Stacja multimedialna.

Creep

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 01 maja 2014, 16:49
Auto: Astra J
Silnik: A14XER
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Stacja multimedialna.

#41

Nieprzeczytany post autor: Creep »

Ta też powinna się integrować z panelem. Tak zapewniał sprzedawca, a i filmy na YT świadczą, że nie bezpodstawnie.

Włączania nie mierzyłem z zegarkiem ;), ale powiedzmy że będzie ze 20 sekund.

bojesiewody

Astro-maniak
Posty: 71
Rejestracja: 31 gru 2014, 11:10
Auto: 123
Województwo: Zagranica - UK
Pomocny: 1 raz

#42

Nieprzeczytany post autor: bojesiewody »

Przeglądałem te stacje na aliexpress i mam takie pytanie: do większości jest dołączony mikrofon do rozmów. Co jeśli mam CD400 z bluetooth, który ma już zintegrowany mikrofon (przy lampce w podsufitce?)? Wykorzystam ten, który już mam, czy muszę drugi montować?

Fuks

Astro-maniak
Posty: 556
Rejestracja: 14 sty 2008, 17:00
Imię: Mateusz
Auto: Astra K 2017 czerwona 150KM
Silnik: 1.4 XFT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Polska
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#43

Nieprzeczytany post autor: Fuks »

Jak działa po bluetooth to go wykorzystasz.
Ja tego z zestawu nie podłaczyłem i kiepsko mnie słychać.

Creep

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 01 maja 2014, 16:49
Auto: Astra J
Silnik: A14XER
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

#44

Nieprzeczytany post autor: Creep »

A tymczasem problem panelu rozwiązany :) Zrobiłem mały risercz i okazało się, że podłączenia do specjalnego gniazda wymaga też luźna wtyczka ze starego wyświetlacza. Teraz już wszystko działa :)

Przyznam jednak, że sprzęt nie zawsze ma w idealny sposób rozwiązane pewne elementy interfejsu. Nie można np.za pomocą rolki centralnej w panelu poruszać się po menu, albo spisie piosenek w odtwarzaczu. A tego bym oczekiwał.

Pozostało jeszcze rozkminić kwestie update'u systemu i ewentualnie stosowanie alternatywnych aplikacji systemowych.

Fuks

Astro-maniak
Posty: 556
Rejestracja: 14 sty 2008, 17:00
Imię: Mateusz
Auto: Astra K 2017 czerwona 150KM
Silnik: 1.4 XFT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Polska
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: Fuks »

Na windowsie działa "rolka centralna" a update robi się poprzez karte SD ale trzeba by mieć pliki ....
Ten gość z Legnicy ma wszystko (tak się chwalił)

Creep

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 01 maja 2014, 16:49
Auto: Astra J
Silnik: A14XER
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

#46

Nieprzeczytany post autor: Creep »

U mnie wciśnięcie rolki powoduje wywołanie menu głównego. Obracanie - zmianę częstotliwości w radiu. W odtwarzaczu muzycznym nie reaguje, w menu też. Reszty jeszcze nie sprawdzałem.

Awatar użytkownika
stach

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2015, 19:37
Auto: Astra J
Silnik: A16LET
Województwo: małopolskie

#47

Nieprzeczytany post autor: stach »

ja też myślę o zakupie stacji multimedialnej ale nie znalazłem oferty z Legnicy, może zaproponujecie coś innego?
Mam jeszcze pytanie odnośnie systemu który się szybciej uruchamia? czy jest to znaczna różnica? i czy w momencie
odpalania silnika system się restartuje.

Creep

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 01 maja 2014, 16:49
Auto: Astra J
Silnik: A14XER
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

#48

Nieprzeczytany post autor: Creep »

Zasadniczo stacja na Windowsie będzie się uruchamiać szybciej. Raczej. Ale jest chyba mniej rozwojowa. Jeśli chodzi o restart - moja na andku wchodzi w stan uśpienia po zgaszeniu silnika i otwarciu drzwi kierowcy. Jeśli odpala się auto w ciągu jakichś 10 minut od tego momentu - rusza od razu. Jeśli dłużej - uruchamia się od nowa.

Warus

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2015, 5:33
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: małopolskie

#49

Nieprzeczytany post autor: Warus »

Czy ktoś z okolic Krakowa ma taką stację z androidem? Chętnie bym zobaczył jak to działa.

Remek

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2014, 16:29
Imię: Remek
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: mazowieckie

#50

Nieprzeczytany post autor: Remek »

Witam,

Chciałbym wymienić radio CD400 na stację multimedialną i waham się pomiędzy dwiema opcjami:
1. Wersja na androida [External Link Removed for Guests]
2. Wersja na windows [External Link Removed for Guests]

Jestem laikiem. Trudno mi je porównać ze sobą. Różnica między nimi w cenie wynosi prawie 1 tys. zł, na korzyść wersji na androida, która też ma ładniejszy interfejs (większa rozdzielczość). Z drugiej strony pisaliście tutaj wcześniej, że lepiej działa wersja na windows. Czy ktoś ma doświadczenia z którąś z tych wersji?
Poza tym sam nie zamontuje jej, w obu przypadkach oferowana jest usługa montażu, z tym, że wersja na androida - koło Tczewa, a wersja na windowsa - w Warszawie (gdzie mieszkam).

Będę wdzięczny za rady.

ODPOWIEDZ