wachacz z prawej strony z przodu astra J CDTI 2.0 /121kW

Kuman20cdti

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 lip 2016, 12:36
Imię: Arek
Auto: Opel Astra J Cosmo
Silnik: A20DTH
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Swietokrzyskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

wachacz z prawej strony z przodu astra J CDTI 2.0 /121kW

#1

Nieprzeczytany post autor: Kuman20cdti »

Witam

Mam astre J 2.0 cdti 165km/121kw. Przebieg 155 tys km. Wszystko bylo by ok gdyby nie jakies bicie lub wrazenie buksowania kola z przodu z prawej strony... Bylem pare dni temu na przegladzie , i Pan powiedzial mi ze jakby wachacz byl do wymiany lub ktoras jego czesc ale dokladnie nie wiem ktora i nie mam pojecia.... ale dodam ze podczas jazdy jest to dosc wkurzajace i irytujace ... a sytuacja trwa ok roku ... jezdze i obserwuje dalej ale ilez mozna ja sie pytam?! Moze ktos z kolegow na forum jest z okolic CK i ma i moze polecic dobrego mechanika z powolania ktory bedzie mogl usunac usterke hmm ?
odczuc to mozna np przy 90km/h wrzycam lub powyzej 100km/h wrzucam 5 bieg i czuc z prawej strony wlasnie jakby jakis drazek lub oslona drazna ale jak bylem do tej pory u paru mechanikow pseudo fachowcow to jeden mowil i twierdzil ze to dwumasa, drugi z kolei ze polośka ... nawet wymienilem poloske prawa ta dluzsza lub krotsza dokladnie nie pamietam juz a robil mi to brat mechanik ale i to rowniez nie pomoglo. Stad moj post na forum. Prosze o porady lub jak ktos wie co to moze byc za dziadostwo, moze nawet ktos mial podobna sytuacje hmm?

Awatar użytkownika
KaMYk

Przyjaciel forum
Posty: 5377
Rejestracja: 21 paź 2014, 21:29
Imię: Krzysztof
Auto: Dodge Charger R/T
Silnik: 5,7 V8 HEMI
Rocznik: 2014
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Mazowieckie
Wdzięczny: 12 razy
Pomocny: 132 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: KaMYk »

Najczęściej pada tylna tuleja przedniego wahacza. Raz już wymieniałem. Test na szarpakach na dowolnej stacji SKP powinien to pokazać.

Kuman20cdti

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 lip 2016, 12:36
Imię: Arek
Auto: Opel Astra J Cosmo
Silnik: A20DTH
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Swietokrzyskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: Kuman20cdti »

ok dzieki za info , oby to bylo to co mowisz .

ODPOWIEDZ