Klekotanie pod obciążeniem

Awatar użytkownika
maq9633

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:44
Imię: Jakub
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.4 T Sport Tourer
Rocznik: 2012
Województwo: wielkopolskie
Pomocny: 1 raz

Klekotanie pod obciążeniem

#31

Nieprzeczytany post autor: maq9633 »

z DPF nie mam problemu...
A co z wtryskami dzwoniłem do Boscha i powiedzieli mi że wysłali do gryfino bosch serwis (bo u siebie nie mają takiej aparatury) i stwierdzili że wtryski są do wymiany ... wszystkie :( teraz najlepsze cena 1500 zł jeden :( powiedzieli że to są nienaprawialne wtryski ... tzn koleś rozwinął że są jakieś niby nie oryginalne chińskie części do regeneracji ale to się niby nie opłaca i nie gwarantują działania takiego wtrysku ... samo sprawdzenie już mnie uczyniło 400 zł + robocizna (wymiana diagnoza) 250 = 650 zł.
Nie wiem co dalej ... tzn wiem nie kupie nowych 4 szt za 6 000 tys. Mam upatrzone już z kolesiem dogadane wysyłka używek za 700 zł ale dopiero w poniedziałek wysyłka. (jak się zdecyduje)
Niby od astry która ma 70 000 przejechane. tzn 50 tys bo to w milach kazał mi pomnożyć sobie razy 1.4 (a mila ma 1.61 czyli ma 80000 przejechane).
Więc nie wiem co z tą regeneracją jak Bari mówisz. Wydruki chciałem to powiedzieli mi że w poniedziałek-wtorek przyjadą wtryskiwacze razem z wydrukami to wrzucę skany lub coś ...

Awatar użytkownika
Bari

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:43
Imię: Marcin
Auto: Astra J
Silnik: A17DTJ
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: Bari »

Ok poproszę o skany. Co do regeneracji robią Cię w wafla... jeszcze kilka lat temu nie było mowy o regeneracji to fakt. na dzień dzisiejszy nasze silniki mają już kilka dobrych lat a to dla tego że śmigały już w astra h. Dzwoniłem do zaprzyjaźnionej firmy która zajmuje się regeneracją i potwierdzili że regenerują wtryski denso w naszych astrach jak i innych autach gdzie one występują. Jeżeli masz możliwość zakupić używki z gwarancją rozruchową np 7-14dni to bież jeżeli będzie coś nie tak to je zwrócisz , nie pamiętam tylko czy owych wtrysków nie cza będzie zalogować do silnika po vinie auta ale to se serwis da rade ...

maq9633 pisze:QR_BBPOST ... samo sprawdzenie już mnie uczyniło 400 zł + robocizna (wymiana diagnoza) 250 = 650 zł.

Ja pier....nicze to ja w takim układzie za darmo pracuje... za podpinkę pod kompa i diagnozę wtrysków biorę stówkę ... a za demontaż i montaż wtrysków również stówkę ... oj muszę się podnieść w takim razie....
Ostatnio zmieniony 20 sty 2017, 18:41 przez Bari, łącznie zmieniany 1 raz.

losiu20

Astro-maniak
Posty: 474
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:21
Auto: Astra J ST
Silnik: A17DTR
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#33

Nieprzeczytany post autor: losiu20 »

off top, wymiana svc w ASO, 1.5 godziny.
Mi w ASO mówili że da się wtryski Denso regenerować

Awatar użytkownika
maq9633

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:44
Imię: Jakub
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.4 T Sport Tourer
Rocznik: 2012
Województwo: wielkopolskie
Pomocny: 1 raz

#34

Nieprzeczytany post autor: maq9633 »

właśnie szperam w necie i widzę filmy na yt gdzie koleś niby regeneruje wtrysk denso. Mam już upatrzoną firmę w Nowym Tomyślu. Jutro będę dzwonił i pytał.

Awatar użytkownika
Bari

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:43
Imię: Marcin
Auto: Astra J
Silnik: A17DTJ
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: Bari »

losiu20 pisze:QR_BBPOST off top, wymiana svc w ASO, 1.5 godziny.
Mi w ASO mówili że da się wtryski Denso regenerować
1.5 godziny bo aso ma płacone od godziny więc cza przeciągać czas żeby zarobić
Zgadza się nawet aso proponuje regeneracje wtrysków denso
maq9633 pisze:QR_BBPOST właśnie szperam w necie i widzę filmy na yt gdzie koleś niby regeneruje wtrysk denso. Mam już upatrzoną firmę w Nowym Tomyślu. Jutro będę dzwonił i pytał.
Szukaj kolego i regeneruj będzie wtedy pewne na 100% dostaniesz gwarancje i będziesz miał spokój

PS jestem bardzo ciekawe skanów , ponieważ bardzo ale to bardzo rzadko się zdarza że padną wszystkie wtryski na raz....
Ostatnio przerabiałem volvo s60 2,4 d5 podkręcony na 200km klient poprzednio miał same benzyniaki i zatankował benzynę do zbiornika po czym zrobił ok 20km na owej benzynie po scholo waniu lawetą do warsztatu diagnoza padła że umarły dwa wtryski z 5 dodam że auto ma oryginalny przebieg 255tyś
Ostatnio zmieniony 21 sty 2017, 14:29 przez Bari, łącznie zmieniany 3 razy.

losiu20

Astro-maniak
Posty: 474
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:21
Auto: Astra J ST
Silnik: A17DTR
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#36

Nieprzeczytany post autor: losiu20 »

może szukają Jelenia na te wtryski ale źle trafili, nie daj się chłopie ;)

hernanc

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 30 sie 2014, 23:57
Imię: Daniel
Auto: Opel Astra H 1.7 125KM
Silnik: Z17DTR
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Stalowa Wola

#37

Nieprzeczytany post autor: hernanc »

bari - zadałem Ci pytanie na priv odnośnie regeneracji wtrysków denso, będę wdzięczny za odp.

Awatar użytkownika
Bari

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:43
Imię: Marcin
Auto: Astra J
Silnik: A17DTJ
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#38

Nieprzeczytany post autor: Bari »

hernanc pisze:QR_BBPOST bari - zadałem Ci pytanie na priv odnośnie regeneracji wtrysków denso, będę wdzięczny za odp.

Cześć kolego , nic nie dostałem, może spróbuj jeszcze raz , lub ja Ci na priw dam mój adres e-mail
Ostatnio zmieniony 23 sty 2017, 14:45 przez Bari, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
maq9633

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:44
Imię: Jakub
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.4 T Sport Tourer
Rocznik: 2012
Województwo: wielkopolskie
Pomocny: 1 raz

#39

Nieprzeczytany post autor: maq9633 »

hernanc pisze:QR_BBPOST bari - zadałem Ci pytanie na priv odnośnie regeneracji wtrysków denso, będę wdzięczny za odp.
to nie zadawaj na PW tylko tutaj :(

Jeszcze nie dostałem żadnych wydruków anie nie wróciły moje wtryskiwacze. Oby jutro wróciły bo auto potrzebne...
losiu20 pisze:QR_BBPOST
Mi w ASO mówili że da się wtryski Denso regenerować
Potwierdzam dzwoniłem i potwierdzili że regenerują takie pytając o cene odpowiedzieli oczywiście że nie wiadomo w jakim stopniu jest uszkodzony, mało tego drążę temat dalej i dodzwoniłem się do przedstawiciela firmy denso i po podaniu mu numeru wtryskiwaczy Pan z Warszawy stwierdził że owszem regenerują takie wtryski. Akurat te się da. Cena? 1100 zł regeneracja nowy 2300 :lol: To ja już nie wiem jak w bosch'u liczą mi 1500 na nowy...:( Natomiast w Boschu twierdzą uparcie że się nie da regenerować gadka typu jak pan zna takich ludzi to proszę sobie zawieść bo my mieliśmy już takiego który regenerował takie wtryski i po 5 000 tys km wrócił bo spalił tłoki bo regeneracja była na chińskich częściach . Eh... sam już nie wiem co zrobić :(

losiu20

Astro-maniak
Posty: 474
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:21
Auto: Astra J ST
Silnik: A17DTR
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#40

Nieprzeczytany post autor: losiu20 »

a co mają mówić, chcą zarobić. Pierw sprawdź czy faktycznie wszystkie trzeba wymienic

ODPOWIEDZ