Szukajka

Usunięty użytkownik 862751

Szukajka

#1

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 862751 »

Witam
Założyłem nowy temat A20DTH -jakie świece żarowe ? lecz został zamknięty.
Przed zakładaniem przeszukałem wszystkie strony z zakładce {J} silnik diesla (15 stron) i nie znalazłem nic na ten temat.
Jest dużo o 1.9 i 1.7 CDTI.....o 2.0CDTI nie ma tematu związanego ze świecami. Więc albo poprawcie szukajkę, albo po prostu przekierujcie do takiego tematu który Waszym zdaniem jest na forum.
Chyba, że mam szukać w innych zakładkach, nie w {J} silnik diesla ?

Awatar użytkownika
Bari

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:43
Imię: Marcin
Auto: Astra J
Silnik: A17DTJ
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Bari »

Chcesz wymienić bo Ci się spaliła/ły ? Jeżeli tak, to ściąg plastikową pokrywę silnika i zobacz czy masz świece z czujnikiem czy bez, jeżeli masz spaloną to musisz sprawdzić która to, wykręcić ją tylko delikatnie aby nie urwać, kupujesz taką samą jak ta którą zdemontowałeś skręcasz podpinasz i gotowe. Świece powinno wymieniać się w teorii kompletem ale jeżeli okaże się że masz z czujnikiem to jest to trochę drogie . Jeżeli sam sobie nie poradzisz to jedź do mechanika.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 18 lut 2018, 20:27 przez Bari, łącznie zmieniany 1 raz.

Usunięty użytkownik 862751

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 862751 »

Dzięki za jakąkolwiek odpowiedz :)....dowiedziałem się co trzeba na innym forum, zakładając TAKI SAM TEMAT. O dziwo nie został zamknięty a nawet dostałem fachową odpowiedz.
Szkoda, że admini nadużywają swoich uprawnień. Byłem-jestem na kilku forach motoryzacyjnych i nigdzie, tak nigdzie nie zamknięto tematu w taki sposób. Nic podobnego w dziale ASTRA nie ma a mimo to administrator za pomocą kopiuj/wklej zamyka bo taki temat już jest !!.....oczywiście do tej pory nie odpisał na PW gdzie taki temat jest, bo po prostu zrobił zonka.
Pozdrawiam posiadaczy Opla Astry i życzę wytrwałości w szukani potrzebnych informacji.....mimo że niektórzy admini nam to utrudniają.
SZEROKOŚCI....:)

Awatar użytkownika
nismo

Astro-maniak
Posty: 3680
Rejestracja: 14 sty 2011, 14:53
Imię: Michał
Auto: Astra J HB & Astra H Kombi
Silnik: b14net & z18xe
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 143 razy

#4

Nieprzeczytany post autor: nismo »

Kolego co jak co ale przychodząc na forum powinieneś zapoznać się z regulaminem a kultura wymaga ze jak gdzieś się wchodzi to należy, na sam początek sie przywitać :twisted: . Praktycznie każde forum ma taki watek wiec warto o tym pamiętać. :D
Ostatnio zmieniony 19 lut 2018, 19:51 przez nismo, łącznie zmieniany 1 raz.

Usunięty użytkownik 862751

#5

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 862751 »

Przywitałem się w założonym temacie, bo dla mnie to normalna sprawa.Nawet temat zaczynam słowem "Witam".....reszty nie będę komentował.

ODPOWIEDZ