Szkody osobowe - wypadek.

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Awatar użytkownika
Digyl

Astro-maniak
Imię: Marcin
Auto: Astra f 1994 1.4nz
Silnik: 14nz
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 5 razy

Szkody osobowe - wypadek.

Nieprzeczytany post autor: Digyl » 13 maja 2018, 19:56

O masz
Mogłem nie pisać, faktycznie :oops:
To już w poważnych tematach nie będę pisał bo jeszcze narobię bigosu :?

Przepraszam.

Zostanę przy autach ;)

Dzięki za naprostowanie.
Jak jest dobrze to jest dobrze
Jak jest źle to jest źle
Jak jest rdza, najgorzej
Jak wybrałeś złą drogę, zawsze można zawrócić...
Digyl.

Awatar użytkownika
wadams

Użytkownik
Auto: ASTRA K
Silnik: 1,4
Województwo: lubuskie

Nieprzeczytany post autor: wadams » 11 gru 2018, 10:34

Automat pisze:QR_BBPOST Nie ja sobie komplikuję życie,tylko urzędasy nie komplikują swojego.Jak zauważyłeś,trzeba sobie odświeżyć treść wyroku i sprawdzić,czy jego wymowa zabezpiecza moje sprawy.Przypuszczam,że to co jest dla mnie oczywiste nie jest dla PZU.Przez 30 lat było OK ...dlaczego teraz są jakieś problemy ? Nie rozumiem,ale pewnie wkrótce mi to objaśnią. Oby nie było tak,że Tamto to Tamto,a Teraz to Teraz.Aktualnie,czekam na objaśnienia z ich strony: co zamierzają i dlaczego . Skierowałem do nich tradycyjne podanie,kolejne z upływem lat, w temacie,jaki od lat znają i mają stosowną dokumentację. Czego szukać w starej(5-letniej) zużytej protezie ? - pomalują i będzie wyglądać jak nowa ;) ?
Jedyny przekazany konkret,to rozpiętość kosztu wykonania protezy: 30-60 tys zł,który i tak-z własnego wyboru-sam zawęziłem.Przewodnia potrzeba PZU : obejrzeć zużytą protezę...pytam się po jakiego grzyba ? Jakiś przyuczony mądrala stwierdzi,że "po drobnych zabiegach",korzystnych dla PZU,będę w niej biegał jak Pistorius ??? ...i będą wciskać kit,że proteza nadaje się do dalszej eksploatacji ? ....przecież taki zamiar spotka się z reakcją poprzez sąd. Heniek,piszesz mi co może urzędnik. Lepiej napisz mi po co ta cała zabawa w kontrole stanu protezy,a być może czego i więcej.Dlaczego skoro uważają,że mogą inaczej postępować,to nie zrobią tego na drodze sądowej ? Mają problem,bo za długo żyje ? Na pewno aby ich zadowolić,nie wyskoczę z wieżowca.Nie martwi Cię to co robią ?
Przecież KAŻDY może zostać inwalidą i dlatego ubezpieczamy się nawet dodatkowo.
Witaj,
ponawiam email, ponieważ pisałem już jakiś czas temu, w temacie o którym pisaliśmy aby sprawę można było dobrze przeanalizować będą potrzebne dodatkowe informacje oraz dokumenty. Proszę o informację na priv, wszystko wyjaśnię.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ