wjazd do lasu

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Tigerr

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 06 maja 2007, 10:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

wjazd do lasu

#1

Nieprzeczytany post autor: Tigerr »

Kto może mi powiedziec jak to jest z wjazdem samochodem do lasu (np. na grzyby) czy jest całkowity zakaz i auto trzeba zostawic na parkingu lub przy drodze czy mozna tymi lesnymi druzkami wjechac w głąb lasu, czy zalezy to od suszy (jak susza w lesie to oglaszaja zakaz wjazdu). Byłem ostatnio na rybach nad rzeka Bóbr, żeby sie do niej dostac przejechalem z 400m leśną drogą w głąb lasu a potem jeszcze kilkadziesiat metrów wzdłuż rzeki zeby dotrzec na lepsze miejsce. Kiedy wracalem na druzce prowadzacej do drogi stal samochod, obok niego facet w stroju strazy lesnej który powiedzial ze nie moge tedy przejechac bo dostane mandat i kazał mi jechac wzdłuż rzeki - droga prowadzila jeszcze troche skrajem lasu (ale z lewej strony byla rzeka) potem przez laki i pola do jakiejs wioski, skad dojechalem do głównej trasy. I jeszcze pytanie dodatkowe czy moge jezdzic na to miejsce taka droga jak wracalem czyli wzdłuż rzeki ale w sumie pozniej juz skrajem lasu i zostawiac tam auto.

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Darek »

jest całkowity zakaz wjazdu do lasu. i tylko straż leśna może cię za to ukarać

Michu

Astro-maniak
Posty: 747
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jarocin Wielkopolska
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Michu »

DAREK Straż Lesna i Leśniczy jak sie uprze moze ciebie ukaraz za wjazd do lasu. Znam to bo moj wuja jest lesniczym . Jest Całkowity Zakaz Wjazdu

Tigerr

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 06 maja 2007, 10:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Tigerr »

ok, ale jak jade polna droga która pozniej biegnie skrajem lasu wzdłuż rzeki? tzn z jednej strony las, z drugiej strony jakies 3 rzedy drzew i rzeka?

Michu

Astro-maniak
Posty: 747
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jarocin Wielkopolska
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Michu »

jak przed wjazdem nie ma zakazu wjazdu to mozesz

zidan

Astro-maniak
Posty: 351
Rejestracja: 25 gru 2006, 16:48
Imię: Adam
Silnik: c20ne
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk Bobrowice
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: zidan »

mój ojciec był inspektorem nadzoru w nadlesnictwie koło krosna odrzańskiego i jak jezdzilismy na grzyby i stał jakis samochód w lesie to najnormalniej w swiecie spuszczało mu sie powietrze z koła tak na złość bo ojcu nie chciało sie wypisywać druczków
[External Link Removed for Guests]

smartkid

#7

Nieprzeczytany post autor: smartkid »

Gratuluje pomysłowości Tobie i Twojemu ojcu.

ODPOWIEDZ