Astra J 1.7CDTI - kontrolka silnika

Awatar użytkownika
KarolKw34

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2018, 18:29
Imię: Karol
Auto: Astra J 1.7CDTI Sports Tourer 2011
Silnik: A17DTJ
Województwo: łódzkie

Astra J 1.7CDTI - kontrolka silnika

#1

Nieprzeczytany post autor: KarolKw34 »

Dzień dobry. Mam problem z moja Astra J 1.7 CDTI Sports Tourer z 2011r (A17DTJ).
Około tydzień temu po odpaleniu zaczela być bardzo mułowata, bardzo wolno reagowała na pedał gazu. Po chwili wyskoczył komunikat o braku mocy i żeby zaprowadzić auto do serwisu. Po ponownym włączeniu auta jechała już normalnie.
Na drugi dzień po wyjechaniu z garażu i wyłączeniu, wsiadłem do niej po około 20 min i w ogóle nie chciała odpalić- tak jakby paliwo nie dochodziło. Po około godzinie zakręciła bez problemu i normalnie jeździła. Zaprowadziłem ją do mechanika ktory zaproponował żeby wymienić w pierwszej kolejności filtr paliwa(wymianiełem go ostatnio ze 35000-40000km wcześniej). Po wymianie filtra chodził ze 2-3 dni normalnie. Później zaczęła szarpać podczas jazdy, do 2tys obrotów była bardzo mułowata. Dodatkowo pojawiła się kontrolka silnika. Odczytałem ją metodą gaz-hamulec ale nie jestem pewien jaki to kod błędu.
[External Link Removed for Guests]
Może ktoś pomoże w odczytaniu. Mi wychodzi jakby 90702032
Mechanik proponował ewentualną wymianę pompy paliwa ale w tym aucie chyba jej nie ma?

Awatar użytkownika
strażak73

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 21 lis 2018, 21:53
Imię: Tomek
Auto: Astra J
Silnik: A17dtj
Województwo: podkarpackie

#2

Nieprzeczytany post autor: strażak73 »

Witam.Pompy wstępnej raczej nie ma ale moze na początek wartaloby podpiąć komputer bo tak na sucho to wróżenie z fusów.

Dodano po 59 minutach 53 sekundach:
strażak73 pisze:
18 gru 2018, 21:35
Witam.Pompy wstępnej raczej nie ma ale moze na początek wartaloby podpiąć komputer bo tak na kody migowe to nie do końca jestem przekonany.

Dodano po 6 minutach 22 sekundach:
Tak na szybko to czujnik temperatury spalin 2032

ODPOWIEDZ