Test mojej Astry sedan 1,4 Turbo w Auto Świat

Genas

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 26 kwie 2015, 10:11
Imię: Jarek
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: Zagranica - UE

Re: Test mojej Astry sedan 1,4 Turbo w Auto Świat

#11

Nieprzeczytany post autor: Genas »

Widziałem ten filmik przed przeczytaniem tego wątku. Pierwsze wrażenie było takie: "co ja kupiłem???". No ale po chwili oglądania odniosłem wrażenie, że "redaktor" chyba jest pod wpływem środków odurzających. Kogo w tym Auto Świecie zatrudniają? Dzizas...

marcello

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2014, 23:53
Imię: Marcin
Auto: Astra J ST
Silnik: 1.4 NEL
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 2 razy

#12

Nieprzeczytany post autor: marcello »

ale co jeszcze bardziej zabawne, jest też gdzieś filmik na którym ten sam dzienikarz testuje Astrę ST i jest zadowolony i chwali. :)

Awatar użytkownika
jacenty02

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 wrz 2015, 9:12
Imię: Jacek
Auto: Astra J
Województwo: Zagranica - UE

#13

Nieprzeczytany post autor: jacenty02 »

tez uwazanm ze testem obiektywnym nazwac tego nie mozna. Osobiscie tez nie jestem zwolennikiem sedanow no i koloru wnetrza w stylu jamesa maya z top gear bo on podobno kocha kolor brazowy. ale to oczywiscie kwestia gustu

Awatar użytkownika
qkiz

Astro-maniak
Posty: 278
Rejestracja: 02 sty 2016, 12:30
Imię: Tomek
Auto: ASTRA G-----------> ASTRA J COSMO
Silnik: A17DTR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tarnów

#14

Nieprzeczytany post autor: qkiz »

heh już "dawno" oglądałem ten filmik i przeglądając to forum przypadkiem natrafiłem na info, że to Twoja Astra.
A na temat testu tego pana wolę się nie wypowiadać, bo jest mocno NIEOBIEKTYWNY.

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Konrad co możesz powiedzieć o tym silniku ? Poszukujemy takiego w rodzinie właśnie 1.4 Turbo w hatchu... wiem, że mają koło dwumasowe, silnik na łańcuchu, początkowe wersje z 2010 miały problem z kolektorami ssącymi, termostatami i czujnikiem poziomu płynu i że lubią padać łożyska w skrzyniach 6cio biegowych, które są ponoć z fiata. Chodzi o wersję 120 koni. Ty sobie chwalisz, dzieje Ci się coś ?
Stay tuned ;)

ODPOWIEDZ