Czujniki ciśnienia w kołach

jerry007

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 14 mar 2020, 22:45
Imię: Jarosław
Auto: Astra J
Rocznik: 2015
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 1 raz

Czujniki ciśnienia w kołach

#1

Nieprzeczytany post autor: jerry007 »

Witam serdecznie,
Czy jest możliwość dezaktywowania funkcji czytania ciśnienia powietrza w kołach, poprzez menu w komputerze pokładowym?
Po zmianie kół, mruga i świeci się,kupiłem gotowe koła, wulkanizator stwierdził, że w jednym jest czujnik, w drugim nie ma, sprzedawca twierdzi że były we wszystkich....
Wiem, że można dokupić, adoptować itd, natomiast chciałbym wybrać opcję bezinwazyjną, no i w miarę możliwości bezkosztową, gdyż ta funkcja nie wydaje mi się zbyt istotna w eksploatacji.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Adler

Administrator
Posty: 3007
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:22
Imię: Przemek
Auto: Sports Tourer
Silnik: B16DTL
Województwo: małopolskie
Pomocny: 140 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Adler »


jerry007

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 14 mar 2020, 22:45
Imię: Jarosław
Auto: Astra J
Rocznik: 2015
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: jerry007 »

70 stron pociskania pierdół, a żadnej konkretnej podpowiedzi (poza wożeniem zimówek w bagażniku -one mają czujniki, albo zaklejeniem ciemną kartką kontrolki),żeby w miarę bez nakładu sił i środków pozbyć się problemu.

Awatar użytkownika
KaMYk

Przyjaciel forum
Posty: 5375
Rejestracja: 21 paź 2014, 21:29
Imię: Krzysztof
Auto: Dodge Charger R/T
Silnik: 5,7 V8 HEMI
Rocznik: 2014
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Mazowieckie
Wdzięczny: 12 razy
Pomocny: 131 razy
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: KaMYk »

bez nakładu sił i środków to sprawdziłbym co będzie jak się odepnie moduł, znajduje się pod tylnym zderzakiem.

Ja akurat nie mam tego modułu, to mnie to nigdy nie interesowało, ale wiem, że ktoś dokładał i podobno wystarczyło podłączyć do instalacji i zadziałało. Może w drugą stronę będzie tak samo?

Awatar użytkownika
nismo

Astro-maniak
Posty: 3684
Rejestracja: 14 sty 2011, 14:53
Imię: Michał
Auto: Astra J HB & Astra H Kombi
Silnik: b14net & z18xe
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 143 razy

#5

Nieprzeczytany post autor: nismo »

jerry007 pisze:
19 mar 2020, 21:49
70 stron pociskania pierdół, a żadnej konkretnej podpowiedzi (poza wożeniem zimówek w bagażniku -one mają czujniki, albo zaklejeniem ciemną kartką kontrolki),żeby w miarę bez nakładu sił i środków pozbyć się problemu.
Jeśli nie znalazłeś konkretnej odpowiedzi to zadaj je w wątku który już istnienie, nie ma potrzeby tworzyć 15 tematów o czujnikach ciśnienia.

Zablokowany