Wyjazd do DE

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

Wyjazd do DE

#1

Nieprzeczytany post autor: matee »

Witam,

Planuje wyjazd do niemiec i mam male obawy co do przekroczenia granicy moim autem. Posiadam Lampy przednie firmy SONAR (angle eyes) oraz lampy tylnie takze firmy SONAR (lexusy) niby maja one homologacje i podczas przegladu nie mialem problemow tylko oswiadczylem ze maja homologacje "nabita na plastik" to wystarczylo. Teraz jednak szykujac sie do wyjazdu obawiam sie tego ze jakis Pan moze mnie nagranicy cofnac lub/i zabrac DR. Ma ktos moze jakies doswiadczenia z przerobkami i jazda zagranice?

Pozdrawiam i dzieki za pomoc

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Słuchaj przejazd przez granice wygląda teraz tak - podjezdzasz do okienka , W aucie są 2 osoby, machasz kolesiowi dwoma plastikami (dowodami osobistymi) i macha Ci ręką że masz jechać dalej. Nawet nie patrzą czy zgadza się zdjęcia, a bedzie patrzec na lampy?Bez stresu, wiesz ile ludzi ma takie lampy.

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: voytec »

wencik pisze:Słuchaj przejazd przez granice wygląda teraz tak - podjezdzasz do okienka , W aucie są 2 osoby, machasz kolesiowi dwoma plastikami (dowodami osobistymi) i macha Ci ręką że masz jechać dalej. Nawet nie patrzą czy zgadza się zdjęcia, a bedzie patrzec na lampy?Bez stresu, wiesz ile ludzi ma takie lampy.
Potwierdzam slowa wencika!Nie masz sie teraz czego przejmowac,a jak dwoch panow nie bedzie w okienku,to beda stali na zew. :mrgreen: Tylko pokaz lepiej ten dowod! ;)

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: matee »

:)) Dobre, czyli jednak musze sie zatrzymac ehh :) myslalem ze sie obedzie :>
a wracajac hmm jednak troche sie obawiam...

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: voytec »

Wyluzuj stary!Tylko nie wjezdzaj do Reichu brudna fura,jak nie chcesz zeby Cie zatrzymali,bo Niemcy tego nie lubia,uwierz!Zreszta u nas jak nie widac tablic rej.od brudu,to tez niebiescy pewnie sie przyczepia...tak samo do brudnych lamp! 8)

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: matee »

voytec pisze:Wyluzuj stary!Tylko nie wjezdzaj do Reichu brudna fura,jak nie chcesz zeby Cie zatrzymali,bo Niemcy tego nie lubia,uwierz!Zreszta u nas jak nie widac tablic rej.od brudu,to tez niebiescy pewnie sie przyczepia...tak samo do brudnych lamp! 8)
Bwhehehe :> Voytec Ty to mnie za kazdym postem coraz bardziej rozpier**** :> roger umyju moja Asie przed wyjazdem :} i wezme szampon na droge jakoby sie miala pobrudzic :)

iight dzieki za wszelkie info :>

btw. na stacjach w DE zeby zatankowac gaz trza miec jakies przejscowki czy ten gwiny co ja mam .pl daje rade?

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: wencik »

z tego co wiem tam malo jest stacji z gazem :/
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: voytec »

Z gazem,to fakt-w Niemczech slabo! :|

rafal1

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26 cze 2007, 19:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: brwinow
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: rafal1 »

masz na lampach znaczek EU? to jedno. drugie bierzesz dowod osobisty i na niemki! choc polki sa najpiekniejsze!!!!!!!! :P

[ Dodano: 2007-07-08, 01:27 ]
voytec fajna calibra

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: voytec »

rafal1 pisze:masz na lampach znaczek EU? to jedno. drugie bierzesz dowod osobisty i na niemki! choc polki sa najpiekniejsze!!!!!!!! :P

[ Dodano: 2007-07-08, 01:27 ]
voytec fajna calibra
Dzieki,tez mi sie nie podoba :P,ta czarna Astra tez niezla! /Pewnie ze Polki sa najpiekniejsze,a nie tam zadne Bronhildy!!! :D

ODPOWIEDZ