Sprzeczka na drodze.

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Gość

#11

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ja mam między drzwiami i siedzeniem nóżkę od stołka. Bić się nie umiem, więc z takim argumentem jakoś pewniej mi się jeździ. Na szczęście nigdy go nie używałem i mam nadzieję, że tak zostanie.

kiler530

Astro-maniak
Posty: 369
Rejestracja: 09 sie 2008, 20:16
Auto: Astra f Combi
Silnik: 1,6 SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Ślesin
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: kiler530 »

Więc tak ja nie radze robić tych grymasów ja na to mówie sprzelać papy. Bo kiedyś jechałem z kolegą i strzelalismy owe papy a pan jadący z naprzeciwka jechalismy wolno z 20km/h i w nas uderzył. Oczywiście pierwsze jego słowa jestesmy pijani i dzwoni po policje. I przyjechał sobie polonezik podchodzi taki młody i słucha jego że oni sa pijani itd. Kolega dmuchał 0.00 ok. Wychodzi starszy pan z polonezika i jak usłyszał co sie stało to jak walnoł ze śmiechu. I mówi że trzeba sie patrzyć na droge a nie jak strzelają papy. A co do debili na drodze trzeba go było wyprzecić po tem zachamowac ale tak zęby nie było śladu opon on ci wjeżdza w tyłek i on płaci heh proste jak p......
Nie ważny jest samochód tylko kierowca

venom

Astro-maniak
Posty: 141
Rejestracja: 18 lis 2007, 14:41
Imię: Michael
Auto: V850
Silnik: B5252S
Województwo: śląskie
Lokalizacja: MCE
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: venom »

kiler530 pisze:on ci wjeżdza w tyłek i on płaci heh proste jak p......
szkoda samochodu
Obrazek

jarek-mr

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 30 kwie 2008, 10:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Świnna k.Żywca
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: jarek-mr »

Ta zasada: oko za oko, ząb za ząb to tak troche niegrzecznie, ale jest to jakieś wyjście. Kuzyn ze stolicy jest budowlańcem i też tak kiedyś gość mu droge zajechał, więc on zatrąbił na niego. ten pokazał mu fakasa i że jak chce to mogą zjechać na pobocze. no to kuzyn zjechal i od razu do bagażnika. wyjął kilof i facet szybciej niż wysiadł z auta pakował sie do niego. :D
Sprzedam:
lampy tył oraz licznik W=1102 (bez obrotka).
do Astry f sedan.
-----------------------------------------
kontakt: email: jarek-mrok@o2.pl
tel: 501301027

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

jarek-mr pisze:wyjął kilof i facet szybciej niż wysiadł z auta pakował sie do niego.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wlasnie to sobie wyobrazilem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

lukasik

Astro-maniak
Posty: 144
Rejestracja: 08 lut 2007, 23:02
Imię: lukasz
Auto: ASTRA H 2,0 T
Silnik: 2,0lel
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: RAdom
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: lukasik »

na takiego gnoja robi sie tak zajezdzsz mu droge i właczasz swiatła przeciwmgielne on mysi ze hamujesz a ty nie zwalniasz

ODPOWIEDZ