System audio

Awatar użytkownika
Dzideq82

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2019, 8:22
Imię: Marcin
Auto: Astra j
Silnik: 1.7dti
Rocznik: 2010
Województwo: śląskie

System audio

#1

Nieprzeczytany post autor: Dzideq82 »

Witam wszystkich

Z blizej nie znanych mi przyczyn w mojej Astra’s J z 2010 roku przestal dzialac wyswietlacz ktory w chwili obecnej wyglada Jak stare gry ARCADE I odtearzacz plyt cd.obie te usterki zostaly zdiagnozowane w autoryzowanym serwisie. Cena ktora podal serwis za wymiane czesci bez mala przekracza 1.3 wartosci aura.
Chcial bym zakupic panel przedni z wtswietlaczem i sam w miare mozliwosci podjac sie wymiany tylko nie wiem czy uzywane radio z panelem bedzie dziala bez problemu czy trzeba kodowac.

A moze jest opcja montazy panelu z navigacja

Prosze o pomoc I z gory dziekuje

PawelPL

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:35
Imię: Paweł
Auto: Astra J
Silnik: A20DTH
Województwo: małopolskie
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: PawelPL »

Witam, Jeżeli wymieniasz sam wyświetlacz to nie trzeba kodować , radio już trzeba kodować . Nie napisałeś jakiego radia temat się tyczy . Możliwość montażu radia z navi zawsze jest ale to jak już sam wiesz koszta znacznie rosną , Najtaniej jeszcze jakbyś chciał to kupić radio z androidem i wtedy masz radio +Navi i opcjonalnie kamerkę cofania.

Awatar użytkownika
Dzideq82

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2019, 8:22
Imię: Marcin
Auto: Astra j
Silnik: 1.7dti
Rocznik: 2010
Województwo: śląskie

#3

Nieprzeczytany post autor: Dzideq82 »

Dzieki za szybka od powiesz.
W mojej Astrze podstawowe radio cd400 jest zamontowane. Moze odpuszcze sobie navi.
Jak dobrze sie orientuje wszystkie dzwieki wnetrza Jak pasy, kierunkowskazy zalezne sa od radia bo to chyba teraz najwieksza bolaczka mojej astry brak tych dzwiekow musial bym wymienic cala konsole wyswietlacz plus radio odbiornik.

A Jak wyglada sprawa z programowaniem radio znalazlem ba allegro caly zestaw w nie zlej cenie ale nic w opisie nie ma o kodowaniu.

PawelPL

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:35
Imię: Paweł
Auto: Astra J
Silnik: A20DTH
Województwo: małopolskie
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: PawelPL »

Jeżeli wymieniasz na takie samo i będziesz miał radio z astry to mogę Ci dopisać Vin do radia i będzie działać .
Wszystkie dźwieki idą przez radio także bez radia brak dźwieku .
a Teraz nie masz nic dźwieku ? na raz padło wyświetlacz i radio ?

Awatar użytkownika
Dzideq82

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2019, 8:22
Imię: Marcin
Auto: Astra j
Silnik: 1.7dti
Rocznik: 2010
Województwo: śląskie

#5

Nieprzeczytany post autor: Dzideq82 »

Tak nie planuje zadnych usprawniem chce pozostac przy seryjnym cd400. Racja wszystko padlo w tym samym czasie teraz jestem bez dzwieku I wyswietlacza. W chwili obecnej szukam jakiegos uzywanego zostawu w dobrym stanie problem jest z tym VIN. Co niekturzy sprzedaja calosc a o vin prosza by dzwonic do salonu.

PawelPL

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:35
Imię: Paweł
Auto: Astra J
Silnik: A20DTH
Województwo: małopolskie
Pomocny: 1 raz

#6

Nieprzeczytany post autor: PawelPL »

Zamów jakie kol wiek, byle pochodziło od astry . Vin nie potrzebujesz wiedzieć jaki jest bo da się go zmienić na twój. swoją drogą ciekawe co się stało że to radio twoje sie zepsuło .

Awatar użytkownika
Dzideq82

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2019, 8:22
Imię: Marcin
Auto: Astra j
Silnik: 1.7dti
Rocznik: 2010
Województwo: śląskie

#7

Nieprzeczytany post autor: Dzideq82 »

Szczerze nie mam pone is co sie stalo jezdzilem do poludnia pozniej wsiadlem I lipa z nikad zonka. Ok piszesz kup jakie kolwiem a co z kodowaniem. Slyszalem ze uzywane musi byc odblokowane I trzeba miec jakis kod do zakodowania

Dodano po 32 minutach 14 sekundach:
Piszesz ze da sie zmienic ten kod 🤔 to naprwde mozliwe?

PawelPL

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:35
Imię: Paweł
Auto: Astra J
Silnik: A20DTH
Województwo: małopolskie
Pomocny: 1 raz

#8

Nieprzeczytany post autor: PawelPL »

próbowałeś klemę odpinać na kilka minut? nie musi być odblokowane i kodu również nie trzeba . wystarczy Zmienić Vin i będzie hulać wszystko.

Awatar użytkownika
Dzideq82

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2019, 8:22
Imię: Marcin
Auto: Astra j
Silnik: 1.7dti
Rocznik: 2010
Województwo: śląskie

#9

Nieprzeczytany post autor: Dzideq82 »

Probowalem probowalem tak czy tak wyswietlacz jest padbiety. Tak czy tak radio jest do wymiany. Jak to nie musi byc odblokowane I kodu nie trzeba to dobra wiadomosc bo wiekszosc na sprzedaz co widzialem da zablokowane.

ODPOWIEDZ