predkosc v max w astrze h

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

predkosc v max w astrze h

#31

Nieprzeczytany post autor: Automat »

No tę pędziłeś niczym Rzymianin w rydwanie. Skąd wiedziałeś,że droga jest OK ? Ryzyko czy przeczucie ?
Przy tych prędkościach wystarczą drobne lotki z boku i przód odrywa się od gleby ;) .
U mnie z większą prędkością to nawet nie latają moje myśli.A wiesz jak szybko biegną w mózgu myśli ?
Myślisz ,że masz szanse....otóż nie masz ...pozostaje Ci tylko zezowate szczęście, pomyśl o tym.
Szybciej to tylko w skoku z wysokości kilkunastu kilometrów : [External Link Removed for Guests]
1173 km/godz
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 21:45 przez Automat, łącznie zmieniany 3 razy.

sebasss84

Astro-maniak
Posty: 56
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:44
Imię: seba
Auto: astra h
Silnik: 1.9 dth
Województwo: podlaskie

#32

Nieprzeczytany post autor: sebasss84 »

Automat jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to swoje mysli zachowaj dla siebie

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#33

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Dobra rada na noc :D .Dobranoc.

SKIBIC

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 24 maja 2017, 15:24
Imię: Robert
Auto: Astra H CARAVAN
Silnik: Z19DT 120KM & 190KM
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: SKIBIC »

Nie no spoko każdy ma swoje zdanie po to jest forum aby się nim podzielić. Jechałem tyle raz aby sprawdzić co potrafi auto nie muszę tego powtarzać :) mam sportowe zawieszenie trzyma sie drogi jak przyklejony ani razu mi auto nie podskoczylo ani nie zaczęło bujać szedł jak po sznurku :)

kijas

Astro-maniak
Posty: 101
Rejestracja: 03 lut 2017, 22:29
Imię: Marcin
Auto: Astra H
Silnik: Z20LER
Województwo: wielkopolskie
Pomocny: 1 raz

#35

Nieprzeczytany post autor: kijas »

Automat, rozumiem intencje ale każdy ma swój rozum, swoją ocenę sytuacji itd. Jak kolega tyle jechał, uznał to za bezpieczne i dojechał, to znaczy ze ocenił sytuacje w miarę Ok. Oczywiście nie jest to przepisowe tak samo jak moje próby o których pisałem. Ale po cos producenci robią te wszystkie OPC, GTC, AMG, SQ7 i inne trudne skróty hehe. Jeszcze mam taka obserwacje ze jazda 200 obecnym autem jest bezpieczniejsza niż poprzednim 140 :) ale jak się zawsze zastrzegam - nie jeżdżę 200 non stop bo wiadomo - koszty paliwa, auto ma 13 lat i nje wiem do końca co w nim siedzi.
Pzdr

Kijas

parman

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 06 kwie 2013, 0:36
Imię: Adam
Auto: Opel Astra H (2007) caravan
Silnik: Z16XEP
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jelenia Góra

#36

Nieprzeczytany post autor: parman »

Ja swoją AH 1.6 105 KM kombi tylko raz pojechałem najszybciej 177 km/h (wg GPS). Miałem jeszcze możliwość mocniejszego wciśnięcia pedału gazu. Nie zrobiłem tego. Po prostu się bałem. Wstyd się bać? Sądzę, że nie.

Usunięty użytkownik 7781

#37

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 7781 »

Nasza byłą Aśką z 1.7 CDTI 101 KM pod maską leciałem 200 licznikowe

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#38

Nieprzeczytany post autor: Automat »

kijas pisze:QR_BBPOST Automat, rozumiem intencje ale każdy ma swój rozum, swoją ocenę sytuacji itd.
Chłopaki nie pisałem po to aby Kogoś wkurzać,a tylko przypomnieć,że jeśli "sprawy" pójdą nie tak,to stajecie się zakładnikiem losu, i jakiekolwiek Wasze umiejętności,po 1000-kroć sprawdzane na NIC się zdadzą.W moim życiu przejechałem ponad 700 tys km i na motorze i samochodem(kilometrów na rowerze nie liczyłem :) ).Miałem różne sytuacje drogowe,nawet te krytyczne,a nawet zostałem inwalidą po wypadku.Z racji tego czym się zajmowałem zawodowo,znam pracę mózgu i mechanizm tzw. refleksu.Nie robię w portki,ale kocham życie.Pamiętam,że nawet jakaś rutynowa próba Mercedesa pod pełną kontrolą zakończyła się tragicznie.Życie inwalidy nie jest łatwe.Nigdy nie jechałem >200 km/godz(samoloty omijam).Zapytałem jak wygląda jazda autem na granicznych obrotach i ta informacja mi wystarczy,nie muszę jej weryfikować ani sprawdzać ile moje auto wydoli.Nie raz i nie dwa człeka na drodze podniecą......ale panuję nad sobą.
I na koniec: dwa auta(BMW i MERC) prawie w centrum Piły lokalnie na odcinku drogi ścignęły się,bo żaden z nich nie chciał jechać z tyłu.W końcowym stadium prostej jechali z górki lekkim łukiem w lewo.Jednego z nich(chyba BMW) zniosło totalnie na lewo,na przejściu dla pieszych przeszedł na druga nitkę dwupasmowego ruchu i wbił się pod naczepę TIR-a,który akurat jechał pod górkę i mógł mieć te 50 km/godz.To,że mu głowę urwało,to nie muszę dodawać .

sebasss84

Astro-maniak
Posty: 56
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:44
Imię: seba
Auto: astra h
Silnik: 1.9 dth
Województwo: podlaskie

#39

Nieprzeczytany post autor: sebasss84 »

Mozna rowerem i nawet pieszo sie zabic, temat jest po to zeby podzielic sie informacja ile wyciagaja vmax nasze astry.o przestrogach mozna poczytac gdzie indziej

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#40

Nieprzeczytany post autor: Automat »

sebasss84 pisze:QR_BBPOST o przestrogach mozna poczytac gdzie indziej
Racja... na protezie popierdylam zawrotnie 2,4 km/godz.... i już nie zabieram głosu :) .
Jak się potknę,to też mogę się zabić - sam ;) .

ODPOWIEDZ