Rezultat wymiany żarówek H7 i W21/5W na inne.

Awatar użytkownika
banan02

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2013, 19:34
Imię: Łukasz
Województwo: pomorskie

Re: Rezultat wymiany żarówek H7 i W21/5W na inne.

#21

Nieprzeczytany post autor: banan02 »

z marszy witam wszystkich i pozdrawiam :)

a o tą niebieską bańkę nie czepi sie policja( jakiś nadgorliwy znawca tematu) ?? Miał ktoś jakiś problem z tym, czy spokój jest i można śmiało montowac.

Faster jaki montowałeś ten led?? nie wyrzucał Ci błędu na komputerze??

20 maja 2013, o 12:40
wiem ze stary temat już, troche czasu upłynało.. ale Wienek masz komplet jeszcze tych polargow do sprzedania??

algeroth

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 20 cze 2013, 10:37
Imię: Bartek
Auto: Astra J 2012r.
Silnik: 100km
Województwo: zachodniopomorskie

#22

Nieprzeczytany post autor: algeroth »

hehe, tez podpialbym sie i jezeli kolega wyzej juz nie potrzebuje tych polargow, to ja bardzo chetnie bym je kupil :-0

Awatar użytkownika
kapi4u

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2014, 21:59
Auto: Astra J
Województwo: lubelskie

#23

Nieprzeczytany post autor: kapi4u »

Ja również już po wymianie ze zwykłych H7 na Osram Night Breaker oraz dzienne na M13 efekt naprawdę fajny ale ta cała operacja wymiany to niestety trudna sprawa nie każdy da radę :evil: Mi to zajeło godzinkę. Pzdr.

Awatar użytkownika
Muttley

Astro-maniak
Posty: 364
Rejestracja: 31 sty 2014, 20:20
Auto: Astra J
Województwo: śląskie

#24

Nieprzeczytany post autor: Muttley »

Ja u siebie wrzuciłem sobie Osram Cool Blue Intense i prawdę mówiąc nie chwaląc się to szybko poszło, w astrze 3 było sporo gorzej :P Barwa o niebo lepsza!

Awatar użytkownika
lukasz83

Astro-maniak
Posty: 267
Rejestracja: 19 sty 2012, 19:43
Imię: Łukasz
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.7 CDTI DTR
Województwo: wielkopolskie
Pomocny: 2 razy

#25

Nieprzeczytany post autor: lukasz83 »

Odnośnie żarówek OSRAM COOL BLUE - jak się jeździ w deszczu ? Ja miałem kiedyś zamontowane OSRAM COOL BLUE HYPER WHITE. Szczerze mówiąc nie polecam !! Fajnie świeciły w okresie zimowym, ładnie odbijały się na śniegu. Jadąc w nocy w deszczu lub w okresie gdy na drodze zalegało błoto pośniegowe widoczność równa była zeru. Odradzam używania tych żarówek - do tego co w czasie użytkowania wyczytałem że żarówki nie posiadają homologacji są to typowe OFF ROAD. Przed wymianą używałem żarówki Philips Blue Vision oraz Hella blue. Po tym jak się zawiodłem na żarówkach Osram to wróciłem do Philpsa obecnie mam Philips Xenon Ultimate effect - BlueVision ultra. Szczerze mówiąc polecam. Cena wysoka ale jakość wykonania oraz zasięg świecenia wzorowa.

Wymiana żarówek w garażu nie jest kłopotliwa, ale w zimie na mrozie już może być uciążliwa. Za drugim razem wymiana żarówek idzie o wiele szybciej jak za pierwszym razem ;)

Darecek

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 02 lis 2014, 20:44
Auto: Astra J
Województwo: Zagranica - UE

#26

Nieprzeczytany post autor: Darecek »

Ja z czystym sumieniem moge polecic Philips diamond vision i do tego w21/5w polargi m-13, zdjecia nie zdążyłem jeszcze zrobic ale swieci to nawet przyzwoicie i dobrze oswietla droge.

Awatar użytkownika
laguna27

Astro-maniak
Posty: 255
Rejestracja: 12 lip 2015, 22:15
Auto: Astra J
Silnik: 1.7CDTI
Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomocny: 1 raz

#27

Nieprzeczytany post autor: laguna27 »

czy może ktoś wie czy te Polargi są już gdzieś dostępne w PL?
a może testowaliście to źródło? [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Muttley

Astro-maniak
Posty: 364
Rejestracja: 31 sty 2014, 20:20
Auto: Astra J
Województwo: śląskie

#28

Nieprzeczytany post autor: Muttley »

Co do CoolBlue intens to generalnie są bardzo okej, nie mają one plus ileś procent, zatem nie polepszają widoczności aczkolwiek dobrze się na nich jeździ, droga jest dobrze oświetlona, w deszczu, w śniegu jest okej. według mnie pobocze jest słabo oświetlone ale nie wiem czy to wina żarówki czy taka konstrukcja lampy, na wcześniejszych żarówkach nie zwracałem na to uwagi to nie mam porównania ;)

Awatar użytkownika
KaMYk

Przyjaciel forum
Posty: 5371
Rejestracja: 21 paź 2014, 21:29
Imię: Krzysztof
Auto: Dodge Charger R/T
Silnik: 5,7 V8 HEMI
Rocznik: 2014
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Mazowieckie
Wdzięczny: 12 razy
Pomocny: 129 razy
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: KaMYk »

Darecek pisze:Ja z czystym sumieniem moge polecic Philips diamond vision
Ja też, mam na doświetlaniu zakrętów i przeciwmgielnych i świeci elegancko. Światła główne to xenony i ten Philips był dobrany, aby barwowo odpowiadał xenonom i faktycznie odpowiada.

Filipoo456

Astro-maniak
Posty: 151
Rejestracja: 12 maja 2017, 13:48
Imię: Filip
Auto: Astra J
Województwo: wielkopolskie

#30

Nieprzeczytany post autor: Filipoo456 »

laguna27 pisze:QR_BBPOST czy może ktoś wie czy te Polargi są już gdzieś dostępne w PL?
a może testowaliście to źródło? [External Link Removed for Guests]
Posiadam je

ODPOWIEDZ