Test mojej Astry sedan 1,4 Turbo w Auto Świat

Awatar użytkownika
Konradopel

Astro-maniak
Posty: 607
Rejestracja: 02 wrz 2007, 19:24
Imię: Konrad
Auto: "Czekoladka"
Silnik: A14NET
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Test mojej Astry sedan 1,4 Turbo w Auto Świat

#1

Nieprzeczytany post autor: Konradopel »

Przypadkiem natrafiłem na filmik w którym główną bohaterką jest moja Astra. (nie taka jak moja, tylko moja)
Pierwszym właścicielem tego egzemplarza był GM i okazuje się że udało jej się trafić na test dziennikarski.
Niestety reporter jest fanem kombiaków i cały czas ciśnie po sedanie. Na szczęście przyznał się do swoich upodobań i poinformował że opinia jest subiektywna. Większość komentarzy pod filmikiem jest zdecydowanie pozytywnych co poprawiło mi humor. Sam też nie odpuściłem i strzeliłem mały referacik pod filmikiem ;)

[External Link Removed for Guests]

PS Zachęcam do komentowania pod filmikiem.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2014, 23:24 przez Konradopel, łącznie zmieniany 2 razy.
MOC BŁYSKAWICY W ZAKLĘTYM KRĘGU - OPEL
Fotki ze zlotów i wypraw - [External Link Removed for Guests]
Moja Astra - [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
patryk_wey

Astro-maniak
Posty: 461
Rejestracja: 18 sie 2011, 20:29
Imię: Patryk
Auto: Astra H GTC
Silnik: Z18XE + LPG
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: patryk_wey »

No proszę. Zabieram się do oglądania :)
Moja Astra [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

mefju

Astro-maniak
Posty: 447
Rejestracja: 15 sty 2011, 13:44
Imię: Maciek
Auto: Astra H 5d, Astra H kombi
Silnik: Z16XER, Z18XE
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: mefju »

Asterka obadana na żywo. Piękne auto, a wnętrze wymiata. Ten redaktorek się nie zna. Hatchback lepszy dla rodziny na wakacyjne wyjazdy? Sam mam hatchbacka i bagażnik jest dużo mniejszy. A kombi też nie ładuje się pod dach bez kratki, bo w razie wypadku bagaże mogą pozabijać pasażerów. Moim zdaniem sedan to najładniejsze nadwodzie w AJ.

Awatar użytkownika
Wiko

Astro-maniak
Posty: 177
Rejestracja: 28 paź 2011, 10:11
Imię: Arek
Auto: GSI 2,0 16V rajdowa;OPC 2,0 I 1,6 8
Silnik: 2,0 16 V i 1,6 8v
Województwo: śląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: Wiko »

Pozazdrościc autka , sliczne !!!!!!
Wiko 502 071 305

majk

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 16 sie 2014, 14:09
Imię: Michał
Auto: Astra F
Silnik: 1.6
Województwo: dolnośląskie

#5

Nieprzeczytany post autor: majk »

fajnie zobaczyć test swojego samochodu :)

Dombek7

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 23 sie 2013, 13:09
Imię: Rafał
Auto: Astra IV
Silnik: 1,6
Województwo: świętokrzyskie

#6

Nieprzeczytany post autor: Dombek7 »

Wręcz komiczna ta recenzja. Sam mam Astrę sedan i mogę coś o tym napisać.
Facet idzie do sklepu i chyba zostawia otwarty samochód bo kluczyk jest mu potrzebny tylko do otwarcia bagażnika. Ciekawe co by zrobił jakby jednak był ten przycisk w klapie bagażnika, ile godzin by go naciskał...bez otwarcia centralnego zamka kluczykiem?
Wnętrze jest bardzo ładnie stonowane, wyprofilowane i materiały nie najgorsze. Przyciski dziecinnie proste do opanowania i praktyczniejsze.
Bagażnik jest wystarczający. Na wakacje raczej nikt nie wozi pralki. Na dole układa się jakieś walizki, plecaki a u góry jakieś kurtki, lekkie graty i wcale te zawiasy nie przeszkadzają. Bagażnik można wykorzystać w 100%.
Ogólnie te wszystkie recenzje to jest czepianie się jakichś dupereli, które według autora rzutują na całokształt, a przecież najważniejsze to: wygląd, prowadzenie się auta, hamulce, zawieszenie, jakość wykonania...no i głównie silnik ale tu się nie wypowiem bo w swoim aucie mam inny.

Himtok

Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 21 sie 2014, 21:59
Imię: KAROL
Auto: Astra J Estate SRI 2011
Silnik: A17DTR
Województwo: Zagranica - UE

#7

Nieprzeczytany post autor: Himtok »

Co za reporter, wystarczy zmienic predkosc wiatraka na 0 i potem na 2 i juz wieje spokojnie. Ja zanim wylącze silnik zawsze wiatrak ustawiam na zero

Awatar użytkownika
KaMYk

Przyjaciel forum
Posty: 5371
Rejestracja: 21 paź 2014, 21:29
Imię: Krzysztof
Auto: Dodge Charger R/T
Silnik: 5,7 V8 HEMI
Rocznik: 2014
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Mazowieckie
Wdzięczny: 12 razy
Pomocny: 129 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: KaMYk »

@Konradopel, obejrzałem, przeczytałem też Twój komentarz pod filmem. Oczywiście relacja tego Pana poniżej krytyki, żadnego obiektywizmu. Widać z daleka uprzedzenia. Ja akurat zwolennikiem sedanów też nie jestem, wolę i mam HB5, ale nie mogę powiedzieć złego słowa co do sylwetki sedana.

Ogólnie to Astra J mi przypadła do gustu, dlatego też kupiłem.

Ładny egzemplarz, ale dla mnie jednak ta brązowa część deski rozdzielczej to nie pasuje. Ale to mój gust i moja opinia. Fajnie, że tobie się to podoba.

marcello

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2014, 23:53
Imię: Marcin
Auto: Astra J ST
Silnik: 1.4 NEL
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 2 razy

#9

Nieprzeczytany post autor: marcello »

Widziałem ten filmik oraz inne nazwijmy to "recenzje" tego nazwijmy go "dziennikarza".

Ten człowiek jest kompletnie nieobiektywny i niekonsekwentny w tym co mówi. Nie da się go słuchać.

Awatar użytkownika
Kapicool3

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 23 lis 2014, 11:21
Imię: Maciej
Auto: Opel Astra J Sedan
Silnik: A14 NET 140km
Województwo: Zagranica - UE
Pomocny: 1 raz

#10

Nieprzeczytany post autor: Kapicool3 »

Zgadzam się... to jakieś nieporozumienie. samozwańczy dziennikarzyna... marnej jakości. Szkoda sobie psuć nerwów. Mi Astra J podoba sie każda... czy to hb czy kombi czy Sedan jak mój. po prostu autko jest śliczne. Sedana wybrałem ze względów iż podróżuje dużo, często dużo bagaży muszę zabierać ze sobą jak dla mnie ideał. Wiadomo znajdą sie autka które mają większe bagażniki. Ale jak często je używacie w 100%? tak jak kolega napisał wyżej -zawiasy nie są problemem bo można je obłożyć miękkimi rzeczami. haczyki na reklamówki z lewej i z prawej strony sa moimi ulubionymi gadżetami w bagażniku plus schowek po prawej stronie:D podsumowując Astra J śliczne autko, mocne a zarazem oszczędne (1.4 turbo). Najchętniej bym z niego nie wychodził. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ