Osłona przeciwsłoneczna na tylne drzwi

qtom

Astro-maniak
Posty: 1692
Rejestracja: 11 mar 2015, 10:17
Imię: tomek
Auto: Zafira C fl
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Pomocny: 18 razy

Osłona przeciwsłoneczna na tylne drzwi

#41

Nieprzeczytany post autor: qtom »

Ale jest to na stale a nie kazdy lubi ciemność w aucie przez caly okres użytkowania w okresie jesienno-zimowym jest to wręcz męczące dla dzieci. Jesli chodzi o wygląd zewnętrzny nie ma różnicy między folią a osłonami. Ja mam fabrycznie przyciemnione szyby ale o ile jesienią i zimą jest ok to latem nie sprawdza sie wcale. Oslonki maja tylko jedną wadę ze nie można ich schować bez demontażu ale czas montażu i demontażu jest tak krotki ze jest to do przyjęcia
Moja Asia zginęła w wypadku drogowym 09-10-2017 mam nadzieje ze godnie ją zastąpi Zafira C fl

Awatar użytkownika
Groszek21

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 25 paź 2016, 13:53
Imię: Radek
Auto: Astra J Sedan
Silnik: B14NET LPG
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Mazowieckie

#42

Nieprzeczytany post autor: Groszek21 »

Dużym plusem tych zasłonek jest to że możesz mieć uchylone okno, a mimo to słońce nie razi no i można je zdjąć w okresie zimowym. Poza tym będąc na mazurach możesz mieć otwarte okna bez obawy że robactwo najdzie ci do auta :D. Zasłonki nie fabryczne są po 240 zł plus koszty wysyłki, a folia plus montaż kosztuje od 450 zł w górę.

jakubek75

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30 kwie 2017, 11:55
Imię: Robert
Auto: Astra j
Silnik: x17
Rocznik: 2014
Województwo: mazowieckie

#43

Nieprzeczytany post autor: jakubek75 »

Czy ktsś ma testuje zasłonki z firmy Solar Ride ? Stoję przed dylematem... oryginalne trochę kosztują-prawie tyle co oklejenie folią (chodzi o kombi), a te z racji ceny wydają się ok. Ktoś coś podpowie ?

rusty21

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 04 lip 2016, 20:58
Imię: Artur
Auto: Astra J sedan
Silnik: A14XER
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Wdzięczny: 1 raz

#44

Nieprzeczytany post autor: rusty21 »

Podłączam się do pytania kolegi jakubek, też zastanawiam się nad zasłonkami firmy Solar Ride. Ktoś może ma takie lub widział u kogoś jak to wygląda ? Czy warto kupić zasłonki tej firmy ?

ODPOWIEDZ