Dwa Kolory samochodu?

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Fabian

Astro-maniak
Posty: 127
Rejestracja: 07 mar 2009, 13:35
Imię: Fabian
Auto: Bmw e36 316i
Lokalizacja: Toninek k.Koronowa
Kontakt:

Dwa Kolory samochodu?

#1

Nieprzeczytany post autor: Fabian »

Witam. Szukałem tego tematu i nie znalazłem i mam pytanie. Jak jest z samochodami które maja dwa kolory??Np na pół czerwony i pół czarny? Jak to jest z przerejestrowaniem i czy to jest dozwolone?? jaki wpis będzie w dowodzie co do koloru??

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

w nowym dowodzie nie ma adnotacji o kolorze. Powinna być jedynie w karcie pojazdu. Zawsze można podać kolor jako nieokreślony

niecek

Astro-maniak
Posty: 165
Rejestracja: 07 gru 2007, 21:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: potęgowo
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: niecek »

dokładnie nie ma adnotacji w dowodzie o kolorze auta, aczkolwiek jak ja rejestrowalem swoje to urzednik pytal sie jakiego koloru jest samochód wiec ja mu na to ze pomaranczowo-grafitowy... zrobil oczy jak pięć złoty i spytal ktorego jest wiecej ja mu na to że mniej więcej jest po równo no to on zgupiał chciał zebym pokazał mu samochód, pokazałem i on na to " to ja wpisze ze pomaranczowy " takze ubaw mialem :mrgreen:
moja asterka
[External Link Removed for Guests]
sprzedam części silnikowe astra 1.4 oraz dużo części do astry 1.6 [External Link Removed for Guests]

Fabian

Astro-maniak
Posty: 127
Rejestracja: 07 mar 2009, 13:35
Imię: Fabian
Auto: Bmw e36 316i
Lokalizacja: Toninek k.Koronowa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Fabian »

bo sam chce pomalować swoje auto na dwa kolory i nie wiedziałem czy czasem nie jest to przepisami zabronione. dzięki za pomoc :mrgreen:

ODPOWIEDZ