Radio CD400 a Navi900

faza

Astro-maniak
Posty: 331
Rejestracja: 17 sty 2011, 8:35
Imię: Opel
Auto: Astra IV
Silnik: 1,7 CDTI 110 KM
Lokalizacja: Puławy
Pomocny: 1 raz

Re: Radio CD400 a Navi900

#11

Nieprzeczytany post autor: faza »

K-y-n-i-u pisze:Po co wy kupiliście to auto? Jeden chce zmieniać skrzynie biegów bo mu nie pasuje. Drugi uważa fabryczne radio za bubel. Nie prościej po prostu sprzedać to auto i kupić takie jak wam pasuje? Nie twierdzę że ten samochód to ideał ale bez przesady, chyba widzieliście co kupujecie. A te stacje multimedialne z allegro to szajs jakich mało, od wykonania zaczynając na działaniu kończąc.
Po pierwsze to gdzie tu ktoś pisze o zakupach na allegro.
Po drugie jak bym wiedział co to całe pięknie nazywające się DVD 800 oferuje to pewnie że za 3600 bym nie kupił. Jak można coś nazwać DVD skoro to DVD odtwarza tylko DVD z mapami do nawigacji. Jak by było prościej sprzedać auto w lizingu to może bym i sprzedał ale to już nie twoja brocha. Straszny masz problem z tym, że ktoś coś chce sobie zmieniać, modyfikować itp. Jeżeli ma ktoś ochotę i pieniądze to z tej astry może sobie tylko bude zostawić bo mu się podoba. nie rozumię w ogóle o co Ci kaman.

Awatar użytkownika
kamilgx7

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2012, 17:26
Imię: Kamil
Auto: Astra IV
Silnik: 1.7 CDTI 110 KM
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Myślenice

#12

Nieprzeczytany post autor: kamilgx7 »

ja też zamierzam wymienić moje CD 400 znalazłem coś takiego :D
[External Link Removed for Guests]
co o tym sądzicie wiem że to chińszczyzna ale wygląda dość porządnie. Tu jest link do faceta który tym handluje w polsce, plusem jest to że daje 2 letnią gwarancje i pisze że radio ma pełne polskie menu
[External Link Removed for Guests]
tylko ta cena :o :o prawda że są tańsze propozycje tego sprzętu ale wszystkie bez polskiego menu :( :(

faza

Astro-maniak
Posty: 331
Rejestracja: 17 sty 2011, 8:35
Imię: Opel
Auto: Astra IV
Silnik: 1,7 CDTI 110 KM
Lokalizacja: Puławy
Pomocny: 1 raz

#13

Nieprzeczytany post autor: faza »

wolał bym to niż to gówno z opla za 3600

faza

Astro-maniak
Posty: 331
Rejestracja: 17 sty 2011, 8:35
Imię: Opel
Auto: Astra IV
Silnik: 1,7 CDTI 110 KM
Lokalizacja: Puławy
Pomocny: 1 raz

#14

Nieprzeczytany post autor: faza »

a co do chin to tu sa w lepszej cenie niż allegro [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
nugar

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2013, 16:23
Imię: Filip
Auto: Astra IV
Silnik: 1.7 125
Województwo: mazowieckie

#15

Nieprzeczytany post autor: nugar »

Czy ktoś już wymienił? Też myślę nad wymianą CD400 na coś z navi, widziałem na allegro używane dvd800, ale z tego co czytałem gdzieś, to radia są związane z samochodem, więc radio z jednego auta nie będzie działało w innym. to prawda??

pezet1993

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 06 maja 2011, 21:00
Imię: Piotr
Auto: astra
Silnik: 1,9

#16

Nieprzeczytany post autor: pezet1993 »

W navi 900 jak podlacze usb to da sie wybierac/ przegladać jakoś foldery? bo ja mam wszystkie pliki naraz wywalone

aras2

Astro-maniak
Posty: 1258
Rejestracja: 18 sty 2013, 20:02
Imię: Arek
Auto: Astra J Sedan
Silnik: A14NET
Województwo: wielkopolskie
Pomocny: 10 razy
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: aras2 »

Można. Ja mam Navi 600 i mogę wybierać foldery lub wykonawcę. Podczas słuchania muzyki trzeba wcisnąć zewnętrzny pierścień od navigacji i później się wybiera albo folder albo wykonawcę.
Astra J Sedan Executive A14NET, AFL, NAVI 950 IntelliLink, Oryginalna kamera cofania, Dual Exhaust
[External Link Removed for Guests]

russso

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 18 paź 2015, 7:47
Auto: astra J
Silnik: 1,6 16V 115KM/A16XER
Województwo: małopolskie
Pomocny: 1 raz

#18

Nieprzeczytany post autor: russso »

Witam!
Bardzo proszę o pomoc. Czy jest ktoś z południa polski co zna temat wymiany radia z cd400 na jakiś model z navi. Wiem ze robi to Marcin W. z Bydgoszczy ale czy jest ktoś bliżej.
Pozdrawiam!

Gość

#19

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Podbijam temacik. Znalazl juz ktos kogos, kto montuje te radyjka blizej slaska? :?

Wlodar

Astro-maniak
Posty: 57
Rejestracja: 25 lip 2015, 21:48
Auto: Astra J
Silnik: 1,6XER
Województwo: łódzkie

#20

Nieprzeczytany post autor: Wlodar »

Jak coś to mogę pomóc w montażu navi do astra J,insignia,jak coś to pisać na priv,żeby nie zaśmiecać.

ODPOWIEDZ