Stacja multimedialna.

Creep

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 01 maja 2014, 16:49
Auto: Astra J
Silnik: A14XER
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Stacja multimedialna.

#101

Nieprzeczytany post autor: Creep »

Patrz wyżej.
Using Tapatalk

kdw60

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 08 sty 2017, 23:59
Imię: Szymon
Auto: Astra J
Województwo: wielkopolskie

#102

Nieprzeczytany post autor: kdw60 »

Czy jest ktoś z południowej wielkopolski lub z Poznania , kto ma stacje multimedialną i (i drugi warunek :) ) chciałby w wolnej chwili pochwalić się jak to działa ? :)
Chciałbym na własne oczy zobaczyć jak to śmiga : jak długo się włącza, czy w nocy nie za jasno świeci, jak to jest z tymi przyciskami i poruszaniem się po menu itd.

Awatar użytkownika
pioter1988

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2017, 9:36
Imię: Piotr
Auto: Astra J IV Kombi Sport Tourer
Silnik: A16XER
Województwo: mazowieckie

#103

Nieprzeczytany post autor: pioter1988 »

Witam tez mam problem z tymi monitami dzwiekowymi w kabinie ktos juz rozwiazal problem prosze pomozcie bo konczy mi sie okres zwrotu stacji multimedialnej i jak cos to oddam. Nie dzialaja kierunki otwarte drzwi i pasy

melon

Astro-maniak
Posty: 2111
Rejestracja: 07 mar 2015, 9:25
Imię: Darek
Auto: Astra J ST
Silnik: A14NET/LPG
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 5 razy
Pomocny: 40 razy

#104

Nieprzeczytany post autor: melon »

A nie masz jakiegoś dodatkowego głośniczka do tej stacji?

bojesiewody

Astro-maniak
Posty: 71
Rejestracja: 31 gru 2014, 11:10
Auto: 123
Województwo: Zagranica - UK
Pomocny: 1 raz

#105

Nieprzeczytany post autor: bojesiewody »

kdw60 pisze:QR_BBPOST Czy jest ktoś z południowej wielkopolski lub z Poznania , kto ma stacje multimedialną i (i drugi warunek :) ) chciałby w wolnej chwili pochwalić się jak to działa ? :)
Chciałbym na własne oczy zobaczyć jak to śmiga : jak długo się włącza, czy w nocy nie za jasno świeci, jak to jest z tymi przyciskami i poruszaniem się po menu itd.
Podłączę się do pytania: czy może ktoś z łódzkiego taką stację na Androidzie posiada?
Przymierzam się do zakupu, a też chętnie najpierw zobaczyłbym jak to śmiga. Odwdzięczę się piwkiem za parę minut poświęconego czasu... ;)

Awatar użytkownika
laguna27

Astro-maniak
Posty: 255
Rejestracja: 12 lip 2015, 22:15
Auto: Astra J
Silnik: 1.7CDTI
Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomocny: 1 raz

#106

Nieprzeczytany post autor: laguna27 »

Cześć.
Przeczytałem cały ten temat jak również i ten: viewtopic.php?f=550&t=836001&p=1256852& ... d#p1256852
Tam jest więcej istotnych dla mnie informacji.
Mam ori nawi CD500, których ponoć nie da rady zamienić na Androida.
Kolega kolo004 wspominał, że wystarczy dokupić panel sterujący od CD400 i ma śmigać - trenował ktoś? Bo za bardzo nie wierzę w fachowca, który coś pozmienia we wtyczkach CAN :)
kolejne moje pytania:
1. czy po zamontowaniu Androida testowaliście zakłócenia w CB-radiu - bo oryginalny wyświetlacz od CD500 - strasznie sieje.
2. jakość dźwięku po wymianie - czy duża poprawa?
3. jakość zestawu bt w Androidzie - bo uważam, że ori jest świetny w porównaniu do innych dokładanych
4. czy aplikacje się nie wieszają - np Google Maps, YT itd?
5. co z wybieraniem głosowym - teraz mam oryginalne
6. jeżeli wrzucę Androida, on ma swoją antenę gps - czy to znaczy, że mogę wywalić ori płetwę z dachu - tą dziurę wykorzystałbym do anteny CB

na teraz tyle, z góry dzięki
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017, 22:00 przez laguna27, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam wszystkich ;)

Awatar użytkownika
Bari

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:43
Imię: Marcin
Auto: Astra J
Silnik: A17DTJ
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#107

Nieprzeczytany post autor: Bari »

Przerabiałem temat, nie ma o tym informacji za wiele więc napisze tu. Ori navi można zamienić na stacje multimedialną. W zasadzie nie potrzeba nic więcej , należy pozamieniać kilka pinów i śmiga , szyna can jest taka sama we wszystkich J'tkach, różnica jest w instalacji oraz w podłączeniach wtyczek a raczej pinach
ad 1 , stacja multimedialna daje mniejsze zakłócenia niż ori navi dodatkowo załóż sobie filtr antyzakłuceniowy i będzie git
ad 2, jeżeli kupisz dobrą stację żeby w bebechach dawała np 4x45 lub 4x50W będziesz b.zadowolony
ad 3, bt jest ok jeżeli stacja multimedialna ma mikrofon zewnętrzny wbudowany nie spełnia swojej roli
ad 4 zależne od wersji androida jak i od samej stacji ogółem ok
ad 5 tu nie odpowiem
ad 6 to prawda stacje mają swoją antenę ale tylko o gps a płetwa ma podwójna wbudowaną antenę jedną do gps drugą do radia
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017, 22:18 przez Bari, łącznie zmieniany 2 razy.

Creep

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 01 maja 2014, 16:49
Auto: Astra J
Silnik: A14XER
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

#108

Nieprzeczytany post autor: Creep »

Odpowiem, na co jestem w stanie.
1. Nie testowałem, nie używam. Mam nadzieję, że pomogłem ;)
2. Ja miałem CD mp3 400 i poprawa jest duża.
3. Spełnia swoją rolę. Ale wygoda obsługi taka sobie. Przynajmniej w mojej wersji. Zasadniczo też mikrofon dość słabo zbiera. Ponoć da się to co nieco poprawić przy użyciu odpowiedniego softu.
4. Jak to w androidzie - czasem coś się wyłoży. Ale ogólnie nie jest źle.
5. Tu sprawa jest skomplikowana. Zasadniczo działa po prostu OK Google. Ale w stacjach jest wbudowany mikrofon, albo dodatkowy na kabelku. Przy używaniu tego po kablu STEROWANIE GŁOSOWE NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ. To jakiś błąd Androida. Można to naprawić ingerując w hardware, ale ja się nie bawiłem. Używam mikrofonu zewnętrznego, więc głosowego sterowania nie mam. Nie chciało mi się znowu rozmontowywać deski, żeby przetestować mikrofon wbudowany.
6. Antena GPS rzeczywiście jest w zestawie. Co z oryginalną - nie wiem, ja nie miałem.
Using Tapatalk

Awatar użytkownika
laguna27

Astro-maniak
Posty: 255
Rejestracja: 12 lip 2015, 22:15
Auto: Astra J
Silnik: 1.7CDTI
Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomocny: 1 raz

#109

Nieprzeczytany post autor: laguna27 »

filtry mało dają, bo dotyczą drogi zasilania, a zakłócenia w CB wchodzą głównie drogą antenową - łatwo to przetestować odłączając antenę i posłuchać jaka ilość zakłóceń w CB pozostanie.
CAN - cholera mam dobrych magików od car-audio, ale nic o tym nie wiedzą - jeszcze pogadam - może ma ktoś manual?
Co do płetwy - mam kombi, czy radiowa antena nie jest w bocznej tylnej szybie?
Bari - który model polecasz, bo jest tego sporo?
Czyli wybieranie głosowe odpada, sądzę, że jakość telefonu przez BT też gorsza niż w ori.
Pozdrawiam wszystkich ;)

Awatar użytkownika
Bari

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:43
Imię: Marcin
Auto: Astra J
Silnik: A17DTJ
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#110

Nieprzeczytany post autor: Bari »

Tak jest tego sporo to prawda podam te z którymi miałem styczność:
Testowałem tą serie wypada ok
[External Link Removed for Guests]\
polift
[External Link Removed for Guests]
i najnowszy polift
[External Link Removed for Guests]

wszystkie 3 przerabiałem i klienci byli zadowoleni 8-)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017, 22:42 przez Bari, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ