Sposób na niższe OC ?

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
otis

ex-Staff
Posty: 502
Rejestracja: 11 sty 2009, 0:41
Imię: Mariusz
Auto: bardzo maly woz ;]
Silnik: mały ;]
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: otis »

sakwa pisze:
Spark^ pisze: iwan87... co Ty gadasz :?: nie tyle współwłaścicielem może być, co nawet właścicielem :P
No tak nie bardzo kolego. Chciałem rok temu moją dziewczynę dac na współwłaściciela i nie mogłem bo nie miała prawka. Dokładnie czemu tak jest nie wiem coś babka mówiła że wtedy jakby moja kobietka zrobiła prawko to co od razu ma zniżki bo ja jeżdziłem pare lat bezwypadkowo a ona jest współwłaścicielem? Niedawno odebrała prawko więc teraz może być współwłaścicielem. Nie wiem jak to jest czy może być właścicielem ale wiem napewno że współwłaścicielem nie może być osoba nie posiadająca prawa jazdy. Tez byłem zdziwiony ale tak jest - przynajmniej w Hestii ;)


moze byc wspolwlasciciel nie posiadajacy prawka ,tak jest w moim przypadku .

co do polisy ja poprostu dopisalem sie do Oc brata zeby mial znizki nie trzeba nic w urzedzie zalatwiac nic to nie kosztuje moja ubezpieczalnia to MTu
ZYCIE JEST ZA KROTKIE BY JEZDZIC ZWYKLYM MOBILEM
Wiec BADZ WIDOCZNY HAHAH :)

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

oczywiście, że może... właścicielem (JEDYNYM WŁAŚCICIELEM) auta należącego do mojego Ojca, jest moja Mama, która nie posiada prawa jazdy. Więc nie ma wymogu takiego, że właściciel pojazdu musi mieć prawo jazdy.
wampir_wawelski pisze:Czy od ubezpieczyciela powinienem otrzymać takowe zaświadczenie?
tak, idziesz do poprzedniego ubezpieczyciela i prosisz o przebieg (historię) ubezpieczenia.

sakwa pisze:No tak nie bardzo kolego. Chciałem rok temu moją dziewczynę dac na współwłaściciela i nie mogłem bo nie miała prawka. Dokładnie czemu tak jest nie wiem coś babka mówiła że wtedy jakby moja kobietka zrobiła prawko to co od razu ma zniżki bo ja jeżdziłem pare lat bezwypadkowo a ona jest współwłaścicielem? Niedawno odebrała prawko więc teraz może być współwłaścicielem. Nie wiem jak to jest czy może być właścicielem ale wiem napewno że współwłaścicielem nie może być osoba nie posiadająca prawa jazdy. Tez byłem zdziwiony ale tak jest - przynajmniej w Hestii ;)
zmień ubezpieczalnię :D

ODPOWIEDZ