Stacja multimedialna.

Awatar użytkownika
logiz1

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2018, 12:35
Imię: Przemek
Auto: Astra J
Silnik: A16LET
Województwo: podkarpackie

Stacja multimedialna.

#331

Nieprzeczytany post autor: logiz1 »

janpat pisze:QR_BBPOST Radio jeszcze nie dotarło. Zamówiłem 17.04. Był długi weekend. Navipremium trochę nie dopilnowało zamówienia. Tłumaczą się tak:

Dostalismy informacje iz producent nie wyslal urządzenia...
Model jest chwilowo niedostępny, tzn wersja 8.0 dopiero będzie ponownie gotowa w przyszłym tygodniu, wysyłka może być około środy/czwartku.
Przepraszam za kłopot, ale dostawca, niestety nas o fakcie zwłoki nie poinformował, byliśmy pewni że przesyłka została wysłana.


Powinna przesyłka dotrzeć do mnie na początku przyszłego miesiąca. Biorąc pod uwagę że ostatnio samochód widuje tylko w weekendy jakoś to przeżyją, ale nie zmienia to faktu że już bym chciał ją mieć. Aha uniwersalną kamerę cofania mają mi wysłać w gratisie. Porównam ją z dedykowaną którą zamówiłem na Ali. ;)
To się muszę jeszcze wstrzymać ;) Chciałem już zamówić w navipremium, ale widząc na ali różne wersje radia z andkiem 8 (w niektórych radiach, są atrapy przycisków bez możliwości podmiany na te sport/tour), to wolę poczekać na Twoją recenzję ;) Najgorsze jest to, że moje cd400 prawdopodobnie siada... Przednie głośniki dziwnie brzęczą, leci z nich zniekształcony dźwięk... I obojętne czy źródło jest z radia, usb czy cd... Może głośniki siadły ale nie mam jak teraz sprawdzić... Dlatego chcę jak najszybciej kupić radio z andkiem, bo słuchanie muzyki z tylnych głośników to żadna przyjemność ;)

Awatar użytkownika
janpat

Astro-maniak
Posty: 1293
Rejestracja: 04 lip 2014, 10:18
Imię: Janusz
Auto: Astra J GTC OPC Line
Silnik: A14NET
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 27 razy

#332

Nieprzeczytany post autor: janpat »

Jak tylko przyjdzie dam znać. Przetestuje po montażu dogłębnie. ;)
Ostatnio zmieniony 16 maja 2018, 21:10 przez janpat, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
.........Astra J GTC OPC Line Bi - Color..........

Rysiob

Astro-maniak
Posty: 136
Rejestracja: 16 lip 2017, 21:18
Auto: Astra J a14net & Polonez 1.6 GLI
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Pomocny: 3 razy

#333

Nieprzeczytany post autor: Rysiob »

logiz1 pisze:
janpat pisze:QR_BBPOST Radio jeszcze nie dotarło. Zamówiłem 17.04. Był długi weekend. Navipremium trochę nie dopilnowało zamówienia. Tłumaczą się tak:

Dostalismy informacje iz producent nie wyslal urządzenia...
Model jest chwilowo niedostępny, tzn wersja 8.0 dopiero będzie ponownie gotowa w przyszłym tygodniu, wysyłka może być około środy/czwartku.
Przepraszam za kłopot, ale dostawca, niestety nas o fakcie zwłoki nie poinformował, byliśmy pewni że przesyłka została wysłana.


Powinna przesyłka dotrzeć do mnie na początku przyszłego miesiąca. Biorąc pod uwagę że ostatnio samochód widuje tylko w weekendy jakoś to przeżyją, ale nie zmienia to faktu że już bym chciał ją mieć. Aha uniwersalną kamerę cofania mają mi wysłać w gratisie. Porównam ją z dedykowaną którą zamówiłem na Ali. ;)
To się muszę jeszcze wstrzymać ;) Chciałem już zamówić w navipremium, ale widząc na ali różne wersje radia z andkiem 8 (w niektórych radiach, są atrapy przycisków bez możliwości podmiany na te sport/tour), to wolę poczekać na Twoją recenzję ;) Najgorsze jest to, że moje cd400 prawdopodobnie siada... Przednie głośniki dziwnie brzęczą, leci z nich zniekształcony dźwięk... I obojętne czy źródło jest z radia, usb czy cd... Może głośniki siadły ale nie mam jak teraz sprawdzić... Dlatego chcę jak najszybciej kupić radio z andkiem, bo słuchanie muzyki z tylnych głośników to żadna przyjemność ;)
Ja bym jednak głośniki sprawdził, bo zmienisz radio, a jeśli padają to i tak będziesz miał dźwięk daleko odbiegający od normy Obrazek

Roboty trochę ze zdjęciem boczka tapicerskiego jest, ale powolutku można to zrobić bez strat w spinkach.

Awatar użytkownika
janpat

Astro-maniak
Posty: 1293
Rejestracja: 04 lip 2014, 10:18
Imię: Janusz
Auto: Astra J GTC OPC Line
Silnik: A14NET
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 27 razy

#334

Nieprzeczytany post autor: janpat »

Ostatnio kupowałem spinki chyba za 0,5zł od sztuki tak na zaś żeby były. ;)
Obrazek
.........Astra J GTC OPC Line Bi - Color..........

Rysiob

Astro-maniak
Posty: 136
Rejestracja: 16 lip 2017, 21:18
Auto: Astra J a14net & Polonez 1.6 GLI
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Pomocny: 3 razy

#335

Nieprzeczytany post autor: Rysiob »

Ja kupowałem po złotówce , ale są dwa rodzaje - zielone i niebieskie, różnią się rozmiarem. Dobrze mieć po kilka w zapasie.

Awatar użytkownika
marcin3373

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2018, 13:38
Auto: Astra J
Województwo: podkarpackie

#336

Nieprzeczytany post autor: marcin3373 »

Mam takie pytanie, bo bawiłem sie ustawieniami na androidzie i zmienił mi się język na angielski w komputerze pokładowym ,w ustawieniach stacji mam tylko do wybory angielski i chiński czy Wy też tak macie?

qtom

Astro-maniak
Posty: 1692
Rejestracja: 11 mar 2015, 10:17
Imię: tomek
Auto: Zafira C fl
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Pomocny: 18 razy

#337

Nieprzeczytany post autor: qtom »

marcin3373 pisze:Wczoraj zamontowałem pionową stacje 10'' z Aliexpress :D

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
Zrób fote całości w dzień bo zdjęcia są takie jakbyś się trochę wstydził że masz coś takiego
Android powinien mieć wszystkie języki poszukaj w opcjach ustawień albo wróć do ustawień fabrycznych androida to będzie wybór języka
Czy masz odblokowany język w komputerze auta między zegarami?
Zapomniałem toż to chińczyk poszukaj aplikacji która wykona spolszczenie stacji. Może się okazać że będziesz musiał włożyć stare radio by spolszczyć komputer ale warunek musi być zablokowana zakładka wyboru języka w komputerze. Jednym słowem najlepiej nie ruszać g... By nie śmierdziało lub pogodzić się z tymi zmianami
Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 17:35 przez qtom, łącznie zmieniany 3 razy.
Moja Asia zginęła w wypadku drogowym 09-10-2017 mam nadzieje ze godnie ją zastąpi Zafira C fl

Awatar użytkownika
marcin3373

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2018, 13:38
Auto: Astra J
Województwo: podkarpackie

#338

Nieprzeczytany post autor: marcin3373 »

Już poradziłem , Pierwsze odblokowałem menu języka opcomem ale nie było polskiego do wyboru, więc włożyłem stare radio i zmieniłem język. W stacji w ustawieniach systemu są wszystkie języki ,ale w ustawieniach can samochodu jest tylko polski i chiński . Mam nadzieje że jeżeli więcej nie będe w to wchodził to się sam nie zmieni hehe .Jutro w dzień porobie jakieś zdjęcia.
Chińczyk chińczyk , a czy są jakieś nie "chińczyki"? Bo z tego co mi wiadomo to nie...
Mnie ta stacja wyszła 1080zł z kamerą DVR i cofania, udało mi się obejść dodatkowe opłaty w celnej.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 18:47 przez marcin3373, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
logiz1

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2018, 12:35
Imię: Przemek
Auto: Astra J
Silnik: A16LET
Województwo: podkarpackie

#339

Nieprzeczytany post autor: logiz1 »

Rysiob pisze:QR_BBPOST
logiz1 pisze:
To się muszę jeszcze wstrzymać ;) Chciałem już zamówić w navipremium, ale widząc na ali różne wersje radia z andkiem 8 (w niektórych radiach, są atrapy przycisków bez możliwości podmiany na te sport/tour), to wolę poczekać na Twoją recenzję ;) Najgorsze jest to, że moje cd400 prawdopodobnie siada... Przednie głośniki dziwnie brzęczą, leci z nich zniekształcony dźwięk... I obojętne czy źródło jest z radia, usb czy cd... Może głośniki siadły ale nie mam jak teraz sprawdzić... Dlatego chcę jak najszybciej kupić radio z andkiem, bo słuchanie muzyki z tylnych głośników to żadna przyjemność ;)
Ja bym jednak głośniki sprawdził, bo zmienisz radio, a jeśli padają to i tak będziesz miał dźwięk daleko odbiegający od normy

Roboty trochę ze zdjęciem boczka tapicerskiego jest, ale powolutku można to zrobić bez strat w spinkach.
Mam właśnie zamiar sprawdzić głośniki w ten weekend. Zastanawiam się tylko jak sprawdzić... Alternatywnego głośnika nie mam, więc chyba jedyne co mi pozostaje to podmienić głośnik tylny z przednim...
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018, 1:41 przez logiz1, łącznie zmieniany 1 raz.

Rysiob

Astro-maniak
Posty: 136
Rejestracja: 16 lip 2017, 21:18
Auto: Astra J a14net & Polonez 1.6 GLI
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Pomocny: 3 razy

#340

Nieprzeczytany post autor: Rysiob »

Możesz tak zrobić, ale sprawdź kable. Włącz radio i obserwuj jak się zachowują przy poruszaniu kablami przy wtyczce.

ODPOWIEDZ