cd30 mp3 brak podświetlania przycisków

Awatar użytkownika
skofi

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:36
Imię: Hubert
Auto: Astra H GTC
Silnik: 16 XEP
Województwo: łódzkie
Pomocny: 1 raz

cd30 mp3 brak podświetlania przycisków

#1

Nieprzeczytany post autor: skofi »

Hej,

Jakiś czas temu wymieniłem radio cd30 na cd30 mp3. Trochę się namęczyłem z zalogowanie i wylogowaniem, w końcu się udało - musiałem jechać do specjality z Częstochowy.
Już myślałem że koniec kłopotów a tu okazuje sie że teraz nie podświetlają mi się przyciski. Wcześniej podświtlały się normalnie. Radio w pełni dziala tylko bez podśtwetlonych przycisków. Macie możeme pomysł co się stało?

Wyjmowałem wtyczkę, czyściłem,wkładałem,nic nie pomogło. Wszyskie inne rzeczy w kokpicie się podświetlają , tylko samo radio nie

2n3553

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 05 mar 2019, 10:13
Imię: Daniel
Auto: Astra H
Silnik: Z19DT
Województwo: wielkopolskie
Wdzięczny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: 2n3553 »

Jaki masz ustawiony code index?
Pamiętam, że programując swoje cd40 usb code index miał wpływ na to jak podświetlają się gałki od regulacji głośności i ta na środku od nawigowania w menu. Raz świeciła jedna dość intensywnie, a przu innym indeksie dwie ale z mniejszą jasnością. Nie jestem pewny, jednak myślę że sygnał podświetlenia leci tam cyfrowo po magistrali can więc indeks może mieć wpływ na to jak radio reaguje na te dane. W konsekwencji może nie podświetlać klawiszy. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
skofi

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:36
Imię: Hubert
Auto: Astra H GTC
Silnik: 16 XEP
Województwo: łódzkie
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: skofi »

Niestety nie wiem, nie mam opcoma czy techa.
Dziś przełożyłem stare radio i świeci ono normalnie. Czyli coś nie tak z moim cd30 mp3. Jest jakiś sposób aby zobaczyć czy ścieżka działa poprawnie i co może być uszkoczone?

ODPOWIEDZ