Jak dodać USB w CD400

Awatar użytkownika
zimeq

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2017, 20:49
Imię: Łukasz
Auto: Chevrolet Cruze
Województwo: świętokrzyskie

Jak dodać USB w CD400

#51

Nieprzeczytany post autor: zimeq »

melon pisze:Moje też miało BT a gniazda USB przy zapalniczce nie, ale wejście z tyłu ma. Trzeba namierzyć kabelek (co nie jest łatwe) podłączyć i sprawdzić czy działa. W NAVI 650 które mam teraz kebelek jest inny i nie pasuje. Może kwestia jeszcze jakiejś aktywacji software'owej. Muszę się przypomnieć Marcinowi z Autoflash, bo miał mi to ogarnąć.
Witajcie.
Melon, dałbyś znać później czy skombinowałeś ten kabelek USB i czy zadziałało. Byłbym zainteresowany ewentualnym odkupem od Ciebie tego radia CD 400 Plus (strasznie brakuje mi USB), a chinol mi niepotrzebny (mam lusterko multimedialne :D)
P.s. Obecnie posiadam radio CDC400 (ze zmieniarką) ze średnim wyświetlaczem. Poprzednio miałem cd300 z małym ekranem. Udało mi się samemu wymienić (chociąż nie obyło się bez lutowania :p).
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
rsix

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2016, 7:50
Imię: Mateusz
Auto: Astra IV kombi
Silnik: 1,7
Województwo: śląskie

#52

Nieprzeczytany post autor: rsix »

Jak udało Ci się wymienić wyświetlacz i radio? Czy mając CD300 mogę wymienić sam wyświetlacz?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bmkz

Astro-maniak
Posty: 356
Rejestracja: 26 kwie 2015, 13:57
Imię: Bartek
Auto: Astra H -> Astra J -> Hyundai IX 35
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#53

Nieprzeczytany post autor: bmkz »

rsix pisze:QR_BBPOST Jak udało Ci się wymienić wyświetlacz i radio? Czy mając CD300 mogę wymienić sam wyświetlacz?
rsix, następnym razem zanim zadasz pytanie, użyj opcji "szukaj". Zrobiłem to za Ciebie: viewtopic.php?p=1165516#p1165516

Temat był już poruszany na forum.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 7:19 przez bmkz, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Obrazek
2010 || 2015

Obrazek

kamil1987

Astro-maniak
Posty: 316
Rejestracja: 26 lis 2015, 16:00
Auto: Astra J
Silnik: A14NET+LPG
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 6 razy

#54

Nieprzeczytany post autor: kamil1987 »

I jak z tym dołożeniem USB do radia CD400 udało się komuś bo jestem ciekawy ?

Awatar użytkownika
zimeq

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2017, 20:49
Imię: Łukasz
Auto: Chevrolet Cruze
Województwo: świętokrzyskie

#55

Nieprzeczytany post autor: zimeq »

rsix pisze:Jak udało Ci się wymienić wyświetlacz i radio? Czy mając CD300 mogę wymienić sam wyświetlacz?

Pozdrawiam
Witaj, z uwagi na to, że CDC400 ma wbudowaną zmieniarkę CD,a CD300 nie, a musiałem zostawić stary panel przycisków (oryginalny od CD300, bo nie miałem kupionego do 400setki) musiałem przełożyć samą płytę główną elektroniki CDC400 do obudowy i napędu CD radia CD300.
Inaczej mówiąc panel z cd300 nie obsługuje radia z napędem ze zmieniarką. Obsłuży natomiast elektronikę CDC400 z napędem z CD300.
Elektronika radia CDC400 obsługuje napęd CD i panel z CD300 i(jedynie co mi nie działa to przerzucanie całych folderów w MP3 bo w panelu CDC400 nie ma tych przycisków, więc zrobiły mi się nieaktywne u mnie).
Natomiast do Twojego pytania to elektronika CD300 nie obsłuży niestety większego wyświetlacza.
Mam nadzieje, że nie napisałem zbytnio nieczytelnie :D

Edit: Byłbym zapomniał - panel oczywiście mam od Chevroleta, ale najpewniej nie robi to różnicy w Oplach.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2017, 19:19 przez zimeq, łącznie zmieniany 1 raz.

qtom

Astro-maniak
Posty: 1692
Rejestracja: 11 mar 2015, 10:17
Imię: tomek
Auto: Zafira C fl
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Pomocny: 18 razy

#56

Nieprzeczytany post autor: qtom »

Niema problemu z dołożeniem USB trzeba dokupić moduł 22739796 dorobić wiązkę miedzy modułem a radiem i wgrać nowy program do radia tylko czy to ma sens moduł około 120-200zł gniazdo usb około 50zł dorobienie wiązki i programowanie myślę ze za całość około 600zł u szpeca a w aso samo programowanie około 500zł ceny częsci oczywiście z portalu aukcyjnego
Ostatnio zmieniony 31 sty 2017, 20:32 przez qtom, łącznie zmieniany 2 razy.
Moja Asia zginęła w wypadku drogowym 09-10-2017 mam nadzieje ze godnie ją zastąpi Zafira C fl

Awatar użytkownika
OggiRybnik

Astro-maniak
Posty: 123
Rejestracja: 02 cze 2016, 20:01
Imię: Bartłomiej
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Czerwionka
Kontakt:

#57

Nieprzeczytany post autor: OggiRybnik »

Ktoś był zakładać USB w aso bo mam pytanie czy robią w ogóle takie coś i za ile za wszystko ??

Awatar użytkownika
Darian

V.I.P.
Posty: 3156
Rejestracja: 28 wrz 2008, 18:37
Imię: Darek
Auto: Astra J ST OPC Line`11
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GWE - Rumia
Pomocny: 4 razy
Kontakt:

#58

Nieprzeczytany post autor: Darian »

OggiRybnik, a nie najprościej jest po prostu zadzwonić do ASO i się samemu dowiedzieć? Tak możesz przypuszczam najszybciej otrzymać konkretną odpowiedź...
Moje autko => Szara Eminencja

Awatar użytkownika
bmkz

Astro-maniak
Posty: 356
Rejestracja: 26 kwie 2015, 13:57
Imię: Bartek
Auto: Astra H -> Astra J -> Hyundai IX 35
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#59

Nieprzeczytany post autor: bmkz »

OggiRybnik pisze:QR_BBPOST Ktoś był zakładać USB w aso bo mam pytanie czy robią w ogóle takie coś i za ile za wszystko ??
Za tydzień (15 lutego) jadę na przegląd do ASO w Opolu, to jeśli chcesz mogę im zadać pytanie, czy są w stanie i za ile dołożyć USB do CD400.
Obrazek Obrazek
2010 || 2015

Obrazek

Myku

Astro-maniak
Posty: 170
Rejestracja: 23 lis 2015, 9:34
Imię: Bartosz
Auto: Opel Astra J 1.4T sedan LPG
Silnik: A14NET
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 2 razy

#60

Nieprzeczytany post autor: Myku »

Pisałem parę postów wyżej, że pytałem w ASO Autożoliborz czy dokładają USB to dostałem odp, że się nie zajmują takimi rzeczami.

ODPOWIEDZ