Wymiana tapicerki na skórę + montaż podgrzewania foteli

Awatar użytkownika
heinrich12

Astro-maniak
Posty: 5108
Rejestracja: 08 maja 2020, 22:59
Imię: Henryk
Auto: Astra H
Silnik: Z 14XeP
Rocznik: 2009
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Wdzięczny: 193 razy
Pomocny: 307 razy

Re: Wymiana tapicerki na skórę + montaż podgrzewania foteli

#91

Nieprzeczytany post autor: heinrich12 »

Grzegorz, a podłokietnik będziesz używał, potrzebujesz go ? 8-) :D :D :D Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
topiq77

Astro-maniak
Posty: 2105
Rejestracja: 21 lip 2018, 18:49
Imię: Grzegorz
Auto: Astra H HB 5D
Silnik: Z18XE
Rocznik: 2005
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Puławy
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 82 razy

#92

Nieprzeczytany post autor: topiq77 »

Trochę rozwalony ten nowy, muszę zobaczyć co z nim nie tak. To materiałowy jest. Mój ładnie się blokuje z wyraźnym kliknięciem zębatek a tu tak ledwo ledwo i zwisa dość mocno. Jak ogarnę cały ten majdan, pewnie będzie na sell. Dogadamy się ;) Dwa mi nie potrzebne.

Awatar użytkownika
heinrich12

Astro-maniak
Posty: 5108
Rejestracja: 08 maja 2020, 22:59
Imię: Henryk
Auto: Astra H
Silnik: Z 14XeP
Rocznik: 2009
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Wdzięczny: 193 razy
Pomocny: 307 razy

#93

Nieprzeczytany post autor: heinrich12 »

To czekam na ewentualny odzew. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
topiq77

Astro-maniak
Posty: 2105
Rejestracja: 21 lip 2018, 18:49
Imię: Grzegorz
Auto: Astra H HB 5D
Silnik: Z18XE
Rocznik: 2005
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Puławy
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 82 razy

#94

Nieprzeczytany post autor: topiq77 »

20240406_160436.jpg
W zeszłą sobotę przy okazji zmiany kół na letnie, odpiąłem akumulator i zajrzałem do wtyczki pod fotelem. Tak jak się spodziewałem, chociaż troszeczkę łudziłem, pinów od ogrzewania tyłka brak.
Ktoś może kojarzy jakie tam piny idą, muszę na obydwa fotele uzupełnić wtyczkę. Będzie to chyba 6 pinów. Całych wtyczek nigdzie nie znalazłem na alledrogo itp. portalach.
Ciekawostka, gniazdo w fotelach z ogrzewaniem jest zamocowane odwrotnie niż w moich bez ogrzewania. To czerwone zabezpieczenie wtyczki jest z drugiej strony, ale wtyczki i tak się nie da inaczej włożyć. Ciekawe czy kostki od napinacza omyłkowo dało by się włożyć na odwrót ;) Muszę przełożyć ze swojego fotela. Czeka mnie trochę uzupełniania wiązki niestety. Jeszcze muszę sprawdzić przy RECu, czy tam też pusto. Ale tu akurat mam drugi REC kupiony bez pinu na części, z uciętymi wtyczkami, obsadą bezpieczników i przekaźników.
Chcę to od razu połączyć z doposażeniem wiązki o zasilanie składanych lusterek. Chyba w jeden dzień się powinienem wyrobić przy dobrej pogodzie i dorobionych przewodach. Za wąski mam garaż, żeby w nim fotele na zewnątrz wywalić więc większość będzie pewnie robiona albo przed garażem, albo częściowo tak żeby drzwi przednie otworzyć a w razie załamania pogody, lub braku czasu na ukończenie tego samego dnia, przynajmniej wepchnąć auto do środka. Wypadałoby ten projekt kiedyś skończyć, bo niestety ale zdrowia jakoś nie chce przybyć.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ