Jak zabezpieczacie swoje auta przed kradzieżą ?

qtom

Astro-maniak
Posty: 1692
Rejestracja: 11 mar 2015, 10:17
Imię: tomek
Auto: Zafira C fl
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Pomocny: 18 razy

Jak zabezpieczacie swoje auta przed kradzieżą ?

#31

Nieprzeczytany post autor: qtom »

astrav8 pisze:QR_BBPOST nic tak bardzo mnie nie wpienia jak ktoś wali drzwiami po autach zaparkowanych obok robiąc gniotki i ubytki na lakierze. zbierałem i szukałem auta x czasu i zamierzam go sprzedać jak najkorzystniej
Proponuję autobus zero stresu auto postawić na kołki i sprzedać z zyskiem :D. Każdy ma inne potrzeby ja zapłaciłem za auto po to żeby nie musiał właśnie chodzić jak na przystanek. Nigdy nie miałem problemów przy sprzedaży auta że względu na stan techniczny chociaż zawsze jest pomijane czego nie naprawiam że względu na takich klientów co szukają jak chcą to sami polakieruja. Serwis auta jest u księgowej od a do z. A to czy sprzedam za 1000 w górę czy 1000 w dół ma drugorzędne znaczenie przy kwocie jaką już teoretycznie straciłem po zakupie auta.
Moja Asia zginęła w wypadku drogowym 09-10-2017 mam nadzieje ze godnie ją zastąpi Zafira C fl

losiu20

Astro-maniak
Posty: 474
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:21
Auto: Astra J ST
Silnik: A17DTR
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#32

Nieprzeczytany post autor: losiu20 »

wiem że AC wypłacą ale akurat nie chce przechodzić od nowa etapu zakupu samochodu. Myślę że wrzucę jakiś gps/gsm i tyle nie będę schizował, auto stoi pod blokiem może nikt się nie połasi :P

Awatar użytkownika
nismo

Astro-maniak
Posty: 3672
Rejestracja: 14 sty 2011, 14:53
Imię: Michał
Auto: Astra J HB & Astra H Kombi
Silnik: b14net & z18xe
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 141 razy

#33

Nieprzeczytany post autor: nismo »

Kod: Zaznacz cały

Każdy ma inne potrzeby 
otóż to, jeden nie widzi problemu aby odjechać 100 metrów aby chronić auto przed oszpeceniem a drugiemu ciężko jest przejść 100 metrów i najlepiej wjechał by autem do sklepu :D

Awatar użytkownika
JEMI

Zbanowany
Posty: 709
Rejestracja: 20 sty 2012, 19:46
Imię: MARCIN
Auto: Gx2
Silnik: x18xe1 oraz z18xe
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz

#34

Nieprzeczytany post autor: JEMI »

zakupy drive in to by bylo dobre
NIE PUSZCZONE BĄKI UNOSZĄ SIĘ DO MÓZGU
STĄD BIORĄ SIĘ POSRANE POMYSŁY

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Sporo marketów ma swoje internetowe witryny. Nawet z domu nie musisz wychodzić...
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

rathloriel

Astro-maniak
Posty: 60
Rejestracja: 12 cze 2014, 18:33
Auto: Astra J
Silnik: 1.6XER
Województwo: dolnośląskie

#36

Nieprzeczytany post autor: rathloriel »

O ile nie jest to do końca tematem rozmowy, to tak tylko nadmienię, że jakbym miał do wyboru dwa teoretycznie identyczne samochody, ale jeden po "typowo miejskich przygodach", ale dajmy na to, wspomniany 1000zł taniej, to z tego skorzystam, będzie na jakaś standardową obsługę. Na samochód na co dzień patrzę może minutę, a jeżdżę kilkadziesiąt i wiem jak to jest w mieście, że możesz stanąć na miejscu na półtora samochodu i zostawić obu stron po metr miejsca na wyjazd, a ktoś Cię i tak obetrze, jak pech to pech, kiedyś celowo na parkingu pod blokiem (taki typowo dla nas tylko) ktoś przejechał ze 4 samochodu kluczem po całym boku, w tym mnie. A co do zabezpieczenia samochodu, to uważam, że lepiej zabezpieczyć siebie przed kradzieżą i wykupić ubezpieczenie.

Awatar użytkownika
patryk_wey

Astro-maniak
Posty: 461
Rejestracja: 18 sie 2011, 20:29
Imię: Patryk
Auto: Astra H GTC
Silnik: Z18XE + LPG
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

#37

Nieprzeczytany post autor: patryk_wey »

Lokalizatory GPS to słabe zabezpieczenie. Jammery czyli zagłuszacze sygnałów można już kupić za 200 zł a podejrzewam że nawet złodziej amator ma taki sprzęt.
Moja Astra [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
nismo

Astro-maniak
Posty: 3672
Rejestracja: 14 sty 2011, 14:53
Imię: Michał
Auto: Astra J HB & Astra H Kombi
Silnik: b14net & z18xe
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 141 razy

#38

Nieprzeczytany post autor: nismo »

Mozna tez zawsze przypiąć łańcuchami :D

Obrazek

Awatar użytkownika
patryk_wey

Astro-maniak
Posty: 461
Rejestracja: 18 sie 2011, 20:29
Imię: Patryk
Auto: Astra H GTC
Silnik: Z18XE + LPG
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: patryk_wey »

OMG! Najprostsze rozwiązania są najlepsze. To na 99 % ruska rejestracja.
Moja Astra [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Usunięty użytkownik 7781

#40

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 7781 »

kocur5 pisze:Witam i w temacie zabezpieczenia auta jest coś takiego nazywa się Zeder można wejść na you tube tam wszystko tłumaczą .A jakie to koszty to nie wiem ale przeraża mnie ta ingerencja w układ kierowniczy.Dobrze by było jakby się ktoś odezwał co ma to założone.Pozdrawiam.
Mój tato ma to w swoim golfie. Płacił około 1200 zeta za to ale w 2012 roku. Teraz ile to kosztuje to nie wiem. Ogólnie wygląda to bardzo masywnie. Klucz jest w kształcie rurki z otworkami. Nawet jakbyś chciał to przeciąć to byłoby ciężko. Specjalnie tego nie widać bo jest zamocowany od spodu i wystaje tylko krótki kawałek miedzy nogami w który wkładasz ten specjalny kluczyk. Ważne aby również auto zostawić na skręconych kołach bo wtedy nie wciągną Ci go na lawetę. No chyba że dźwigiem go podniosą, ale wtedy to nawet Zeder Ci nie pomorze.

ODPOWIEDZ