Felgi 17

Awatar użytkownika
Mateusz24krk

Astro-maniak
Posty: 1072
Rejestracja: 28 maja 2017, 18:06
Imię: Mateusz
Auto: Astra h
Silnik: Z18xer
Rocznik: 2007
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 7 razy

Re: Felgi 17

#41

Nieprzeczytany post autor: Mateusz24krk »

Zaraz nagram filmik i wam wrzuce normalnie denrwuje mnie to juz

Dodano po 8 minutach 22 sekundach:
Mateusz24krk pisze:
15 sie 2021, 19:43
Zaraz nagram filmik i wam wrzuce normalnie denrwuje mnie to juz
Proszę filmik jak widać telepota się całe to coś od strony hamulca ręcznego w tym plastiku druga strona chyba ok.. Co z tym zrobić bi jest głośni mega

[External Link Removed for Guests]

ja37

V.I.P.
Posty: 6126
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 132 razy

#42

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Łoooo
Szukaj siedzenia, 100zł kosztuje z podgrzewaniem nawet.

Awatar użytkownika
Mateusz24krk

Astro-maniak
Posty: 1072
Rejestracja: 28 maja 2017, 18:06
Imię: Mateusz
Auto: Astra h
Silnik: Z18xer
Rocznik: 2007
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 7 razy

#43

Nieprzeczytany post autor: Mateusz24krk »

Ale nie ma takiego samego.. a z moim co jest nie tak jak to zrobić

Awatar użytkownika
mk5

Moderator Forum
Posty: 6269
Rejestracja: 10 sty 2013, 21:21
Imię: Marek
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.9TDI
Województwo: lubelskie
Wdzięczny: 97 razy
Pomocny: 114 razy

#44

Nieprzeczytany post autor: mk5 »

Mateusz24krk pisze:
15 sie 2021, 15:46
Nie chce zakładać kolejnego posta to napisze. Proszę o pomoc z fotelem pasażera gtc skurwysyn tak piszczy i lata cały na dziurach że łeb boli.. Jak go złapie z boku to cały chodzi na bokach gdzie są takie osłony plastikwe i mechanizmy jakieś strasznie to irytuje
Przypominam o regulaminie forum
Jeden problem jeden temat!
Druga sprawa, to słownictwo!

Gość

#45

Nieprzeczytany post autor: Gość »

O dżizas, 5 stron (no dobra... 4 :lol: ) tematu rozwodzenia się nad tym "chce, czy nie chcę"... chłopie, jak Ty masz taki problem, to weź Ty zostań przy 16, a jak się da, to zrób nawet downgrade do 15 i załóż 195/65, bo dziury.
Żona w GTC ma 17 i ona nie patrzy czy dziura, czy krawężnik i żyje. Druga sprawa jak oryginalny rozmiar felg i opon może obcierać przy obniżonym zawieszeniu? Koła są do auta tak dobierane, aby nie ocierało przy jakimkolwiek ugięciu zawieszenia, a Ty się użalasz, bo masz 3cm niżej niż seria. Są ludzie, który mają dużo niżej niż 3cm i żyją bez obcierania.
W BMW mam 18, w Łodzi również są dziury i zakładam że większe niż w Krk i jakoś żyję. Założysz większe koła to nauczysz się na nich jeździć, taka kolej rzeczy. A jeśli liczysz, że założysz powiedzmy 18 i będziesz na nich jeździł tak samo jak na 16 - to Ty lepiej zostań na tych 16-stkach.

Awatar użytkownika
Mateusz24krk

Astro-maniak
Posty: 1072
Rejestracja: 28 maja 2017, 18:06
Imię: Mateusz
Auto: Astra h
Silnik: Z18xer
Rocznik: 2007
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 7 razy

#46

Nieprzeczytany post autor: Mateusz24krk »

Gość78 pisze:
16 sie 2021, 7:25
O dżizas, 5 stron (no dobra... 4 :lol: ) tematu rozwodzenia się nad tym "chce, czy nie chcę"... chłopie, jak Ty masz taki problem, to weź Ty zostań przy 16, a jak się da, to zrób nawet downgrade do 15 i załóż 195/65, bo dziury.
Żona w GTC ma 17 i ona nie patrzy czy dziura, czy krawężnik i żyje. Druga sprawa jak oryginalny rozmiar felg i opon może obcierać przy obniżonym zawieszeniu? Koła są do auta tak dobierane, aby nie ocierało przy jakimkolwiek ugięciu zawieszenia, a Ty się użalasz, bo masz 3cm niżej niż seria. Są ludzie, który mają dużo niżej niż 3cm i żyją bez obcierania.
W BMW mam 18, w Łodzi również są dziury i zakładam że większe niż w Krk i jakoś żyję. Założysz większe koła to nauczysz się na nich jeździć, taka kolej rzeczy. A jeśli liczysz, że założysz powiedzmy 18 i będziesz na nich jeździł tak samo jak na 16 - to Ty lepiej zostań na tych 16-stkach.
Temat zakończony a Ty się troche spóźniłeś z wypocinami ;D Natomiast możesz odnieść się do pare postów wyżej zamiesciłem filmik :)

Awatar użytkownika
nismo

Astro-maniak
Posty: 3688
Rejestracja: 14 sty 2011, 14:53
Imię: Michał
Auto: Astra J HB & Astra H Kombi
Silnik: b14net & z18xe
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 143 razy

#47

Nieprzeczytany post autor: nismo »

Temat zakończony
Nie sadze, temat poruszałeś poł roku temu i za poł roku temat znowu powróci, tylko pod innym nickiem. Pamiętaj tylko aby dołączyć się już do istniejącego wątku, nie twórz kolejnego

Awatar użytkownika
Mateusz24krk

Astro-maniak
Posty: 1072
Rejestracja: 28 maja 2017, 18:06
Imię: Mateusz
Auto: Astra h
Silnik: Z18xer
Rocznik: 2007
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 7 razy

#48

Nieprzeczytany post autor: Mateusz24krk »

nismo pisze:
16 sie 2021, 8:38
Nie sadze, temat poruszałeś poł roku temu i za poł roku temat znowu powróci, tylko pod innym nickiem. Pamiętaj tylko aby dołączyć się już do istniejącego wątku, nie twórz kolejnego
Wiem:) Wiesz, że mnie wyprzedziłeś z felami one miały być dla mnie tylko miałem daleko :D

Awatar użytkownika
heinrich12

Astro-maniak
Posty: 5108
Rejestracja: 08 maja 2020, 22:59
Imię: Henryk
Auto: Astra H
Silnik: Z 14XeP
Rocznik: 2009
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Wdzięczny: 193 razy
Pomocny: 307 razy

#49

Nieprzeczytany post autor: heinrich12 »

,,Temat zakończony ?" Temat to w dalszym ciągu: ,,Felgi 17". Może poczytaj, zerknij tu: Luz fotela kierowcy. W tym przypadku jest to obojętne - fotel kierowcy/pasażera. Pozdrawiam.

Gość

#50

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Mateusz24krk pisze:
16 sie 2021, 8:30
Ty się troche spóźniłeś z wypocinami ;D
Mam ciekawsze zajęcia w weekend niż przesiadywanie na forum.
Mateusz24krk pisze:
16 sie 2021, 8:30
Natomiast możesz odnieść się do pare postów wyżej zamiesciłem filmik :)
Nie odniosę sie, bo moderator wyraźnie Ci napisał, że jeden temat dotyczy jednego problemu.

ODPOWIEDZ