Skrzynia M32 - regeneracja Małopolskie

Awatar użytkownika
Guto

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 gru 2016, 21:58
Imię: Paweł
Auto: Astra ST 1.4 Turbo 2011
Województwo: małopolskie

Skrzynia M32 - regeneracja Małopolskie

#1

Nieprzeczytany post autor: Guto »

Witam

M32

gdzie w Małopolsce mozna zregenrować szkrzynię ? Kto poleci sprawdzony warsztat?

qtom

Astro-maniak
Posty: 1692
Rejestracja: 11 mar 2015, 10:17
Imię: tomek
Auto: Zafira C fl
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Pomocny: 18 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: qtom »

a czy to musi być z małopolski wiele firm oferuje wymianę regenerowaną za starą i to chyba jest najlepsza opcja bo najszybsza tak jak z turbiną wysyłka i odbiór jest wliczona w regenerację
Moja Asia zginęła w wypadku drogowym 09-10-2017 mam nadzieje ze godnie ją zastąpi Zafira C fl

Awatar użytkownika
Guto

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 gru 2016, 21:58
Imię: Paweł
Auto: Astra ST 1.4 Turbo 2011
Województwo: małopolskie

#3

Nieprzeczytany post autor: Guto »

Myślę o podjechaniu do warsztatu, który wyjmie skrzynie, podda regeneracji, wsadzi skrzynie ponownie. Mam 68 tys km i nie chcę kupować innej regenerowanej skrzyni.

Zależy też na czasie. Chciałbym do 3 dni odstawić auto . NIe dłużej.
W grę wchodzi jeszcze woj. Śląskie , miasta od Strony Krakowa po Gliwice, Żywiec , Częstochowę

Jeśli jestem w błędzie , że chcę swoją skrzynie robić z malym przebiegiem , niż kupować inną regenerowaną nie wiadomo od kogo , to czekam na komentarz.
Dzięki z góry .

bo3ek

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 13 cze 2017, 21:05
Imię: Piotr
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: małopolskie

#4

Nieprzeczytany post autor: bo3ek »

Zrozumiale że wolałbym robic swoją skrzynie zwłaszcza z tak niskim przebiegiem. Jakie masz objawy ze juz teraz decydujesz sie na regeneracje? Ja swoja robilem przy 109kkm w sosnowcu i poza tym ze duuuzo wyszlo za tą przyjemność to wszystko jest teraz ok.

malarznl

Astro-maniak
Posty: 183
Rejestracja: 29 cze 2017, 19:34
Auto: astra j
Silnik: a16let
Rocznik: 2011
Województwo: Zagranica - Azja
Wdzięczny: 7 razy
Pomocny: 7 razy

#5

Nieprzeczytany post autor: malarznl »

czegoś może nie łapię, ale jaka jest różnica czy jest to Twoja skrzynia z przebiegiem 68k czy inna z ?k skoro dostaniesz po regeneracji i (jak mniemam) z gwaracją?
Przecież Twoja jest i tak popsuta...
Pozdrawiam

DARKknight

Astro-maniak
Posty: 127
Rejestracja: 19 sty 2017, 15:00
Imię: Piotrek
Auto: Astra J
Silnik: A16LET
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Brzozów
Wdzięczny: 1 raz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: DARKknight »

A macie jakieś sprawdzone warsztaty co wysyłają?

qtom

Astro-maniak
Posty: 1692
Rejestracja: 11 mar 2015, 10:17
Imię: tomek
Auto: Zafira C fl
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Pomocny: 18 razy

#7

Nieprzeczytany post autor: qtom »

No to na wymianę to i w jeden dzień by zrobił na śląsku to chyba Sosnowiec jeśli dobrze kojarzę była tam solidna firma ale chyba też i cenowo górna półka. Jak u nas nie poradzą to na forach Fiata ewentualnie zadać pytanie u nas na tematach starszych astr. Bo nie wszyscy czytają całe forum tylko są w swoim modelu.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2018, 3:46 przez qtom, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Asia zginęła w wypadku drogowym 09-10-2017 mam nadzieje ze godnie ją zastąpi Zafira C fl

Awatar użytkownika
Guto

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 gru 2016, 21:58
Imię: Paweł
Auto: Astra ST 1.4 Turbo 2011
Województwo: małopolskie

#8

Nieprzeczytany post autor: Guto »

Woje robić swoją skrzynię biegów, bo umiem ocenić ile elementów zostanie poddanych regeneracji. Może dwa może trzy. Wiem, że ta skrzynia nigdy wcześniej nie była regenerowana, a nie mam pewności czy nie dostaje innej skrzyni po 2 już regeneracji.

Kolego , który robiłeś w Sosnowcu skrzynie, może podać cały koszt jaki Cie wyniósł ? Nie licz dojazdu z Podkarpacia :)

Witam

Olej wymieniłem. Zero opiłków.
Szumienie od strony silnika jest cały czas. Szumienie narasta jak auto nabiera prędkości. Szum znika kiedy w trakcie jazdy np na 5 biegu wysprzęglam i pojawia się ponownie kiedy puszczam sprzegło

Skończy się chyba na tym , że podjadę do majstrów w Sosnowcu , by jeszcze oni sie przyjżeli.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, 17:20 przez Dido, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ