Co musi posiadac policja aby móc zatrzymac za pomocą radaru?

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
pieczarka

#31

Nieprzeczytany post autor: pieczarka »

Jedyne papierki o jakie możesz zapytać to legalizacja radaru oraz mandat karny ew. pokwitowanie na dowód rejestracyjny. zadnego innego papierka nie zobaczysz i nie masz o co pytać.

konradl

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 19 maja 2007, 22:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: konradl »

voytec pisze:Na pewno by nie zostawili kontrolowanych osob,tylko daliby Twoje nr przez radio i inny patrol by Cie zatrzymal!No chyba ze bylbys poszukiwany,to wtedy podjeliby poscig za Toba,tymbardziej jezeli tamte osoby mialyby lekkie wykroczenia... :|
Ucieczka przed policją jest przestępstwem i na pewno by się za tobą zabrali. Osobiście już miałem taki przypadek, że czekałem z paroma innymi klientami na mandacik, a tu nagle obok przejeżdza beemka z piskiem opon, koleś wyskakuje z radiowozu, oddaje szybko dokumenty i w rurę za beemką na kogucie.
Dla śmiechu mogę powiedzieć, że widziałem kiedyś pościg policyjnego passata (po przyspieszeniu to min. 2.0 pod maską) za 126p (chyba kierowca był pijany) i nie polecam naśladować (od leżenia na chodniku na -10 C to se można co nieco odmrozić :lol: )

Gość

#33

Nieprzeczytany post autor: Gość »

konradl pisze:
1. :mrgreen: Jak ktoś zna sposób, żeby jakikolwiek obiekt zatrzymać "za pomocą radaru" niech szybko się zgłosi do Pentagonu, to z miliard dolców murowany, bo takiej technologii to chyba nawet w literaturze sci-fi nikt nie wymyślił. (Gratuluję skrótu myślowego ;) ).
No tak polonistą to nie jestem :D Ale dobrze,ze piszecie sprostowania bo mogłem cos źle uslyszec :D

A z tym pentagonem to nie głupi pomysł :mrgreen:

Pozdro

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

zawsze można im powiedzieć jak już cię dogonią że myślałeś że oni Ci tylko pomachali a ty im odmachałeś i pojechałeś dalej ;)

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: voytec »

JOszi pisze:zawsze można im powiedzieć jak już cię dogonią że myślałeś że oni Ci tylko pomachali a ty im odmachałeś i pojechałeś dalej ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre!!!Pewnie juz tak robiles i sie udalo? :P

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#36

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

nie ja robiłem ale sytuacja prawdziwa, skończyła się zapłaceniem mandatu za przekroczenie prędkości i nie było żadnych konsekwencji związanych z ucieczką. Tylko żeby to zrobić to trzeba być kobietą ;)

gangsta

#37

Nieprzeczytany post autor: gangsta »

dla ciebie Glina musi mieć ważną legitymacje służbowa oraz ważną legalizacje przyrzadu pomiarowego ale to jest tylko dla ciebie czyli obywatela

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#38

Nieprzeczytany post autor: deeper »

Oczywiscie ze nie mozna kozaczyc !!! To podstawa...
oni nie lubia cwaniakow !!!

Ile razy mnie zatrzymywali to uchodzilo plazem...
nawet przekroczenia o 40 - 50 km/h po gadce konczyly sie na "szerokiej drogi"
Trzeba byc milym, na pytanie "co pan robi?" zaprezentowac jakas wymyslna historie...
na pewno tekst typu pracuje w banku i zarabiam kupe kasy wiec odpimpaj sie pan... nie pomoze.. :D

Kumpel zakozaczyl, zaczol sypac paragrafami... oni zglupieli nie wiedzieli co robic... wiec...
nie .. nie puscili go... wrecz przeciwnie ... zapakowali do radiowozu i zabrali na komende do wytlumaczenia calej sytuacji... :m

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

he he mi znajomy opowiadał że jak go złapali za prędkość i chcieli dać mandat to powiedział im że pałą po dupie lepiej by zapamiętał :D pośmiali się i puścili go bez mandatu bo im humor poprawił :D

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#40

Nieprzeczytany post autor: voytec »

To wlasnie zalezy na kogo sie trafi.Niektorym nic humoru nie poprawi,chyba ze wypisanie mandatu a innym wrecz przeciwnie! :roll:

ODPOWIEDZ