Pokrowce do sedana

Awatar użytkownika
froq83

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 07 sie 2018, 9:54
Imię: Adrian
Auto: Opel Astra J Notchback 2018
Silnik: B14NET LPG
Województwo: pomorskie
Kontakt:

Pokrowce do sedana

#11

Nieprzeczytany post autor: froq83 »

Witam.
Jeżeli dalej szukasz pokrowców to proponuję może [External Link Removed for Guests] zobaczyć. Do dwóch transitów firmowych kupowaliśmy i bardzo fajnie pasują. Jak są dobrze założone to nie widać nawet ze to pokrowiec :)
Jeżeli masz ciemną, bądź czarną tapicerkę, nie masz małych dzieci, psów, kotów, nie jesz i nie fleisz w aucie to myślę, ze pokrowce byłby zbędne. Ewentualnie można raz w roku czy nawet rzadziej dać do czyszczenia i tyle. Takie jest oczywiście moje zdanie tylko.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
abx85

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2018, 19:14
Imię: Adam
Auto: Opel Astra IV J Sedan 1.4 Turbo lpg
Województwo: śląskie

#12

Nieprzeczytany post autor: abx85 »

Dzięki bardzo. Kupiłem pokrowce.net jak z postu wyżej. Spasowały idealnie i podnoszą wartość estetyczną wnętrza. Niestety fotele przed pokrowcami po miesiącu czasu z dzieckiem były już całe zameszone od kurzu i do czyszczenia.
Pytanie do fachowców jak zdjąć tylne siedzisko? Widzę, że jest jakieś mocowanie na srodku. Wystarczy mocno szarpnąć? :D
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2018, 11:12 przez abx85, łącznie zmieniany 1 raz.

nowyendriu

Astro-maniak
Posty: 251
Rejestracja: 20 lis 2016, 12:24
Imię: Andrzej
Auto: Astra g, astra J
Silnik: z14xep, a14net
Województwo: opolskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 6 razy

#13

Nieprzeczytany post autor: nowyendriu »

Witam, czy ktoś mógłby podrzucić jakieś pokrowce dla tej pół skóry? U mnie wygląda to tak, że zamkami już trochę zniszczyłem fotel. Kupiłem dwa komplety pokrowców do "astry j", ale oba komplety są po prostu za małe, krótkie... Nie mogę znaleźć jakiś większych.
Astra j 1.4 turbo, cosmo,, combi.

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
Chodzi mi tylko o przednie fotele

Awatar użytkownika
abx85

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2018, 19:14
Imię: Adam
Auto: Opel Astra IV J Sedan 1.4 Turbo lpg
Województwo: śląskie

#14

Nieprzeczytany post autor: abx85 »

kupiłeś z tej firmy co ja w poście wyżej?

nowyendriu

Astro-maniak
Posty: 251
Rejestracja: 20 lis 2016, 12:24
Imię: Andrzej
Auto: Astra g, astra J
Silnik: z14xep, a14net
Województwo: opolskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 6 razy

#15

Nieprzeczytany post autor: nowyendriu »

Nie, z allegro. Te na stronie, której podałeś, też mogą nie pod pasować, ponieważ mam bardziej profilowane fotele (boczki bardziej wypchane, to chyba są fotele kubełkowe). Nie znałem wcześniej tej strony. Polak mądry po szkodzie i dopiero teraz poszukuje pomocy po forach.
Mój fotel to ten podobny to corsy d ekoskora.

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
Takie mam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Marek72

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:13
Auto: Insignia b
Silnik: 1.5 Turbo 165 km
Rocznik: 2018
Województwo: opolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#16

Nieprzeczytany post autor: Marek72 »

W mojej astrze od kierowcy ekoskóra już delikatnie zaczęła pękać po 2,5 roku też kupiłem pokrowce Elegance. Pozatym reszta była w stanie salonowym. Po pół roku wyrzuciłem jak auto sprzedawałem. Dlatego w insigni już nie chciałem jej, choć koledzy nie narzekali żeby coś się działo ale może coś poprawili.

mcluki

Astro-maniak
Posty: 307
Rejestracja: 06 paź 2018, 20:55
Imię: Łukasz
Auto: Astra J
Silnik: A14NEL
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 9 razy
Pomocny: 12 razy

#17

Nieprzeczytany post autor: mcluki »

Mam wersje cosmo. Auto kupione 4 letnie. Boczek ''''skorzany'' był wymieniany na gwarancji. Po zakupie wymieniona skora rowniez jest popekana, plastik z boku fotela rowniez pekniety delikatnie. Wydaje mi sie, że. Glownie wpływ ma na to kwestia d... Jak ktoś ma kawał i ciezar to siedzi na tym boczku i go bardzo szybko zniszczy. Reszta stan idealny, salonowy.

Marek72

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:13
Auto: Insignia b
Silnik: 1.5 Turbo 165 km
Rocznik: 2018
Województwo: opolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#18

Nieprzeczytany post autor: Marek72 »

Może i ma wpływ wielkość d... Umnie spowodowane było to częstym wsiadaniem przy sporym wzroście boczek często zagniatany. W poprzednim auce materiał miał znak w tym miejscu ale zdał egzamin.

nowyendriu

Astro-maniak
Posty: 251
Rejestracja: 20 lis 2016, 12:24
Imię: Andrzej
Auto: Astra g, astra J
Silnik: z14xep, a14net
Województwo: opolskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 6 razy

#19

Nieprzeczytany post autor: nowyendriu »

U mnie problem jest nie w wadze i wzroście (174cm/65kg), tylko ciuchów i tego co posiadam po kieszeniach. Nawet jeśli nie ma zamków i rzeczy w kieszeni to przy wsiadaniu "wpadam" do auta zachaczajac o boczek i potrafię zadrzeć nitem od jeansów czy coś.

Marek72

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:13
Auto: Insignia b
Silnik: 1.5 Turbo 165 km
Rocznik: 2018
Województwo: opolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#20

Nieprzeczytany post autor: Marek72 »

Podsumowanie chyba jest takie z tego co piszemy że fotele z eko skórą fajnie wyglądają ale są delikatne, czyli nie wytrzymują użytkowania. Dlatego mam teraz brzytkie ale funkcjonalne. Jestem przeciwnikiem skórzanych całych foteli źle się czuję a broń całe czarne dlatego te w astrze mi się podobały bardzo. Szkoda że te wstawki nie były w podstawie z prawdziwej skóry ,dłużejby posłużyły i warto było by dopłacić.

ODPOWIEDZ