Oryginalne felgi stalowe

szmydu

Astro-maniak
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2013, 20:40
Imię: Krzysztof
Auto: Astra H 2005 Elegance
Silnik: Z14XEP + LPG
Województwo: podkarpackie

Oryginalne felgi stalowe

#1

Nieprzeczytany post autor: szmydu »

Witam,

Czy spotkaliście się z podrobionymi felgami stalowymi GM ? Na allegro natrafiłem na aukcję :

[External Link Removed for Guests]

Felgi jak nowe a cena bardzo atrakcyjna. Zastanawiam się czy to nie jakieś podróbki, ale na zdjęciach wyglądają ok. Tylko ta cena coś niska.

Awatar użytkownika
radek_n1

Astro-maniak
Posty: 760
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:58
Imię: Radek
Auto: Astra h kombi
Silnik: 1.6 105KM + LPG
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Czyżew

#2

Nieprzeczytany post autor: radek_n1 »

No bo klient który to wystawił napisał, że były używane, ale nie w PL, ja za 1 szt zapłaciłem tyle co tutaj komplet, ale te mają 4 dziury, więc nie są zbyt bardzo chodliwe, bo znakomita większość asterek posiada 5 śrób. Jeszcze jedno rzuciło mi się w oczy, felgi dużo ładniej wyglądają od zewnątrz niż od środka gdzie są porysowane/obtarne. Czyli z wierzchu były malowane moim zdaniem, nawet jak spojrzysz w dziury śrub na 3 zdjęciu to nie ma tam nawet ryski po śrubach, a od środka są. Powiedz, czy zakupiłeś te felgi bo s...u zakupił i pasuje do Twojego nicka ;) .

szmydu

Astro-maniak
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2013, 20:40
Imię: Krzysztof
Auto: Astra H 2005 Elegance
Silnik: Z14XEP + LPG
Województwo: podkarpackie

#3

Nieprzeczytany post autor: szmydu »

Tak kupiłem je i się zastanawiam. Wysyłka jest za pobraniem więc jak już przy odbiorze cos będzie nie tak to nie muszę ich odbierać. Nic na tym nie stracę. To, że byłyby malowane to żaden problem, jednak gość twierdzi że nie były i wewnątrz felgi też nie ma rdzy. Z drugiej strony jakby były malowane to oznaczenia na feldze nie byłyby chyba takie wyraźne ?

ZUBERTO

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 02 wrz 2012, 13:27
Imię: Tomek
Auto: 2x Astra H
Silnik: A16XER+LPG,Z14XEP+LP
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#4

Nieprzeczytany post autor: ZUBERTO »

15" tyle, ze 5x110 kupilem za 179 z przesylka i wygladaly jak prawie nowki.
Ba, nawet fakture na nie dostalem.

-- 19 wrz 2013, o 20:55 --
radek_n1 pisze:ale te mają 4 dziury, więc nie są zbyt bardzo chodliwe, bo znakomita większość asterek posiada 5 śrób. ) .
Wlasnie dlatego latwiej kupic uzywki na allegro 5x110 niz 4x100.
Wiem co mowie, bo mam 2 Astry H, jedna na 5x110, a druga na 4x100.
4x100 najlatwiej wyrwac z ET 49, czyli od Astry G, z ET od AH jest ich jak na lekarstwo (przynajmniej bylo jak szukalem).

szmydu

Astro-maniak
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2013, 20:40
Imię: Krzysztof
Auto: Astra H 2005 Elegance
Silnik: Z14XEP + LPG
Województwo: podkarpackie

#5

Nieprzeczytany post autor: szmydu »

Okazało się, że 2 felgi mają wadę i ich użycie raczej nie wydaje się rozsądne. Dobrze, że wyszło to przed sfinalizowaniem transakcji :) Ah te allegrowe okazje ;)

ODPOWIEDZ