Aplikacja CDTI DPF Info - etap testów

Awatar użytkownika
Adler

Administrator
Posty: 3012
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:22
Imię: Przemek
Auto: Sports Tourer
Silnik: B16DTL
Województwo: małopolskie
Pomocny: 140 razy
Kontakt:

Re: Aplikacja CDTI DPF Info - etap testów

#281

Nieprzeczytany post autor: Adler »

kuplende pisze:
24 lis 2021, 16:09
Można sobie diode wstawić i będziesz wiedział kiedy się wypala (wpina się w obwód do grzania tylnej szyby- bodajże fioletowy przewód idący w progu od drzwi kierowcy)
Doświadczeni kierowcy/dłużej jeżdżący dieslem wiedzą, kiedy się wypala. Bez montowania diody. Po zakupie diesla też na początku kiedyś myślałem o tej diodzie. Ale teraz? Przecież wiem, kiedy się wypala i kiedy się kończy wypalać.

kuplende

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2020, 14:54
Auto: Astra J
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 4 razy

#282

Nieprzeczytany post autor: kuplende »

Adler pisze:
24 lis 2021, 17:37
Doświadczeni kierowcy/dłużej jeżdżący dieslem wiedzą, kiedy się wypala. Bez montowania diody. Po zakupie diesla też na początku kiedyś myślałem o tej diodzie. Ale teraz? Przecież wiem, kiedy się wypala i kiedy się kończy wypalać.
Co to znaczy doświadczony kierowca? Ja mam od 10 lat astre a od ok 5 diode i nadal nie jestem w stanie przewidzieć kiedy sie skończy- niby można po tym ze nie dymi albo spalanie jest wtedy większe, ale po co? Jak łatwiej zainstalować diode

alohaproceente

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:31
Imię: Michał
Auto: Astra J 1.6 CDTI
Województwo: świętokrzyskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#283

Nieprzeczytany post autor: alohaproceente »

Nie rozumiem w czym dyskusja i dylemat. Ktoś chce, to montuje diodę, ktoś nie chce i nie montuje. Typowo Polskie podejscie "nie mam i uważam że to glupota i inni też nie powinni" "jestem zaszczepiony i inni też powinni przymusowo się szczepić" itd itp

Dioda pomaga a jak ktoś jej nie potrzebuje to jej nie zakłada. Osobiście nie mam diody, potrafię wychwycić po dźwięku kiedy się wypala, mimo to monitoruje na apce, by mniej więcej wiedzieć kiedy to nastąpi

Awatar użytkownika
Adler

Administrator
Posty: 3012
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:22
Imię: Przemek
Auto: Sports Tourer
Silnik: B16DTL
Województwo: małopolskie
Pomocny: 140 razy
Kontakt:

#284

Nieprzeczytany post autor: Adler »

Shruikan465 pisze:
07 lis 2021, 12:29
"Pacjent", to silnik B16DTL. Wcześniej używałem aplikacji do monitorowania zapełnienia DPF'a, ale dzisiaj zauważyłem, że jest aktualizacja. Pobrałem i wyświetliło mi nową zakładkę "cylindry".
Ping,
w systemie iOS też jest ta aktualizacja? Pobrałem najnowszą wersję, ten sam silnik, ale nie widzę tego lub coś przeoczyłem. Jest tylko panel DPF.

Ping

Astro-maniak
Posty: 73
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:30
Auto: Insignia
Silnik: A20DTH
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 2 razy

#285

Nieprzeczytany post autor: Ping »

W ios jeszcze nie ma, wkrótce pojawi się

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Adler

Administrator
Posty: 3012
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:22
Imię: Przemek
Auto: Sports Tourer
Silnik: B16DTL
Województwo: małopolskie
Pomocny: 140 razy
Kontakt:

#286

Nieprzeczytany post autor: Adler »

Podziękował. :)

ODPOWIEDZ