B14Nel fabryczny lpg trzęsie na postoju

Dembiec

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 08 wrz 2017, 22:14
Imię: Maciej
Auto: Meriva B
Silnik: A14NEL
Województwo: wielkopolskie
Wdzięczny: 1 raz

B14Nel fabryczny lpg trzęsie na postoju

#1

Nieprzeczytany post autor: Dembiec »

Witam kolegów
Mam problem z pojazdem jest to 1.4 z fabrycznym lpg i sprawa dotyczy tego że auto jeździ normalnie natomiast jak się zatrzymam trzęsie-przebiera czuje to rowniez pasażer.
Gdy dodaje gazu na luzie albo ruszam to czuć jakby opóźnienie z wchodzeniem na obroty do 900-1000 z oporem potem wchodzi już normalnie .pojezdzilem z 100km na benzynę mówię może coś się rozjechalo z mapa ale nic to nie dało.
Na benzynę działa pięknie. Błędów brak na wyświetlaczu. Dziś podmienie cewke bo mam jedną w zapasie. świece wymieniłem 18tys temu sam więc na pewno są wymienione ;) mam źle podejrzenia że mogą to być wtryski lpg sa już te pomarańczowe a przejechanie mają tylko 45tys. Będę wdzięczny za sugestie co może być ewentualnie nie tak albo co mógłbym sprawdzić za tydzień mam przeglad w Aso i chciałbym bym mądrzejszy o wiedzę z góry będę bardzo wdzięczny za pomoc

EDIT:
nowa cewka rozwiązała , problem :) auto lata jak nowe

Awatar użytkownika
simon36

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 02 paź 2016, 10:42
Imię: Szymon
Auto: Astra J, sedan, LPG,
Silnik: 1.4T
Województwo: śląskie

#2

Nieprzeczytany post autor: simon36 »

Te 45 tyś to całosciowy przebieg samochodu?

Dembiec

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 08 wrz 2017, 22:14
Imię: Maciej
Auto: Meriva B
Silnik: A14NEL
Województwo: wielkopolskie
Wdzięczny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: Dembiec »

Dokładnie tak, cewka 45tys wytrzymała ale jak zdemontowałem miała zielony nalot na jednej fajce i to już drugi raz.... wychodzi na to że musiała być strzelona od początku.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, 9:02 przez Dembiec, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ