montaż Aux In w Astra H / Zafira B

Usunięty użytkownik 816032

Re: montaż Aux In w Astra H / Zafira B

#11

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 816032 »

witek78 pisze:Mam pytanie.
Dzisiaj odebrałem radio CD 70 Navi z dorobionymi elementami. Kiedy podpiąłem przewody na piny 18, 24,25 Dźwięk słychać tylko z lewego głośnika. Po przełączeniu balansu na prawą stronę słychać bardzo cichą muzykę.
Bardzo proszę o pomoc.
Widze ze kolega ze Śląska, gdzie przerabiałeś radio ? Bo sam sie zastanawiam a układów chyba w radiu nie mam niestety :(

Awatar użytkownika
witek78

Astro-maniak
Posty: 76
Rejestracja: 24 sie 2008, 0:22
Imię: Arek
Auto: Astra H Kombi
Silnik: 1.7 CDTI
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: witek78 »

Mi przerabiał kolega z pracy. Mieszka w Jastrzębiu Zdroju, także miałbyś kawałek.

Findziu

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 08 sie 2012, 10:40
Imię: Marcin
Auto: Astra H
Silnik: Z20LER
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław/Zawiercie

#13

Nieprzeczytany post autor: Findziu »

Hej!
Właśnie odebrałem radio z przeróbki. Mojego DVD90 Navi wysyłałem do tego człowieka:
[External Link Removed for Guests]
Kolega Radek,
nr tel.: 668338977
mail: carat10@wp.pl
Bardzo rzeczowy i doświadczony "magik" ;) Jako że aktualnie jestem we Wrocławiu, a on w Katowicach - musiałem wysłać radyjko. Procedura wyglądała tak: w poniedziałek wieczorem wysłałem radio, w środę rano je dostał, środa wieczór było już gotowe, czwartek rano wysłał, piątek rano radyjko już montuję w Astrolocie.

Bardzo polecam tego człowieka. Kilka fotek jego pracy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bardzo polecam!!!

Cena za AUX in wraz z dolutowaniem wszystkich procesorów w radio + RCA na wzmacniacze: 150zł
Motor: Z20LER 200KM
Mods: Ronal OPC 17"; H&R -30mm
Audio: [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
witek78

Astro-maniak
Posty: 76
Rejestracja: 24 sie 2008, 0:22
Imię: Arek
Auto: Astra H Kombi
Silnik: 1.7 CDTI
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: witek78 »

Potwierdzam. Jako że niestety mój kolega nie spisał się za dobrze z dołożeniem AUXa moim w CD70, zadzwoniłem właśnie do kolegi Radka i na drugi dzień już byłem w Katowicach. Faktycznie konkretny gościu. Wziął radio do domu po godzinie zadzwonił że mogę odebrać. Jak się okazało musiał wszystko poprawiać po moim koledze, ale nie było tekstów typu: "tego się nie da", albo "może odbierze pan je jutro". Szkoda że nie wiedziałem że ta aukcja to gościu z Katowic, bo od razu bym do niego pojechał, a tak tylko musiałem się denerwować, że od razu nie działa jak powinno. Szczerze polecam tego kolegę.
A jeszcze na koniec powiedział mi że gdybym miał problemy z elektroniką w mojej Astrze to mam do niego zadzwonić.

Awatar użytkownika
kisiol

Astro-maniak
Posty: 377
Rejestracja: 27 maja 2009, 23:17
Imię: Krzysiek
Auto: Opel Astra H kombi
Silnik: 1.9 CDTi @ 165KM
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#15

Nieprzeczytany post autor: kisiol »

do wszystkich, którzy montowali u siebie aux.
skad wziąć taka wiązke z pinami?
Oczywiscię mogę ją sobie sam zarobić, ale obawiam się o jakośctakiego rozwiązania.
Gdzie można kupić gotowe w dobrej cenie?
Opel Astra H Kombi 1.9CDTi 120km@280NM 165km@380NM, OPC pakiet, 2005r, czarna perła, Alu 18" Opel
Zrobione: Bi-Xenon, el. szyby tył, fotele skóra + podgrzewanie, tryb SPORT, spryski od Insigni, DLS 6RA + Audison SR4
Plany: car audio ver. 2
//[External Link Removed for Guests]\\

Awatar użytkownika
wroneq

Astro-maniak
Posty: 537
Rejestracja: 23 mar 2011, 19:27
Imię: Marcin
Auto: GTC OPC Line
Silnik: mam silnik
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

#16

Nieprzeczytany post autor: wroneq »

powinno pasować:
[External Link Removed for Guests]
Była Corsa C jest Astra GTC
[External Link Removed for Guests]

freszyk

Astro-maniak
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2011, 10:53
Imię: Daniel
Auto: Astra H GTC
Silnik: 1.6 16V
Województwo: małopolskie

#17

Nieprzeczytany post autor: freszyk »

Na allegro znalazłem też osobe która montuje auxa w cd30 i cd30 mp3. 90zł + wysyłka zwrotna. Czytałem że w cd30 z 6 przyciskami numerycznymi nie da się dorobić auxa. Czyli jednak jest taka możliwość?

r7adek

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2013, 20:29
Imię: Radek
Auto: OPEL ASTRA III H
Silnik: Z20LEL
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Bieszczady

#18

Nieprzeczytany post autor: r7adek »

Witam, ja mam cd30 mp3 właśnie wróciło radio od gościa który to robi, mam wyjście rca oraz aux, tylko teraz pytanie jak włączyć to aux ? Trzeba jakość to aktywować czy jak ?

Sprawa załatwiona, wystarczyło dwukrotnie kliknąć pokrętło włączenia/wyłączenia radia i jest.

r7adek

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2013, 20:29
Imię: Radek
Auto: OPEL ASTRA III H
Silnik: Z20LEL
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Bieszczady

#19

Nieprzeczytany post autor: r7adek »

r7adek pisze:Witam, ja mam cd30 mp3 właśnie wróciło radio od gościa który to robi, mam wyjście rca oraz aux, tylko teraz pytanie jak włączyć to aux ? Trzeba jakość to aktywować czy jak ?
Sprawa załatwiona, wystarczyło dwukrotnie kliknąć pokrętło włączenia/wyłączenia radia i jest.

Awatar użytkownika
astraopc007

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 24 wrz 2013, 14:35
Imię: Zbyszek
Auto: Astra h 2.0 turbo cosmo
Silnik: Z20LEL
Województwo: łódzkie

#20

Nieprzeczytany post autor: astraopc007 »

u mnie nic nie trybi, a mianowicie gdy podepnę się pod te styki z tyłu aux nie chodzi. DODAM ŻE MAM CD30 MP3. Sprawdzałem podpinając kabelki z żaróweczką

ODPOWIEDZ