Od 17 kwietnia na światłach przez cały rok

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
siudzi

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 25 gru 2006, 21:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Świecie
Kontakt:

Od 17 kwietnia na światłach przez cały rok

#1

Nieprzeczytany post autor: siudzi »

Był juz temat o tym ale teraz są konkrety, więc podaję link.
[External Link Removed for Guests]

No to znamy już datę. 8)
"ASTRA" to brzmi dumnie ;)
poza tym mam nowe 61koników-takich małych japońskich --> YAMAHA XJ 600

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

siudzi pisze:No to znamy już datę.
No i zostało trochę czasu na założenie modułu automatycznego załączania świateł dla wygodnych :lol:

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

Adamo pisze:No i zostało trochę czasu na założenie modułu automatycznego załączania świateł dla wygodnych :lol:
i do tego założ sobie automatyczną skrzynie biegów i kompletnie będziesz pozbawiony ruchu we własnym samochodzie ;) tylko gaz i hamulec.....


ludzie ! sama przyjemnośc coś pstrykać, robić mprzekrecać przełączać, klikać... to jest właśnie to co prawdziwe tygryski lubią najbardziej... w autkach :) ( ale szyby elektryczne bym założył ;)

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

JunioR pisze:ludzie ! sama przyjemnośc coś pstrykać, robić mprzekrecać przełączać, klikać... to jest właśnie to co prawdziwe tygryski lubią najbardziej... w autkach :)
Albo chociażby jak dać znać człowiekowi, że nie ma zapalonych świateł? Jak kiedyś migałem długimi, to dawali po hamulcach, dziękowali mi.... wiadomo za co, no i było nieporozumienie :lol: Od jakiegoś czasu spróbowałem czegoś nowego. Jak widzę pacjenta bez świateł (zimą oczywiście, ale teraz to już cały rok będzie) to na chwilę gaszę światła i zapalam je znowu. W 90% przypadków widzę później w lusterku zapalające się światła.
A mając automatyczny włącznik nie zrobi się już takiego manewru! :(
JunioR pisze: ( ale szyby elektryczne bym założył ;)
Ale do tego też masz przecież przełącznik, który trzeba pstrykać ;-)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

JunioR pisze:ludzie ! sama przyjemnośc coś pstrykać, robić mprzekrecać przełączać, klikać... to jest właśnie to co prawdziwe tygryski lubią najbardziej... w autkach :) ( ale szyby elektryczne bym założył ;)
taa dopóki Ci się ten przełącznik nie wyrobi i nie będziesz musiał kupić nowego to będziesz zadowolony ;)

Goszas

#6

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

JOszi pisze:JunioR napisał/a:
ludzie ! sama przyjemnośc coś pstrykać, robić mprzekrecać przełączać, klikać... to jest właśnie to co prawdziwe tygryski lubią najbardziej... w autkach ( ale szyby elektryczne bym założył
taa dopóki Ci się ten przełącznik nie wyrobi i nie będziesz musiał kupić nowego to będziesz zadowolony
nie jest chyba tak zle z tymi przelacznikami ;)

a ja tam na swiatlacj juz od dawna musz zasuwac caly rok i mam po problemie i w koncu zrownali nasze prawa :m

Emil

Astro-maniak
Posty: 196
Rejestracja: 03 sty 2007, 20:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Emil »

Kurde a ja myślałem, że od 1go trzeba śmigać....nosz kurde tyle wachy sie poszło trzepać :lol:
[External Link Removed for Guests]
FireFox Team

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: chiken »

Emil pisze:Kurde a ja myślałem, że od 1go trzeba śmigać....nosz kurde tyle wachy sie poszło trzepać :lol:
Dobry żarcik :lol:
Ciekawy jestem jak dużo ludzików będzie jeździło z wyłączonymi światłami
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

Borek

Administrator
Posty: 2788
Rejestracja: 22 gru 2006, 1:02
Imię: Pawel
Auto: Nissan Murano
Silnik: 3,5 V6
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GDANSK
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Borek »

Ja tam moge zapalc swiatla na pewno w jakims stopniu pomoze to zobaczyc inne auto , ale czy naprawde az tak konieczne to bylo :/

w Niemczech nic takiego nie ma w dzien jezdzi sie bez swiateł :!:

Ale jak ktos ma automatyczne wlaczanie swiatel to co ma za problem :shock: bo nie rozumiem :!: nic nie musi robic :!: a spalanie bez przesady ,to niech sobie radio wyłaczy i I-poda Slucha :mrgreen: albo lepiej nie bo karetki nie uslyszy na sygnale.

Staram sie wyrobic nawyk wlaczania swiateł :) i juz powoli mi sie to udaje :) ale czasem czlowiek ma duzo spraw na glowie i zapomni ze w DZIEN JASNY jedzie bez świateł :)

kszychu tez tak bede robił :mrgreen:
Tel.: 0.605.223.517

Goszas

#10

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

Borek pisze:to niech sobie radio wyłaczy i I-poda Slucha albo lepiej nie bo karetki nie uslyszy na sygnale.
Borek, jak sie galeczke "VOLUME" troche podkreci, a tak chyba kazdy robi, to tez nie slychac!

ps. takie male OT czy jak walne sobie diode do lampy w moim jednosladzie(niebieska bo taki mam kolor nadw.) to myslicie, ze sie zaraz przysraja??? moze wypowie sie POLICJA! albo lepiej jakis wylaczniczek do tego? sorry za OT!

ODPOWIEDZ