czystosc auta

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: voytec »

wencik pisze:
Michu pisze:Ja mam zawsze czystą moją asie i mogą mi skoczyc
to chyba jeździsz tylko "w koło komina "
Od razu w kolo komina :P Jak lakier jest gladki jak... :mrgreen: to na prawde ciezko przy normalnej jezdzie w taka pogode auto pobrudzic(nie mowie tu o zakurzeniu).Moja Niunia nigdy nie widziala brudu(chyba ze pozabijane na przodzie rozne takie oczywiscie od przepisowej jazdy :P )a codziennie jej nie poleruje! ;)

Michu

Astro-maniak
Posty: 747
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jarocin Wielkopolska
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: Michu »

masz racje wypielęgnowana jest moja asterka (zawsze maly kurz jest ) ale nie tak jak moj sąsiad jezdzi i myje go raz na 2 miesiace. Nie dba o swoj samochod. Ja dbam i wyglada ładnie trzeba tylko troche serca do swojego samochodu

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Raz na dwa miesiace , no to ekhm, raz na tydzien to takie optimum myśle, choc mi czasem zdarza sie częściej
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: voytec »

Jak nie mam co robic,to tam sobie poczyszcze,chociaz felgi wypoleruje.plakiem w srodku psikne,ale wiadomo-kazdy jest zabiegany,ale mimo to raz na tydzien znajde czas na mycie furki... :mrgreen:

konradl

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 19 maja 2007, 22:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: konradl »

voytec pisze:
wencik pisze: to chyba jeździsz tylko "w koło komina "
Od razu w kolo komina :P Jak lakier jest gladki jak... :mrgreen: to na prawde ciezko przy normalnej jezdzie w taka pogode auto pobrudzic(nie mowie tu o zakurzeniu).Moja Niunia nigdy nie widziala brudu(chyba ze pozabijane na przodzie rozne takie oczywiscie od przepisowej jazdy :P )a codziennie jej nie poleruje! ;)
O jakiej niuni mówisz? O tej czarnej na dwóch kółkach, co cię dowiozła dzisiaj do pracy? No ta nie wyglądał na zby wypolerowaną. :P

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#36

Nieprzeczytany post autor: voytec »

konradl pisze:
voytec pisze:Od razu w kolo komina :P Jak lakier jest gladki jak... :mrgreen: to na prawde ciezko przy normalnej jezdzie w taka pogode auto pobrudzic(nie mowie tu o zakurzeniu).Moja Niunia nigdy nie widziala brudu(chyba ze pozabijane na przodzie rozne takie oczywiscie od przepisowej jazdy :P )a codziennie jej nie poleruje! ;)
O jakiej niuni mówisz? O tej czarnej na dwóch kółkach, co cię dowiozła dzisiaj do pracy? No ta nie wyglądał na zby wypolerowaną. :P
Nie moze byc za czysta-jeszcze mnie napadna i zbija a potem zabiora 2 kolka hahahaha!Za to ta Twoja do pracy Cie dowiozla sila woli wlasciciela i dyskoteka zapalajacych sie kontrolek w tym kontrolki matki-Check Engine :P Dobra,koniec spamu,nie robmy OT,bo nas pogonia-mozemy sobie w pracy powrzucac(nawet za chwile Panie Kierowniku!) :mrgreen:

ODPOWIEDZ