze ham. Moze ja za duzo wymagam.

Awatar użytkownika
bliink91

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 04 sie 2014, 14:58
Imię: Kamil
Auto: Astra H gtc
Silnik: z18xer
Województwo: podlaskie

#3

Nieprzeczytany post autor: bliink91 »

dzięki za info, już zamówione bosch zobaczę jak będą się sprawowały.. brat kupił do swojego opelka trw i nie narzeka a ja chciałem przetestować boscha :D hmm mi się wydaje że fabrycznie do nowych opelków były montowane z firmy ATE

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#4

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

Tragedii nie bedzie,sa poprawne.Nie bedziesz rozczarowany ale i raczej nie zachwycony.

Awatar użytkownika
bliink91

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 04 sie 2014, 14:58
Imię: Kamil
Auto: Astra H gtc
Silnik: z18xer
Województwo: podlaskie

#5

Nieprzeczytany post autor: bliink91 »

szkoda, bo raczej liczyłem że będę zachwycony hehe:) ale oby wytrzymały parę lat

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#6

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

Zamontuj i sie przekonamy.Ja mam pewnosc ze boscha mam na tylnej osi.A wiadomo ze to przod sie bardziej liczy jesli mozna tak powiedziec.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2016, 19:09 przez Maxiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bliink91

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 04 sie 2014, 14:58
Imię: Kamil
Auto: Astra H gtc
Silnik: z18xer
Województwo: podlaskie

#7

Nieprzeczytany post autor: bliink91 »

a ktoś zna z was może firmę Hella Pagid?? pytam o tę firmę gdyż takie były zamontowane klocki i tarcze, ale to napewno jest jakieś najtańsze ścier*o mam rację?:D

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#8

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

Pagid to dobra marka malo znana w tej czesci europy.

Jaceks

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 17 sie 2014, 12:50
Imię: Jacek
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP+LPG
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#9

Nieprzeczytany post autor: Jaceks »

Ja mam Boscha przód i tył, tarcze i klocki, co do hamowania jest ok, fakt pylą mocno (przód).. ale nic nie piszczy, może postać kilka dni i nie ma jakiś brzydkich odgłosów

Awatar użytkownika
bliink91

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 04 sie 2014, 14:58
Imię: Kamil
Auto: Astra H gtc
Silnik: z18xer
Województwo: podlaskie

#10

Nieprzeczytany post autor: bliink91 »

potwierdzam jak narazie po paru dniach nic u mnie nie piszczy po zamontowaniu boscha, jest ok, tak jak powinno byc

ODPOWIEDZ