irytujące rzeczy w waszej astrze H

shifter_

Astro-maniak
Posty: 450
Rejestracja: 28 sie 2008, 15:09
Imię: shifter_
Auto: brak
Województwo: pomorskie

irytujące rzeczy w waszej astrze H

#1

Nieprzeczytany post autor: shifter_ »

zakładam temat, podobnego nie znalazłem, piszcie tu co was denerwuje w samochodzie, mnie np denerwuje drganie tego plastiku wokół zegarów... czasami mnie to doprowadza do szału, a czasami nie słychać w ogóle, denerwujący jest też ruszający się fotel kierowcy :/ zapraszam do wyrażania swoich opinii na temat denerwujących rzeczy :)

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

No to shifter_ powiem Ci że u mnie "nic nie stuka, nic nie puka". Jedyne co mnie wkurza w tym modelu to fatalna widoczność do tyłu i mała ilość schowków np. brak cup holdera.


Ostatnio się wkurzyłem, bo wpadł mi za szybę (tam gdzie jest VIN) Jan Paweł II (taka moneta / brelok coś tego rodzaju) Nie mogłem tego niczym wyjąć, dopiero wygięty brzeszczot pomógł. :mrgreen:

shifter_

Astro-maniak
Posty: 450
Rejestracja: 28 sie 2008, 15:09
Imię: shifter_
Auto: brak
Województwo: pomorskie

#3

Nieprzeczytany post autor: shifter_ »

analyzer64 pisze:fatalna widoczność do tyłu i mała ilość schowków np. brak cup holdera.
no to u mnie też, masakra! GTC do parkowania to koszmar, w bagażniku brak uchwytów żeby jakąś siatkę zaczepić, ale z tym już sobie poradziłem :mrgreen:

pompej

Astro-maniak
Posty: 113
Rejestracja: 15 cze 2008, 21:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: pompej »

Krótko i na temat :)

- brak regulacji częstotliwości wycieraczek na "1 biegu"
- brak schowków i wieszaczka na napój
- brak wskaźnika temperatury
- kratki wentylacyjne są trochę za nisko i czasami kierownica zasłania zimne powietrze
- brak wskaźnika głośności radia (przekręcanie pokrętła o 1 "stopień" za mało pogłaśnia radio)
- brak dwustopniowego otwierania szyb

shifter_

Astro-maniak
Posty: 450
Rejestracja: 28 sie 2008, 15:09
Imię: shifter_
Auto: brak
Województwo: pomorskie

#5

Nieprzeczytany post autor: shifter_ »

pompej pisze:- brak regulacji częstotliwości wycieraczek na "1 biegu"
to jest :p

do reszty się zgodze

Hendrix89

Astro-maniak
Posty: 406
Rejestracja: 29 sie 2008, 0:41
Imię: Michał
Auto: Astra
Silnik: 1,6
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Hendrix89 »

Ja na widoczność nie narzekam. Mnie przeszkadza głównie mało schowków we wnętrzu... Znaczy mało ustawnych schowków, a i także ten cupholder :P

bart

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2008, 21:28
Imię: Bart
Auto: ASTRA H Sedan
Silnik: 1.3 CDTI
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: bart »

pompej pisze:- brak wskaźnika głośności radia
wiesz tak sie nad tym zastanawialem bo na poczatku tez jakos mi tego brakowalo ... ale czy to jest az tak potrzebne ? tzn nastawie soboe volume na 21 i jest gitara ale jak juz bedzie 22 to juz nie bede zadowolony i nie bede mogl sie skupic na jezdzie bo bedzie mi przeszkadzalo ze jest 22 a nie 21. Przeciez i tak ustawiasz radio w zaleznosci od tego jak glosno chcesz sluchac ( zalezy od nastroju, warunkow w samochodzie, na zewnatrz itp. .. raz jest ciszej raz glosniej i w takim wypdaku nie potrzebuje wiedziec ze to jest volume 21 czy 22.

...to tak tylko moje przemyslenia ;)

pompej

Astro-maniak
Posty: 113
Rejestracja: 15 cze 2008, 21:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: pompej »

pompej napisał/a:
- brak regulacji częstotliwości wycieraczek na "1 biegu"


to jest :p
Gdzieś czytałem o tym na forum. To może napisze to inaczej, zbyt skomplikowane ustawianie częstotliwości wycieraczek :D

W sumie trochę masz racji :) Ale fakt że w większości autach to jest i w AH też powinno być bo nie jest to jakiś bajer z kosmosu. Idąc tym tokiem myślenia po co licznik?:D Jedziesz tak jak uważasz za stosowne (warunki pogodowe, ilość aut itp.) A no i może dlatego nie ma w AH wskaźnika temperatury silnika. :roll:

pozdro

Awatar użytkownika
lukbalko

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2008, 23:33
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: lukbalko »

pompej pisze:brak regulacji częstotliwości wycieraczek na "1 biegu"
Jeśli chodzi Ci o regulację częstotliwości wycieraczek w trybie ciągłym to rzeczywiście nie ma, ale czegoś takiego nie spotkałem w żadnym samochodzie.
Natomiast jeśli miałeś na myśli tryb przerywany to owszem jest - na forum dopiero wyczytałem jak to działa :)

the_majkel

Astro-maniak
Posty: 262
Rejestracja: 11 lip 2008, 23:30
Imię: Karol
Auto: Astra III
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: the_majkel »

troche drażni mnie to, że nie ma podgrzewanej przedniej szyby tak jak
np w focusie czy mondeo. Nawiew który ma sprawia, że para znika jest
strasznie głośny

ODPOWIEDZ