Radio CD400 a Navi900

Awatar użytkownika
pablo666

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2012, 12:24
Imię: Pawel
Auto: Opel Astra J GTC
Silnik: 1.4 turbo 140PS
Województwo: Zagranica - UE

Radio CD400 a Navi900

#1

Nieprzeczytany post autor: pablo666 »

Witam,mam aktualnie radio CD400 a mam mozliwosc kupienia Navi900. Moze juz jest taki watek-jak tak to prosze o linka. Pytanie takie czy to wogole podejdzie w samochodzie ktory mial orginalnie samo radio?? Z Navi 900 dostane wszystko tzn.kable,kabelki itp. Pytalem u mojego Dealera co kupilem i powiedzial ze niepodejdzie poniewaz kazde radio,nawigacja jest przypisana do nr nadwozia i jesli wsadze inne to niebedzie dzialalo.?? Macie moze jakis pomysl na to?? Z gory dziekuje za podpowiedzi.

Meriviorz

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 27 mar 2011, 13:03
Imię: Waldi
Auto: Astra J
Silnik: 1.6
Województwo: śląskie

#2

Nieprzeczytany post autor: Meriviorz »

Jedz do innego dilera.Ztego co wiem rzeczywiscie jest tak jak piszesz.Tymczasem diler powinien połączyc sie z głownym oplowskim serwerem i zarzadać zmiany ustawien dla twojego auta,jest taka mozliwosc.
Mozesz tez napisać do :gm customer -service i tam dowieśz sie wiecej szczegółów

Krzysiek1

Astro-maniak
Posty: 190
Rejestracja: 06 lis 2012, 9:47
Imię: Krzysiek
Auto: Astra H GTC
Silnik: 1.8XER
Województwo: małopolskie

#3

Nieprzeczytany post autor: Krzysiek1 »

Piszę tutaj bo nie chcę zakładać nowego tematu.

Też interesuje mnie wymiana radia na inne, głównie zależy mi na USB ponieważ brakuje mi już miejsca na płyty w samochodzie i wieczne nimi przekładanie :)

Czy rzeczywiście tak jest, że po kupnie używanego radia trzeba "użyć magii" żeby ruszyło. W nowych fordach też są radia sprzężone z VIN`em, ale wymieniałem radio w żony Fieście 2011 i poszło bez problemu.

faza

Astro-maniak
Posty: 331
Rejestracja: 17 sty 2011, 8:35
Imię: Opel
Auto: Astra IV
Silnik: 1,7 CDTI 110 KM
Lokalizacja: Puławy
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: faza »

a na co byś chciał wymienić to radio ? na jakiś z oplowskich oryginałów dvd 800, 900 ?

Krzysiek1

Astro-maniak
Posty: 190
Rejestracja: 06 lis 2012, 9:47
Imię: Krzysiek
Auto: Astra H GTC
Silnik: 1.8XER
Województwo: małopolskie

#5

Nieprzeczytany post autor: Krzysiek1 »

Raczej tak, chyba że uzbieram na stacje multimedialną, wtedy nie będzie problemu :)

Barni

Astro-maniak
Posty: 112
Rejestracja: 22 paź 2011, 21:12
Imię: Mateusz
Województwo: mazowieckie

#6

Nieprzeczytany post autor: Barni »

To ja się podepnę... jakie są markowe dobre stacje multimedialne? Chciałem się rozejrzeć a nie wiem gdzie zacząć. Może jakieś profesjonalne firmy w tym temacie się poruszają z Mazowsza lub Małopolski? Też mam CD400.

faza

Astro-maniak
Posty: 331
Rejestracja: 17 sty 2011, 8:35
Imię: Opel
Auto: Astra IV
Silnik: 1,7 CDTI 110 KM
Lokalizacja: Puławy
Pomocny: 1 raz

#7

Nieprzeczytany post autor: faza »

Krzysiek1 pisze:Raczej tak, chyba że uzbieram na stacje multimedialną, wtedy nie będzie problemu :)
własnie o to mmi chodziło :) teraz bym w życiu nie wziął dvd 800 za "jedyne" 3600 bo za tyle to kupisz sobie "radio" porządne z które będzie odtwarzać filmy dvd i mieć dotykowy ekran a nie taki bubel jak to co jest w astrach

K-y-n-i-u

Astro-maniak
Posty: 259
Rejestracja: 08 cze 2012, 9:48
Imię: Krzysztof
Województwo: świętokrzyskie

#8

Nieprzeczytany post autor: K-y-n-i-u »

Po co wy kupiliście to auto? Jeden chce zmieniać skrzynie biegów bo mu nie pasuje. Drugi uważa fabryczne radio za bubel. Nie prościej po prostu sprzedać to auto i kupić takie jak wam pasuje? Nie twierdzę że ten samochód to ideał ale bez przesady, chyba widzieliście co kupujecie. A te stacje multimedialne z allegro to szajs jakich mało, od wykonania zaczynając na działaniu kończąc.

Barni

Astro-maniak
Posty: 112
Rejestracja: 22 paź 2011, 21:12
Imię: Mateusz
Województwo: mazowieckie

#9

Nieprzeczytany post autor: Barni »

Może to nie do końca mój temat ale... Kyniu wybacz ale akurat to co jest w Astrze nie jest najwyższych lotów więc jeżeli ktoś chce mieć np. lepszą jakość audio to chyba ma do tego prawo. Ja np. nie miałem przy zakupie kasy na navi900 ... a teraz mam i może chciałbym zmienić aczkolwiek nie jest to mus. Ktoś może chcieć np. sobie uprzyjemniać życie oglądaniem TV w aucie. Różni ludzie różne potrzeby. Chociaż co do skrzyni to się zgodzę ;) Na tej zasadzie można by powiedzieć że chip to też głupota... każdy wiedział co kupuje mógł zawsze kupić 1.6 benzynę.

To że allegro to shit to każdy chyba wie... rozglądałem się za np. Pioneerem. Trochę kosztuje plus montaż no ale temat do przemyślenia.

Krzysiek1

Astro-maniak
Posty: 190
Rejestracja: 06 lis 2012, 9:47
Imię: Krzysiek
Auto: Astra H GTC
Silnik: 1.8XER
Województwo: małopolskie

#10

Nieprzeczytany post autor: Krzysiek1 »

K-y-n-i-u pisze:Po co wy kupiliście to auto?
Po pierwsze nie kupiłem tego auta tylko go dostałem.
Po drugie jak bym wiedział, co tak naprawdę siedzi w tym samochodzie (czyli marnej jakości materiały) zastanowił bym się nad tym czy w ogóle go brać. Wiec tak, będę w nim zmieniał wszystko co mi się nie podoba, a jak nadarzy się okazja to pewnie go sprzedam i kupie coś bardziej sensownego.A Ty Kyniu dalej siedź i wmawaj wszystkim jaka to Astra IV jest cudowna.

ODPOWIEDZ