Zasłonki przeciwsłoneczne solar ride opinie , moze ktoś ma ?

bb84

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 03 paź 2016, 19:40
Imię: Bartek
Auto: Astra J
Silnik: B14NET
Województwo: małopolskie

Zasłonki przeciwsłoneczne solar ride opinie , moze ktoś ma ?

#1

Nieprzeczytany post autor: bb84 »

Jak w temacie czy ktos mial z tym stycznosć 3x tansze niz oryginal ale czy cos warte?
[External Link Removed for Guests]

maniunio57

Astro-maniak
Posty: 80
Rejestracja: 30 lis 2017, 18:40
Imię: Marian
Auto: ASTRA J 1.4 NET COSMO SEDAN
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 3 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: maniunio57 »

A nie lepiej przyciemnić sobie szyby ??

Awatar użytkownika
Misza

Astro-maniak
Posty: 1491
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Imię: Michał
Auto: ASTRA J COSMO AT; Forester SF 2.0
Silnik: A16LET
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Ełk
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 11 razy
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Misza »

Przyciemnienie szyb ma jedną wadę - jest permanentne. Na przykład moje chłopaki nie zawsze mają ochotę jeździć w ciemnej piwnicy ;)
Gdzieś na forum przewijały się opinie użytkowników oryginalnych zasłonek - zadowoleni. Sam się nad nimi zastanawiam.
- Wydaje mi się, że nawet swoją Astrą bym przejechał tą drogę, bez większych problemów
- Zakopałbyś się. widać już zboczone myślenie użytkownika Subaru

jakubek75

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30 kwie 2017, 11:55
Imię: Robert
Auto: Astra j
Silnik: x17
Rocznik: 2014
Województwo: mazowieckie

#4

Nieprzeczytany post autor: jakubek75 »

Masz różne folie do oklejania, mniej lub bardziej przepuszczające światło. Ja mam przepuszczalność 20% i w srodku nie ma efektu "czarnej piwnicy". podjedz do jakiegoś warsztatu i się zorientuj. Zobacz sam.

bb84

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 03 paź 2016, 19:40
Imię: Bartek
Auto: Astra J
Silnik: B14NET
Województwo: małopolskie

#5

Nieprzeczytany post autor: bb84 »

Przyciemnienie szyb to minimum pincet w kombi i jest na zawsze... A tu 320 i pies ma czym oddychac a dalej mu łepetynke nie swieci ale sluchajcie, podobny temat juz istnieje takze moze nie powielajmy kwestii natury filozoficznej bo sie Mod. zdenerwuje ;)

Jezeli ktos z Was przynajmniej macal wyrob tej firmy to prosze o opinie :)

Awatar użytkownika
xxvvcc

Astro-maniak
Posty: 839
Rejestracja: 02 lut 2014, 19:38
Auto: Astra J, Corsa D
Silnik: A16LET, Z12XEP
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 22 razy
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: xxvvcc »

Znajomi kupili Asterkę J HB w której właściciel zostawił owe przesłonki.
Tylną przesłonę od razu zdemontowali bo utrudniała cofanie.
Oczywiście zależy to od preferencji użytkownika.
Jakościowo wyrób godny uwagi.

Awatar użytkownika
serafix

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:34
Imię: Łukasz
Auto: Astra J Cosmo
Silnik: A17DTR
Województwo: łódzkie

#7

Nieprzeczytany post autor: serafix »

Ja mam założne i polecam choć faktycznie utrudniają cofanie :)

qtom

Astro-maniak
Posty: 1692
Rejestracja: 11 mar 2015, 10:17
Imię: tomek
Auto: Zafira C fl
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Pomocny: 18 razy

#8

Nieprzeczytany post autor: qtom »

miałem w astrze teraz ma w zafirze ale full łącznie z klapa w astrze nie miałem klapy i teraz żałuje ale już po fakcie efekt mega jeśli mam fotki w tel to dam zaznaczam ze ma fabryczne przyciemnione szyby co pogłebia oczekiwany efekt w astrze tez miałem ciemne szyby
Pierwsze dwa zdjęcia w podziemnym garażu na pierwszym widok w tylnej szybie z i bez na którym widać zalety pomimo że z zewnątrz nic nie widać to od wewnątrz nawet w ciemniejszych miejscach jest dobry widok ostanie zdjęcie pokazuje że z zewnątrz szyby są niemal czarneObrazekObrazek
Obrazek
jeszcze dodam ze folia zostaje na cały rok osłonki można ściągnąć i masz w ciemne zimowe dni jasno w aucie a nie jak w jaskini. teraz to już kwestia gustu co komu pasuje
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2018, 22:28 przez qtom, łącznie zmieniany 6 razy.
Moja Asia zginęła w wypadku drogowym 09-10-2017 mam nadzieje ze godnie ją zastąpi Zafira C fl

bb84

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 03 paź 2016, 19:40
Imię: Bartek
Auto: Astra J
Silnik: B14NET
Województwo: małopolskie

#9

Nieprzeczytany post autor: bb84 »

Panowie ale macie zaslonki tej firmy solar? czy te z GM?

Ps ja tam tylnej szyby do cofania nie uzywam tylko lusterka i czujniki :) i na tylną szybe mam pokombinowane takie dziady pierwotnie na przyssawke bo mnie wnerwiaja swiatla ale chcialem sobie zapodac te przyslonki wlasnie ale oryginalne to faktycznie cena zakupu dealera to jakis żart nie wspominajac ceny dla klienta...

qtom

Astro-maniak
Posty: 1692
Rejestracja: 11 mar 2015, 10:17
Imię: tomek
Auto: Zafira C fl
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Pomocny: 18 razy

#10

Nieprzeczytany post autor: qtom »

Ja mam oryginalny i wcześniej też oryginalny. Myślę że to jest to samo. Ja mam lusterko fotochromatyczne. Co do czujników w Oplu to mam ograniczone zaufanie ale czasem lubię zerknąć w korku co wisi mi na zderzaku bo w lusterkach bocznych nie widać. Co do ceny ja za całość dałem 700zl pewnie dużo ale lubię mieć oryginalne akcesoria żona kazała ostatnio bym kupił dwa stoliki na fotele z akcesoriów Opla cena powala ale jak będę otwierał drzwi logo będzie miło łechtać moje ego. Kiedyś pisałem że co do gustu nie ma dyskusji. Są rzeczy na które nie dam kasy jak tuning optyczny ale na praktyczne to nie mam blokady. Moja propozycja zamów zobacz odeslesz w końcu 14 dni na zwrot stracisz 15 zł na przesyłkę i będzie miał pewność że to jest to co chciałbyś mieć.
Moja Asia zginęła w wypadku drogowym 09-10-2017 mam nadzieje ze godnie ją zastąpi Zafira C fl

ODPOWIEDZ