Stacja multimedialna.

camilos55

Astro-maniak
Posty: 163
Rejestracja: 19 maja 2016, 12:39
Auto: Astra j
Silnik: 1,6 xer
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 5 razy

Stacja multimedialna.

#271

Nieprzeczytany post autor: camilos55 »

janpat pisze:QR_BBPOST Nowsza wersja 2.0 jest w sklepie.
Tak w sklepie jest 2.0 ale wersja 30 dniowa. Za pełną wersje trzeba płacic.

Awatar użytkownika
janpat

Astro-maniak
Posty: 1293
Rejestracja: 04 lip 2014, 10:18
Imię: Janusz
Auto: Astra J GTC OPC Line
Silnik: A14NET
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 27 razy

#272

Nieprzeczytany post autor: janpat »

I właśnie można protestować przez 30 dni i kupić albo nie kupić. Ma się wtedy dostęp do aktualizacji.

EDIT:
norek pisze:RENOMOWANĄ (chyba w chinach)-zmiany i błędy w opisie mówią same za siebie,cena z kosmosu.Jak ja kupowałem stację w lipcu,to to był już staroć.
Możesz dać namiary na tą stację i sprzedającego?
Obrazek
.........Astra J GTC OPC Line Bi - Color..........

Awatar użytkownika
logiz1

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2018, 12:35
Imię: Przemek
Auto: Astra J
Silnik: A16LET
Województwo: podkarpackie

#273

Nieprzeczytany post autor: logiz1 »

Witam wszystkich! :)
jestem posiadaczem cd400 bez bluetooth i również myślę o kupnie tego typu radia. W sumie mam jedno zasadnicze pytanie, które tu jeszcze nie padło. Jak wygląda sprawa z systemem flexiride? Czy podmiana przycisków sport/tour w miejscu karty GPS i atrapy nie stanowi problemu? Widziałem kilka filmików na yt, ale niestety na żadnym nie pokazano montażu tych przycisków. No i jeszcze jedno, co się stanie z ustawieniami trybu sport? Domyślam się, że w tych radiach nie ma takich opcji, ale czy po wymianie radia domyślne ustawienia tego trybu pozostają?
Ostatnio zmieniony 20 lut 2018, 20:55 przez logiz1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
akihito

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2017, 18:41
Auto: Astra J
Województwo: mazowieckie

#274

Nieprzeczytany post autor: akihito »

Widziałem filmik gościa z Rosji, który miał przyciski Sport/Tour, to w komentarzach na pytanie czy wyświetlacz je obsługuje, odpisał komuś że nie. Na filmiku cały czas paliła się dioda na "Tour". Niestety nie mogę bardziej pomóc w kwestii działania tego trybu.
Jak pytałem Chińczyków pod swoim kątem o przycisk LPG, to uzyskałem informację, że jeśli przycisk nie ma funkcji na wyświetlaczu to będzie działać, a jeśli ma, no to mieć nie będzie.
Na Aliexpress są tak jakby 3 rodzaje stacji:
1. Nie mające możliwości instalacji przycisków (brak zdejmowanej atrapy, mimo że na pierwszy rzut oka na froncie widoczne jest coś na ten kształt).
2. Mające zdejmowaną atrapę po lewej stronie (tak twierdzą sprzedawcy), po prawej za klapką jest slot na kartę GPS i reset.
3. Mające miejsce na przyciski po lewej i po prawej stronie włącznika świateł awaryjnych. Mają zdjęcia z widocznymi otworami.
Ten trzeci typ ma zawsze słabsze parametry i z tego co pamiętam android 4.4. Miejsce na kartę GPS i reset jest wzdłuż pionowego boku wyświetlacza.

Awatar użytkownika
logiz1

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2018, 12:35
Imię: Przemek
Auto: Astra J
Silnik: A16LET
Województwo: podkarpackie

#275

Nieprzeczytany post autor: logiz1 »

No to trochę akihito mnie zmartwiłeś. Szczerze nie widzi mi się przerabianie radia, chociaż nie posiadając normalnej gwarancji na sprzęt, a możliwości radia z andkiem w porównaniu do mojego cd400 są o wiele większe to może gra jest warta świeczki ;) Widziałem ten filmik z Rosji i w sumie to jakoś mi szczególnie nie zależy na ustawieniach trybu sport, byle tylko przeciski działały ;)
A czy ktoś z kolegów ostatnio zamawiał z Ali radio i może się podzielić opiniami i coś polecić? Ktoś już tu udostępnił ten [External Link Removed for Guests], który wydaje się dosyć ciekawy, ze względu na przesyłkę z GB i ominięcie UC, tylko niestety sprzęt z 4gb RAM jest na andku 6 a z 2GB jest na 7.1 :( Chyba, że jest jakiś lepszy ale z Chin i z opcją Seller's Shipping Method (czy w ogóle ta opcja przesyłki jest skuteczna i bezpieczna)?
Ostatnio zmieniony 26 lut 2018, 23:44 przez logiz1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
janpat

Astro-maniak
Posty: 1293
Rejestracja: 04 lip 2014, 10:18
Imię: Janusz
Auto: Astra J GTC OPC Line
Silnik: A14NET
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 27 razy

#276

Nieprzeczytany post autor: janpat »

W waszym przypadku najlepiej znaleźć (wariant 3) stację ze slotami kart przy ekranie. Wtedy atrapy (zaślepki) są demontowane pa prawej i lewej stronie. Widziałem z antkiem 6. Przykład obudowy poniżej. Chłopaki coś za coś. ;)
Obrazek
Przykładowo stacja z Antkiem 8 4/32GB około 1500zł z UK.
[External Link Removed for Guests]
NaviPremium wprowadziło usługę Dropshipping. Zamówiony sprzęt jest wysyłany do klienta bezpośrednio od producenta przez co jest taniej.
- 2-letnia polska gwarancja
- wszelkie opłaty celne: VAT, cło i inne pokrywa producent urządzenia! 100% gwarancji, że przy otrzymaniu towaru nie będzie żadnych dodatkowych opłat.
Cena za stację około 1750 zł. W marcu będą mieli z Androidem 8.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2018, 8:01 przez janpat, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek
.........Astra J GTC OPC Line Bi - Color..........

Awatar użytkownika
none

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 04 mar 2018, 20:58
Auto: Astra 1.4 NET
Województwo: śląskie

#277

Nieprzeczytany post autor: none »

Witam pojawiły sie stacje z Android 8.0
[External Link Removed for Guests]

opłaca się więcej wydać na Anroid 8 niż 6.0

[External Link Removed for Guests]

Doradźcie która najlepiej kupić
Ostatnio zmieniony 05 mar 2018, 18:21 przez none, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
janpat

Astro-maniak
Posty: 1293
Rejestracja: 04 lip 2014, 10:18
Imię: Janusz
Auto: Astra J GTC OPC Line
Silnik: A14NET
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 27 razy

#278

Nieprzeczytany post autor: janpat »

Oczywiście z antkiem 8 tylko trzeba brać pod uwagę możliwość dodatkowych opłat celnych. Jeszcze chwilę i będą wysyłki z UK.
Obrazek
.........Astra J GTC OPC Line Bi - Color..........

kobik8

Astro-maniak
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2017, 15:02
Auto: Astra J
Silnik: A16XER
Województwo: wielkopolskie

#279

Nieprzeczytany post autor: kobik8 »

norek pisze:QR_BBPOST Mmm,tak jak u mnie.Silnik 1.6 i 15l litrów w mieście przy lekkiej nodze.Niebawem dostanę kartę złotego klienta na Orlenie :evil:
kobik8 pisze:QR_BBPOST norek pisze:
Przejdź do cytowanego posta Natomiast jedyną słabą stroną stacji jest jakość rozmów przez BT,ale mogę się tu mylić,ponieważ nie miałem czasu zająć się tym. Napewno ja słyszę doskonale,gorzej z rozmówcą i problemem nie jest mikrofon,gdyż Ok Google mówię szeptem i reaguje.Chyba zmobilizowałeś mnie do wzięcia się za to.



To daj znać czy Ci się uda to poprawić.
Kobik8 jaką masz wersję mcu ?Pytam,ponieważ kilku producentów wypuściło aktualizację likwidującą problem.

yyy szczerze mówiąc nie wiem jaką mam wersję mcu :(

kurcze ostatnio rozmawiałem z elektrykiem serwisu Opla i mi powiedział że oryginalne radio z usb i bt może włożyć ale trzeba pisać do GM w Niemczech z uzasadnieniem dlaczego chce auto modyfikować i oczywiście jeśli się zgodzą to zapłacić ok 50 Euro.

pozostaje mi chyba stacja multimedialna - mniej problemów z podłączaniem, chociaż ceny wysokie w sumie.

Awatar użytkownika
logiz1

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2018, 12:35
Imię: Przemek
Auto: Astra J
Silnik: A16LET
Województwo: podkarpackie

#280

Nieprzeczytany post autor: logiz1 »

janpat pisze:QR_BBPOST W waszym przypadku najlepiej znaleźć (wariant 3) stację ze slotami kart przy ekranie. Wtedy atrapy (zaślepki) są demontowane pa prawej i lewej stronie. Widziałem z antkiem 6. Przykład obudowy poniżej. Chłopaki coś za coś. ;)
Obrazek
Przykładowo stacja z Antkiem 8 4/32GB około 1500zł z UK.
[External Link Removed for Guests]
NaviPremium wprowadziło usługę Dropshipping. Zamówiony sprzęt jest wysyłany do klienta bezpośrednio od producenta przez co jest taniej.
- 2-letnia polska gwarancja
- wszelkie opłaty celne: VAT, cło i inne pokrywa producent urządzenia! 100% gwarancji, że przy otrzymaniu towaru nie będzie żadnych dodatkowych opłat.
Cena za stację około 1750 zł. W marcu będą mieli z Androidem 8.
@Janpat, masz może jakieś nowe informacje od navipremium, kiedy będzie dostępna ta nawigacja? Zainteresowałeś mnie ich ofertą i postanowiłem poczekać, tyle że już mija połowa marca i wspomnianej nawigacji u nich na stronie jak i allegro wciąż nie ma ;)

ODPOWIEDZ